Wałęsa o prezesie PiS: „Może se wara do kota powiedzieć”

Wałęsa o prezesie PiS: „Może se wara do kota powiedzieć”

– „Facet, którego kiedyś na zbity pysk wyrzuciłem z pracy nie będzie mówił Polakom, co „wara” a co nie „wara”. Może se tak do kota powiedzieć a nie do Obywateli Rzeczpospolitej Polskiej. WYGRAMY!” – skomentował Lech Wałęsa wypowiedź prezesa PiS, o której pisaliśmy w artykule „Jarosław Kaczyński w Katowicach: Wara od naszych dzieci„.

W kolejnym wpisie były prezydent dodał: – „Polacy to mądry Naród, wiedzą, co dla nich dobre jest, a co złe i wybiorą mądrze. Nie będzie ich pouczał facet, który nie ma zielonego pojęcia, co to znaczy być ojcem. Za kogo on się uważa, używając bezkarnie takich słów jak „Kanalie” czy „wara”?”.

– „Tak jest Panie Lechu! Wara Kaczyńskiemu od naszych dzieci!”; – „Panie Prezydencie kota szkoda co on winien bidulka”; – „Wara od naszych dzieci tak wykrzyczane to są Himalaje hipokryzji i zakłamania. Przede wszystkim szczucie na ludzi o innej orientacji seksualnej i łamanie praw człowieka”; – „I to by było prawdziwe „pogonić komuś kota” – komentowali internauci.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
ZwinkaIrenaerwinekAnda Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anda
Anda

Lechu, dosadnie, ale trafnie.

erwinek
erwinek

WARA OD NASZYCH DZIECI – to znaczy że JK też ma dzieci . Ciekawe z kim je ma i dlaczego je ukrywa . A może jak bratanica każde z inną i dlatego nie chce o tym mówić. Widocznie u nich to rodzinne.

Irena
Irena

Jego „BIDULEK” nie byl w stanie wznieść się na potrzebny poziom !

Zwinka
Zwinka

I tak właśnie trzeba, Bez eufemizmów.