„Walka” rządu PiS z koronawirusem w praktyce – Inspektor Sanitarny w Inowrocławiu przekazał przychodniom po 5 maseczek!

Od soboty koniec z noszeniem maseczek na ulicach. W przyszłym tygodniu pójdziemy do kin i teatrów.

– „Dziwimy się, że codziennie PADają szpitalne oddziały i inne placówki, a czym oni mają się chronić? Jak ten rząd się przygotowywał od miesięcy to teraz widzimy” – napisał na Twitterze internauta Rebeliant Marcin. Po chwili dodał: – „Ja bym chciał, aby to skomentował ten, co to tak się od miesięcy przygotowywał”.

 

Do wpisu dołączył pismo Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Inowrocławiu. Poinformowano w nim o przydzieleniu 22 podległym mu przychodniom i oddziałom po pięć (!) maseczek ochronnych.

„Noooo, „bogato”. To jest kpina i potwierdza tezę o tekturowo-papierowym państwie”; – „Nie pozostaje nic innego, jak zacytować jednego z kłamców. Dworczyk: jesteśmy przygotowani na koronawirusa niezależnie od skali zachorowań, luty 2020”;

 

– „Jak widzę „niepodległa” na dole to mam przed oczami niszczejące ławeczki i pensje PFN. Te 5 maseczek na placówkę to wygląda na ponury żart. Tylko, że to nie jest żaden żart…:(-;” – pisali internauci.

– „5 sztuk maseczek dla każdego podmiotu leczniczego… Panie ministrze Szumowski, to prezent dla narodu na prima aprilis?” – gorzko podsumowała Hanna Lis.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
antymoherpinkiHerodAntypisandre Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
andre
andre

co za wspaniały gesttylko pisowcy miga byc tak bardzo ofiarni brawo dojna zmiano

HerodAntypis
HerodAntypis

PiS po ośmiu latach niebytu wstał z kolan i teraz mści się na suwerenie: „na kolana psie!” Cokolwiek jest do rozdania, racjonują jak chleb żydom w Oświęcimiu!

pinki
pinki

Rozdzielili między przychodnie jedną paczkę maseczek. Mają rozmach sku…syny. Ale mają wciąż duże poparcie więc ten hojny gest jak na razie musi wystarczyć gorszemu sortowi.

antymoher
antymoher

Niebawem będzie jak za komuny,opowieści o czarnej wołdze!WSZYSCY SŁYSZELI O DOSTAWACH,NIKT NIE WIDZIAŁ I NIE DOSTAŁ!