Warszawa będzie podbita przez PiS! Są plany podziału Mazowsza

Marek Suski już wie. To koniec Zjednoczonej Prawicy….ale czy faktycznie?

Marek Suski zapowiada zwycięstwo nad niesforną stolicą już w połowie przyszłego roku. Mazowsze ma być podzielone, a stolicą nowego województwa ma zostać Radom.

 

Podział Mazowsza oznacza nowe wybory do sejmików obu województw. Obecnie trwają ostatnie przygotowania do złożenia projektu w sejmie. Dodał, że kilka kwestii pozostaje jeszcze niedopracowanych, jak np. działanie Kolei Mazowieckich.

W skład województwa zwanego odtąd warszawskim ma wejść Warszawa wraz z tzw. obwarzankiem oraz powiat miński. Pozostałe powiaty mają stworzyć nowe województwo mazowieckie. „Podział Mazowsza nie ma żadnego merytorycznego uzasadnienia. Na użytek podziału unijnych pieniędzy Warszawa została już z Mazowsza wydzielona. Chodzi wyłącznie o kolejne zamieszanie polityczne. Nie rozumiem jak w obliczu kolejnej fali koronawirusa można narażać obywateli na kolejne wybory” – skomentował ten projekt Rafał Trzaskowski.

 

Dziennik Gazeta Prawna podkreśla, że takie działanie sprawi, iż stolica będzie całkowicie zależna od dobrej lub złej woli PiSu.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Koszty tej operacji będą gigantyczne, ale dla PiSu zemsta jest warta każdych pieniędzy. A  ta decyzja podyktowana jest tylko i wyłącznie chęcią uzależnienia opozycyjnego miasta od woli partii rządzącej. PiS liczy na wygraną w wyborach do władz wojewódzkich, bo tam decydują głosy ludzi spoza Warszawy.

Tak spełniają się plany Stalina o ukaraniu niepokornej Warszawy.

/ep/

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek123454321
Maciek123454321
21 listopada 2020 18:14

Jak zwykle beznadziejnie się spóźnili. Gówno z tego będzie, a do połowy przyszłego roku………. już będzie zupełnie inny rząd. Hasło na dziś:
DRŻYJCIE SKURWYSYNY
WASZ RZĄD OBALĄ DZIEWCZYNY.
O czym ten idiota suski gada? Oni już zupełnie stracili kontakt z rzeczywistością. Zamiast martwić się, czy w ogóle przetrzymają zimę, oni coś sobie znów uroili. A nawet, jeśli……. Czy ten kretyn wyobraża sobie, że po tym wszystkim, po oświadczeniu Julci Kucharki, w trakcie pandemii, z którą w ogóle sobie nie radzą, po pałowaniu przez policję, po wecie w sprawie budżetu UE (co nie daj Boże), pisiory wygrają jeszcze JAKIEKOLWIEK wybory????????????

Agnieszka
Agnieszka
21 listopada 2020 19:52

Tym bandytom trzeba patrzec na rece. Swoja droga, czego mozna spodziewac sie po takim indiwiduum jak Suski. Jego iloraz inteligencji mozna mierzyc po wygladzie.

Jantar
Jantar
21 listopada 2020 22:27

Sądzę, że ten kretyn, jak i cała ta banda idiotów, na czele z Kaczafim, doskonale wiedzą, że po tym wszystkim żadnych wyborów już nie wygrają. I dlatego sądzę, że Kaczafi zrobi wszystko, żeby NIGDY nie stracić władzy. On doskonale wie, że albo wprowadzi pełną, ostrą dyktaturę, żeby społeczeństwo bało się nawet kichnąć bez jego zgody, albo sam wyląduje w więzieniu, a razem z nim wszystkie jego przydupasy, z młodymi wilczkami włącznie. Właśnie dlatego, że są pod ścianą wraz z kościelnymi hierarchami, będą próbowali zacisnąć nam pętle na szyjach. Teraz jest już kwestia albo PiS, albo demokracja.

Jantar
Jantar
21 listopada 2020 18:52

Hitler kazał niepokorną Warszawę zrównać z ziemią. I chociaż z miasta zostały ruiny, mieszkańcy je odbudowali i Warszawa odrodziła się z popiołów. Stalin kazał ją sobie rzucić na kolana. Nie udało mu się. Teraz PiS chce zemsty na warszawiakach i Warszawie. Do trzech razy sztuka, oby i tym razem się nie udało!

Maciek123454321
Maciek123454321
21 listopada 2020 23:51
Reply to  Jantar

Jak oni sobie to wyobrażają, skoro za miesiąc czy dwa pójdą w PIS-du?

Zbyszek
Zbyszek
21 listopada 2020 19:30

Będą zamieszki chętnych na zakup kiedy w końcu zostaną wydane ,,Myśli,, tego geniusza.

Bart
Bart
23 listopada 2020 08:52

Radom? Ale dlaczego nie Ryki? (Trochę trzeba przesunąć, o ile wiem, granice województw, ale co to dla Pisiorów)