Warszawa to tysiące pasożytów

Kuriozalna wypowiedź Targalskiego: "Choroba Angeli Merkel jest w naszym interesie"

W czwartek, 2 listopada, Grzegorz Schetyna zgłosił kandydaturę Rafała Trzaskowskiego na prezydenta Warszawy. Sam Trzaskowski podkreśla, że „nie można oddać Warszawy w ręce PiS. Warszawa potrzebuje zmiany. Mnie jako warszawiaka bulwersuje to samo, co każdego warszawiaka. Oddawanie kamieniec, wszechobecna „szyldoza” i korki. Warszawa potrzebuje świeżego spojrzenia kogoś młodego (…)Warszawa nie potrzebuje tzw. dobrej zmiany, Warszawa potrzebuje mądrej zmiany, która będzie się opierała o przywrócenie zaufania dla ratusza”

Pierwsze sondaże wyraźnie pokazują, kogo widzieliby Warszawiacy na stanowisku prezydenta swojego miasta. Rafał Trzaskowski jest nie do pokonania. Zarówno Patryk Jaki, jak i Stanisław Karczewski nie mają szans. Zła to wiadomość dla PiS, bo, co jak co, ale prezydentura Warszawy to to, co szczególnie dla polityków tej partii ważne.

Trudno więc dziwić się, że już zaczyna się „nagonka” na pana Trzaskowskiego i szukanie przyczyn, skąd taka jego popularność wśród Warszawiaków. Dr Jerzy Targalski, znany z bardzo kontrowersyjnych wypowiedzi, już wie. „Warszawa to tysiące urzędasów i pasożytów, którzy żyją z afery reprywatyzacyjnej. Proste? Proste.
(Źródło: natemat.pl)

Tamara Olszewska
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

9
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
4 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
ZgredzinkabartmagdalenasmętekMirosława Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Waldemar
Waldemar

Jak to od dawna powiada się w pisowskich kregach: „Warszawa to trudny teren”. Słyszałem już kilka wysuwanych hipotez. Ano: „Więcej tu sytych niż głodnych” (wicepremier Morawiecki w TVN), „W Warszawie przeważają środowiska liberalne i lewicowe” (minister Sellin bodaj w TOK FN). Były „ubeckie wdowy”, „gorszy sort”, doszły „pasożyty i urzędasy”. Jeśli PiS ma w ogóle jakichś speców od PR – a jeśli ma to fatalnych – doradzałbym: panowie i panie, nie idźcie tą drogą! Bicie bejsbolem i jednoczesne reklamowanie tej pały, to skuteczny sposób na przerznięcie wyborów!

Samocha
Samocha

A ja wręcz przeciwnie, śmiało tak dalej, jeśli to faktycznie miałoby poskutkować w „przerznięciu wyborów”.

Waldemar
Waldemar

Ja tu występuję raczej jako Wujek Dobra Rada, bo nie sądzę, żeby ktoś tam w Kwaterze Głownej na Nowogrodzkiej przejmował się postami w KODUJ24. A pan Targalski od „złogów”? To bulterier Maciarewicza jak wiadomo. Nim też się za bardzo nie przejmują.

smętek
smętek

Oni nie są w stanie pojąć, że Warszawa to skupisko inteligencji i intelektualistów. To w tym mieście mamy prawdziwe uniwersytety i inne szkoły wyższe, siedziby teatrów i bibliotek, i tak jeszcze długo można wyliczać. Najważniejsze jest to, że większość mieszkańców rozumie co się do nas mówi. Kurdupel nie dostanie nas. NO PASARAN!

Zwinka
Zwinka

Ale to są dobre pasożyty. Nasze, polskie, nasze Narodowe.

Mirosława
Mirosława

Warszawo ! nie słuchaj PiSlamskich komentarzy , będą szukać dziury w całym na kandydata Trzaskowskiego, z pewnością zajrzą mu w ,,kakaowe oko,, ale musicie się uodpornić na wszystkie kalumnie .Tak jak w PiSie obojętnie co znajdą puszczać między uszami a karawana pojedzie dalej.To jeden z lepszych na to stanowisko.Gratulacje, tylko miałam cichą nadzieję że na Premiera .

magdalena
magdalena

Pisiory to setki tysięcy pasożytów żyjących z naszych podatków. Nie oddamy wam Warszawy, możecie mówić że jesteśmy ubekami, lewakami, komuchami, ale przegracie z nami. A tak a propos najwięcej wyżej wymienionych jest w PISie.

Zgredzinka
Zgredzinka

To polityczni konwertyci !!!

bart
bart

Bardzo mnie opinie tego pokurcza z poobgryzanymi paznokciami obchodzą.