Wassermann: „(..) podpisałabym się pod wnioskiem o audyt w podkomisji smoleńskiej”

Wasserman na temat Ziobry: "Nie wiem, czy ta krytyka ma sens. Myślę, że koń jaki jest, każdy widzi"

Przedłużające się w nieskończoność prace podkomisji smoleńskiej Antoniego Macierewicza powodują irytację już nie tylko polityków związanych z opozycją. W programie „Graffiti” głos w tej sprawie zabrała posłanka PiS Małgorzata Wassermann.

 

„Jak najbardziej podpisałabym się pod wnioskiem o audyt w podkomisji smoleńskiej. Uważam, że dość długo czekamy na rozstrzygnięcia, a chciałabym wiedzieć, co jest tego przyczyną. Cierpliwie czekam 11. rok na twarde przesłanki i dowody, żeby dowiedzieć się o tym, jak wyglądał przebieg tej katastrofy”– czytamy na interia.pl

Przypominamy, że Małgorzata Wassermann jest córką Zbigniewa Wassermanna, który zginął w katastrofie smoleńskiej 10 kwietnia 2010r. Posłanka poinformowała, że zarówno komisja Macierewicza jak i prokuratura nie przekazują rodzinom ofiar informacji na temat postępującego śledztwa.

 

„Jeżeli chodzi o prokuraturę, nie mamy żadnych informacji. Nie mam żadnej wiedzy, na jakim etapie jest postępowanie”. Posłanka dodała, że ma świadomość, iż podkomisja musi pracować w sposób niejawny.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

„Minęło 11 lat i chciałabym wiedzieć, dlaczego mija tyle czasu i nie wiem, na jakim etapie jest komisja i prokuratura”- powiedziała Wassermann.

Czy po słowach parlamentarzystki ślamazarne tempo prac ekipy Macierewicza nabierze wigoru? Czy Małgorzata Wassermann spodziewa się spektakularnych wyników toczących się postepowań?

/as/

Źródło: interia.pl

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
druh Marek
druh Marek
18 marca 2021 11:27

Życzę pani mecenas Wassermann- na nieszczęście posłance na Sejm RP -dużo cierpliwości. Cwani oszuści z ferajny Antka Maciarewicza będą dochodzić do prawdy jeszcze długo, długo…. bo kasa za to leci, a prezes nie potrzebuje prawdy. Prawda zawsze działała na jego szkodę, a prawda obnażała jego nędzę moralną i szemrane interesiki.

Zwinka
Zwinka
18 marca 2021 11:45

Niech Wassermann nie rżnie głupa, bo wszyscy od dawna wiemy, że cała ta podkomisja to tylko lista obfitych płac dla swojaków. No, chyba że w prawicowym kotle znów cos tam bulgoce., tym razem w temacie Macierewicz.

Marek
Marek
18 marca 2021 12:08

Jak p. Wasserman chce poznać przyczyny katastrofy smoleńskiej to po pierwsze proponuje przestać słuchać opowieści Antoniego, a po drugie przeczytać raport komisji Millera i tyle wystarczy. A jak chce więcej szczegółów, to ławach sejmowych znajdzie specjalistę który wszystko jej wytłumaczy. Niestety jest z opozycji i nazywa się Lasek. Ale jest w przeciwieństwie do Antoniego i jego wesołej ferajny fachowcem. A jak wierzy ze Macierewicz opublikuje jakiś raport to musi być „mocnej wiary”.

Maciek123454321
Maciek123454321
18 marca 2021 14:22

To już i Małgosia Wassermanówna nie wytrzymuje tego świra macierewicza? Kto by pomyślał.

Dron
Dron
19 marca 2021 14:13

Gośka, prędzej ci zęby i włosy wszystkie wypadną zanim poznasz wyniki pracy tej śmiesznej podkomisji.