Waszczykowski chciał dopiec Budce – „Ponoć „Argumentum ad personam” nie przystoi dyplomacie”…

Neomarksizm, rewolucja i wojna ideologiczna, czyli UE według Waszczykowskiego. Coraz bliżej do POLEXIT-u!?

– „Władysław Gomułka wrócił? Ponoć historia powtarza się jako farsa” – o taki komentarz po wyborze Borysa Budki na szefa Platformy Obywatelskiej pokusił się Witold Waszczykowski, obecny europoseł PiS, a wcześniej minister spraw zagranicznych.

 

Skąd te skojarzenia Budki z Gomułką? Chodzi o „fizis”? Ponoć „Argumentum ad personam” nie przystoi dyplomacie! Mnie też nasuwają się podobne skojarzenia, ale dotyczą poglądów i sposobu działania. Myślę tutaj o prezesie PiS Kaczyńskim. Poseł Budka Gomułkę widział tylko w TV!”;

– „Panie Ministrze! Uważa się Pan i Pana partyjni koledzy za lepszych. Mówicie, że szanujecie opozycję. Właśnie dał pan przykład szacunku. Lepiej niech się Pan zajmie nauką geografii, bo znowu pan wyskoczy z czymś w stylu San Escobar”; – Jak daleko jeszcze posunie się pan w swoim prymitywizmie i głupocie? BTW – Gomułka wrócił razem z PiS, macie go u siebie, w trzech postaciach. Kaczyński, Duda i Morawiecki. Takiej farsy, jak pisowska hucpa, jeszcze w Polsce nie było”; – „Pański tt to kolejny dowód na to, że nigdy nie powinien Pan trafić do dyplomacji” – pisali w odpowiedzi Waszczykowskiemu internauci.

 

Jedna z twitterowiczek napisała nawet fraszkę: – „Taki żarcik sobie rzucił, żeby kaczka się pośmiała. Jego rozum się nie smuci, bo sam z siebie zrobił „wała”. Sposób rządów w swojej „klice”, w okolicach zamordyzmu. Komunizmu krasne lice są przykładem dla kaczyzmu”.

Jak pamiętamy, Waszczykowski to zaiste „mistrz dyplomacji”. O jego wpadkach pisaliśmy wielokrotnie, choćby w artykułach „Waszczykowski odkrył nowe państwo” czy „Zalewska i Waszczykowski siedzieli podczas hymnu UE – „Hasło „Polska sercem Europy” to kłamstwo”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
27 stycznia 2020 08:14

A ja „durny” myślałem że on ci dalej te „stosunki dyplomatyczne” z San Escobar rozwija.

Jacek Doliński
Jacek Doliński
27 stycznia 2020 11:15

Waszczykowski to nie dyplomata, tylko dyplomatołek. Jemu przystoi.
P.S. Nie wiem, gdzie Waszczykowski dostrzegł to podobieństwo.

Halszka
Halszka
27 stycznia 2020 12:56

Z PIS-u,uciekają Ci,którzy nie chcieli utracić swojego kregoslupa moralnegoi i honoru .Do PIS-u, przechodzą Ci,którzy nie mają kręgosłupa moralnego ,ani honoru.

Halszka
Halszka
27 stycznia 2020 13:00

Panie Waszczykowski,intelekt,kultura,wiedza u Pana Budki,to oczywiście za wysokie progi dla Pana.Niech się Pan już nie ośmiesza,bo żal patrzeć jak się Pan ,intelektualnie,stacza.

Maja
Maja
28 stycznia 2020 07:47

Wchodzę na orbitę reflksji Waszczykowskiego i patrzę na niego. Co widzę? Spasionego wąsacza w śmiesznych okularkach, któremu brzuch rozsadza za krótką i bardzo źle dobraną marynarkę. Czy z kimś mi się kojarzy? Nie, on wyznacza własne, nowe starndardy męskiej estetyki.
Skończyłam.