Waszczykowski o wypowiedzi Bieńkowskiej: „Himalaje podłości (..)”

Waszczykowski o wypowiedzi Bieńkowskiej: "Himalaje podłości (..)"

Elżbieta Bieńkowska udzieliła wywiadu „Gazecie Wyborczej”. Uważnym czytelnikiem dziennika jest, jak się okazało, były minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski. Pan minister poczuł się urażony wypowiedziami byłej wicepremier kiedy zaczęła  opowiadać jak, jej zdaniem, sytuacja w Polsce jest postrzegana przez mieszkańców innych krajów.

 

„Była komisarz UE stwierdziła, że osobom, które nie interesują się bliżej polityką europejską, Polska kojarzy się dziś z wykluczaniem i strefami wolnymi od LGBT. Bieńkowska stwierdziła, że w oczach osób nieśledzących bacznie wydarzeń w Europie, Polska jawi się jako „kraj wręcz faszyzujący” – czytamy na wp.pl

Winą za taki stan rzeczy Bieńkowska obciąża ostatnią kampanię wyborczą. Ponadto, jej zdaniem, w ciągu ostatnich pięciu lat Polska jest zainteresowana wyłącznie unijnymi pieniędzmi. Nasz kraj, zdaniem byłej komisarz, „neguje wartości wyznawane przez Unię”.

 

Z taką interpretacją widzenia Polski przez naszych zagranicznych partnerów nie godzi się Witold Waszczykowski. Na swoim koncie Twitterowym napisał: „Himalaje podłości i kłamstwa wobec własnej Ojczyzny. W rzeczywistości Polska jest postrzegana jako kraj sukcesów i wpływowe państwo na arenie europejskiej”.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Ciekawi jesteśmy Państwa opinii w powyższej sprawie.

/as/

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
*****. ***IrenasmętekJantarKundzia Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kundzia
Kundzia

W mniemaniu waszczykowskiego to może Polska to kraj sukcesów i wpływowe państwo chyba w Sam Escowar. Widać jaki wpływ ma Polska na arenie międzynarodowej.Jesteśmy nikim dopóki rządzìć będzie pis. A prawda zawsze kole w oczy.

Jantar
Jantar

Z twittera: „Inwestycje i tak przyjdą bo wciąż koszty siły roboczej min. 3 razy niższe niż na zachodzie. PIS ottrąbi sukces.” Nawet niskie koszty siły roboczej nie zachęcą inwestorów do pompowania gotówki w kraju, w którym łamane są prawa człowieka i obywateli, a także w którym inwestorzy postrzegani są przez rząd jako wrogowie. A z Unii Kaczyński prędzej czy później nas wyprowadzi. Tylko że chce doprowadzić do tego, żeby to Unia nas wyrzuciła. I wtedy urządzi szopkę, jaka ta jego partia jest pro unijna i jaka ta Unia jest zła, bo Polskę wykluczyła. Nie będzie też wtedy robił referendum w… Czytaj więcej »

smętek
smętek

Odkrywca San Escobar, podobnie jak becia z broszkami, nie wdaje się w towarzyskie rozmowy z przedstawicielami innych nacji. Pani Bieńkowska mówi o odczuciach normalnych mieszkańców innych państw UE. Na początku transformacji uważano Polskę za kraj w którym po ulicach miast chodzą białe niedźwiedzie. Przez 10-lecia pracowaliśmy ciężko żeby należeć do grona państw cywilizacji zachodniej. Wystarczyło 5 lat i jesteśmy ciemnogrodem.

Irena
Irena

Wiciu….co ci zawinily Himalaje ? Prawda w oczy kole ?

*****. ***
*****. ***

Trudn się nie zgodzić, że ostatnia kampania wyborcza była kulminacją podłości, agresji i judzenia wielbicieli pisuarów na resztę społeczeństwa! Taka cecha wyróżniająca podłą zmianę chamskiej hołoty i uogólniając – yktatury ciemniaków!