„We francuskim Sevres Horała będzie kiedyś wzorcem bezczelnej manipulacji”

30 milionów wyrzucone w błoto. Zdaniem Horały winne są samorządy i Senat

To jeden z wielu komentarzy po debacie wyborczej w TVN 24. Wzięli w niej udział Marcin Horała z PiS, Izabela Leszczyna z Koalicji Obywatelskiej, Władysław Kosiniak-Kamysz z PSL, lider Lewicy Razem Adrian Zandberg oraz Krzysztof Bosak z Konfederacji.

 

Horała w ostatniej chwili zastąpił wyznaczonego przez PiS do udziału w tej debacie Jacka Sasina, o którego „wyczynach” pisaliśmy w artykule „Pierdyknęło” rzekł w debacie wyborczej wicepremier J. Sasin – „Nowe elyty…”. Niewiele brakowało, a nikt z PiS nie pojawiłby się w studiu TVN, o czym przebąkiwał wicerzecznik partii Radosław Fogiel.

W trakcie wczorajszej debaty Horała skarżył się, że pozostali uczestnicy mieli… więcej czasu niż on. – „Jedno w PiS jest stałe i niezmienne: narracja oparta na kłamstwie”; – „I prawie płacze, że tak się wszyscy uwzięli na niego. No cóż, warunki cieplarniane dla PiS tylko w TVP”; – „Biedak przyszedł do niezależnej telewizji i okazało się, że musi odpowiadać na konkretne pytania, a nie bajki dla elektoratu jak w TVPiS, gdzie puszczą każdą bzdurę partii matki” – pisali internauci.

 

A na koniec Horała stwierdził, że największą partią opozycyjną jest… TVN!!! – We francuskim Sevres Horała będzie kiedyś wzorcem bezczelnej manipulacji”; – „Niczego innego nie spodziewałam się po nim. Spanikował, bo nie bawił się dziś w swojej piaskownicy”; – „Horała – pycha i arogancja, przychodzić do stacji i obrażać jej dziennikarzy to jego standardy, ale jak się nie ma argumentów…” – podsumowali ten wątek internauci.

Spekulowali też, jaka będzie reakcja władz PiS na udział Horały w debacie: – „Procedura przewiduje wielki bukiet kwiatów dziś i awans na zastępcę sekretarza sejmowej komisji wspierania przyjaźni polsko-mongolskiej jutro”; – „Jarek z kotem zaraz będą wręczać kwiaty:)”; – „Na razie postawili go do kąta. Do drugiego kąta, bo w pierwszym dalej stoi Sasin”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Polka gorszego sortuJacek DolińskiIwona Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Iwona
Iwona

Po prostu działania rządu i całego PiS-u są nie do obrony. Wszystko służy obronie interesów własnych i zapewnieniu sobie bezkarności. Nawet najmądrzejszy człowiek nie byłby w stanie tego logicznie uzasadnić i wytłumaczyć. A co dopiero bufon Horała!
Cała kampania ,,żołnierzy,, partii władzy to zawody, który z nich w tv mocniej przywali opozycji i bardziej bezczelnie broni szefa i jego interesów. Za to będą nagrody.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Ale „głupi naród to kupuje” i na pewno nie oglądał debaty w „antyrządowej” telewizji. Wszyscy pozostali mówili o konkretach (choć oczywiście nie ze wszystkimi się zgadzałam), a tylko przedstawiciel partii rządzącej bredził jak Piekarski na mękach, wił się jak piskorz, unikając odpowiedzi na zadane pytania, wcinał się w wypowiedzi konkurentów, ciskał się, że atakuje go „koalicja anty-PiS”, że „tamci” mieli 5 razy więcej czasu niż on (sic!) i próbował mamić bajecznymi wizjami szczęśliwości, jaką to oni zaprowadzą tu w przyszłości, zakładając, że będą rządzić po wieki. I jeszcze śmiał wybiórczo cytować Konstytucję. Żenada.

Iwona
Iwona

Jako potomkowie w 99 % chłopów pańszczyźnianych Polacy pragną władzy silnej ręki. Dlatego to kupują. No i taką władzę aktualnie dostają nie mając świadomości, że na końcu wywalą nas z UE , dojdzie do zapaści ekonomicznej pod rządami nieuków, bo trzeb a wymienić prawdziwe elity na swoje, a całe społeczeństwo zapłaci za te wszystkie fanaberie aktualnej władzy. Nie ma nic za darmo. To podstawowa prawda, której nie rozumie większość naszego narodu.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Z tymi 99% to bardzo szkodliwy mit. Kto to wyliczył? Nie cała inteligencja została zmieciona. Gorszy jest Homo sovieticus wciąż tkwiący w wielu.

Iwona
Iwona

A gdzie się podziała moja odpowiedź?

Jacek Doliński
Jacek Doliński

Horała horała,
Aż się zaorała!