„We francuskim Sevres Horała będzie kiedyś wzorcem bezczelnej manipulacji”

30 milionów wyrzucone w błoto. Zdaniem Horały winne są samorządy i Senat

To jeden z wielu komentarzy po debacie wyborczej w TVN 24. Wzięli w niej udział Marcin Horała z PiS, Izabela Leszczyna z Koalicji Obywatelskiej, Władysław Kosiniak-Kamysz z PSL, lider Lewicy Razem Adrian Zandberg oraz Krzysztof Bosak z Konfederacji.

 

Horała w ostatniej chwili zastąpił wyznaczonego przez PiS do udziału w tej debacie Jacka Sasina, o którego „wyczynach” pisaliśmy w artykule „Pierdyknęło” rzekł w debacie wyborczej wicepremier J. Sasin – „Nowe elyty…”. Niewiele brakowało, a nikt z PiS nie pojawiłby się w studiu TVN, o czym przebąkiwał wicerzecznik partii Radosław Fogiel.

W trakcie wczorajszej debaty Horała skarżył się, że pozostali uczestnicy mieli… więcej czasu niż on. – „Jedno w PiS jest stałe i niezmienne: narracja oparta na kłamstwie”; – „I prawie płacze, że tak się wszyscy uwzięli na niego. No cóż, warunki cieplarniane dla PiS tylko w TVP”; – „Biedak przyszedł do niezależnej telewizji i okazało się, że musi odpowiadać na konkretne pytania, a nie bajki dla elektoratu jak w TVPiS, gdzie puszczą każdą bzdurę partii matki” – pisali internauci.

 

A na koniec Horała stwierdził, że największą partią opozycyjną jest… TVN!!! – We francuskim Sevres Horała będzie kiedyś wzorcem bezczelnej manipulacji”; – „Niczego innego nie spodziewałam się po nim. Spanikował, bo nie bawił się dziś w swojej piaskownicy”; – „Horała – pycha i arogancja, przychodzić do stacji i obrażać jej dziennikarzy to jego standardy, ale jak się nie ma argumentów…” – podsumowali ten wątek internauci.

Spekulowali też, jaka będzie reakcja władz PiS na udział Horały w debacie: – „Procedura przewiduje wielki bukiet kwiatów dziś i awans na zastępcę sekretarza sejmowej komisji wspierania przyjaźni polsko-mongolskiej jutro”; – „Jarek z kotem zaraz będą wręczać kwiaty:)”; – „Na razie postawili go do kąta. Do drugiego kąta, bo w pierwszym dalej stoi Sasin”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Iwona
Iwona
9 października 2019 08:40

Po prostu działania rządu i całego PiS-u są nie do obrony. Wszystko służy obronie interesów własnych i zapewnieniu sobie bezkarności. Nawet najmądrzejszy człowiek nie byłby w stanie tego logicznie uzasadnić i wytłumaczyć. A co dopiero bufon Horała!
Cała kampania ,,żołnierzy,, partii władzy to zawody, który z nich w tv mocniej przywali opozycji i bardziej bezczelnie broni szefa i jego interesów. Za to będą nagrody.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu
9 października 2019 11:55
Reply to  Iwona

Ale „głupi naród to kupuje” i na pewno nie oglądał debaty w „antyrządowej” telewizji. Wszyscy pozostali mówili o konkretach (choć oczywiście nie ze wszystkimi się zgadzałam), a tylko przedstawiciel partii rządzącej bredził jak Piekarski na mękach, wił się jak piskorz, unikając odpowiedzi na zadane pytania, wcinał się w wypowiedzi konkurentów, ciskał się, że atakuje go „koalicja anty-PiS”, że „tamci” mieli 5 razy więcej czasu niż on (sic!) i próbował mamić bajecznymi wizjami szczęśliwości, jaką to oni zaprowadzą tu w przyszłości, zakładając, że będą rządzić po wieki. I jeszcze śmiał wybiórczo cytować Konstytucję. Żenada.

Iwona
Iwona
9 października 2019 13:29

Jako potomkowie w 99 % chłopów pańszczyźnianych Polacy pragną władzy silnej ręki. Dlatego to kupują. No i taką władzę aktualnie dostają nie mając świadomości, że na końcu wywalą nas z UE , dojdzie do zapaści ekonomicznej pod rządami nieuków, bo trzeb a wymienić prawdziwe elity na swoje, a całe społeczeństwo zapłaci za te wszystkie fanaberie aktualnej władzy. Nie ma nic za darmo. To podstawowa prawda, której nie rozumie większość naszego narodu.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu
10 października 2019 10:30
Reply to  Iwona

Z tymi 99% to bardzo szkodliwy mit. Kto to wyliczył? Nie cała inteligencja została zmieciona. Gorszy jest Homo sovieticus wciąż tkwiący w wielu.

Iwona
Iwona
9 października 2019 14:03

A gdzie się podziała moja odpowiedź?

Jacek Doliński
Jacek Doliński
9 października 2019 10:36

Horała horała,
Aż się zaorała!