Według byłej szefowej Wiadomości depresja oznacza, że „w d… się poprzewracało”

Według byłej szefowej Wiadomości depresja oznacza, że „w d... się poprzewracało"

Czy można być takim nieukiem, żeby nie wiedzieć, że depresja to ciężka choroba? Jak widać można, a nawet daje się pełnić wysokie funkcje pobierając odpowiednie wynagrodzenie. Dowodem na to jest pani Marzena Paczuska była szefowa wiadomości w TVPiS i zawieszona członkini zarządu Telewizji Polskiej, która swoim niemądrym wpisem na Twitterze wywołała burzę w sieci.

 

Powszechnie wiadomo, że pandemia koronawirusa jest ciężkim czasem. Niepokój i stres, a także zamknięcie w domu i izolacja, mogą odbić się na psychice, o czym napisał na Twitterze dziennikarz portalu Onet, Marcin Wyrwał: „Za chwilę ruszy fala depresji, załamań i gorzej. W tym czasie zakazuje się nam wstępu do lasu i zniechęca do uprawiania BEZKONTAKTOWYCH sportów, jak bieganie, rower, nordic walking etc. Czy ktoś o tym pomyślał?”

Na ten wpis natychmiast odpowiedziała Paczuska, nazywając dziennikarza frustratem: „Jakich depresji? Jakich załamań? Ludzie obozy, więzienia i nawet dwie wojny przeżyli. Trzeba chronić życie, zbierać siły na walkę z kryzysem, zachować pogodę ducha. A tu jakiś frustrat histeryzuje z powodu zakazu uprawiania sportów?!”

 

 

Za chwilę „żołnierka” PiSu posunęła się jeszcze dalej i napisała „O kurczę… Nie wiedziałam, że na TT jest tylu rozmemłanych facetów z depresją. Zasmarkanych i pogubionych. I tą depresją postanowili dać mi wycisk. Bo do lasu nie mogą …”

Na słowa Paczuskiej szybko zareagowali oburzeni internauci. „Proszę sobie nie robić żartów z depresji. To, że silni ludzie przeżyli dwie wojny i obozy nie znaczy, że słabi nie odbiorą sobie teraz życia. Próbowałem dzisiaj umówić wizytę telefoniczną u psychologa. Do maja wszystkie terminy zaklepane” – napisał jeden z internautów, na co „dowcipna” Paczuska odpowiedziała: „Teraz każdy cierpi na depresję. W d… się poprzewracało. Bo życie jest takie trudne…”.

W dyskusję włączyła się Karolina Korwin-Piotrowska, która napisała: „PTSD – proszę sprawdzić co to jest. Z tym wychodzili z wojen, z tym samym wyjdą z domu ci, którzy sobie nie radzą, upadają im firmy, tracą zarobki, w przyszłości dach nad głową i rodziny. Myślą o samobójstwie i nie, nie pracują za podatnicze pieniądze w TVP” – napisała.

Jak widać, po Lichockiej, następna przedstawicielka głupoty lejącej się z TVP pokazała Polakom środkowy paluch.

/md/

Źródło: wp.pl, naTemat.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

10
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
BartHerodAntypisWolnościowiecObserwatorZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jano
Jano

Co za pinda wzięła y się do uczciwej pracy a nie za na koszt podatnika ona z Pisu jej się to nalezy

freepornpics

I wish mankind victory over disease

HerodAntypis
HerodAntypis

PiS is our disease

Irena
Irena

Każdy sadzi według siebie . ogarnij się !!!

Zbyszek
Zbyszek

Dajcie spokój. Paczuszka…

Zwinka
Zwinka

Chętnie pooglądałabym Paczuską on-line w jakimś obozie odosobnienia, pozbawioną pracy, dochodów, do jakich przywykła i kontaktu z ludźmi. Mogłaby się wykazać prawdziwie bolszewickim hartem ducha, co to gniotsja nie łamiotsja…

HerodAntypis
HerodAntypis

Ma układy w kurwizji to niech się zgłosi do Rolnik szuka żony. Na wsi robota ciężka, mało opłacalna a i chłopaki jakby za karę ale za to mało wymagające i niewybredne. Komuś na pewno przypasuje do wideł.

Obserwator
Obserwator

I tak to już niestety będzie- kadra pisowskich matołów obsiadła rządowe synekury i przesadzana jest z miejsca na miejsce robiąc wokół siebie chlew!

Wolnościowiec
Wolnościowiec

Pani Paczuska jest osobą bardzo silnią psychicznie i nigdy nie czuła się smutna lub załamana że tak pisze?

Bart
Bart

Zło i chamstwo – istota pisowskiej mentalności. Tekst Paczuskiej niby w stylu Krystyny Pawłowicz, ale jak widać do czegoś takiego w pis zdolny jest prawie każdy.