Według byłej szefowej Wiadomości depresja oznacza, że „w d… się poprzewracało”

W telewizyjnym świecie Marzeny Paczuskiej naturalne zasłabnięcie byłoby nie do pomyślenia!

Czy można być takim nieukiem, żeby nie wiedzieć, że depresja to ciężka choroba? Jak widać można, a nawet daje się pełnić wysokie funkcje pobierając odpowiednie wynagrodzenie. Dowodem na to jest pani Marzena Paczuska była szefowa wiadomości w TVPiS i zawieszona członkini zarządu Telewizji Polskiej, która swoim niemądrym wpisem na Twitterze wywołała burzę w sieci.

 

Powszechnie wiadomo, że pandemia koronawirusa jest ciężkim czasem. Niepokój i stres, a także zamknięcie w domu i izolacja, mogą odbić się na psychice, o czym napisał na Twitterze dziennikarz portalu Onet, Marcin Wyrwał: „Za chwilę ruszy fala depresji, załamań i gorzej. W tym czasie zakazuje się nam wstępu do lasu i zniechęca do uprawiania BEZKONTAKTOWYCH sportów, jak bieganie, rower, nordic walking etc. Czy ktoś o tym pomyślał?”

Na ten wpis natychmiast odpowiedziała Paczuska, nazywając dziennikarza frustratem: „Jakich depresji? Jakich załamań? Ludzie obozy, więzienia i nawet dwie wojny przeżyli. Trzeba chronić życie, zbierać siły na walkę z kryzysem, zachować pogodę ducha. A tu jakiś frustrat histeryzuje z powodu zakazu uprawiania sportów?!”

 

 

Za chwilę „żołnierka” PiSu posunęła się jeszcze dalej i napisała „O kurczę… Nie wiedziałam, że na TT jest tylu rozmemłanych facetów z depresją. Zasmarkanych i pogubionych. I tą depresją postanowili dać mi wycisk. Bo do lasu nie mogą …”

Na słowa Paczuskiej szybko zareagowali oburzeni internauci. „Proszę sobie nie robić żartów z depresji. To, że silni ludzie przeżyli dwie wojny i obozy nie znaczy, że słabi nie odbiorą sobie teraz życia. Próbowałem dzisiaj umówić wizytę telefoniczną u psychologa. Do maja wszystkie terminy zaklepane” – napisał jeden z internautów, na co „dowcipna” Paczuska odpowiedziała: „Teraz każdy cierpi na depresję. W d… się poprzewracało. Bo życie jest takie trudne…”.

W dyskusję włączyła się Karolina Korwin-Piotrowska, która napisała: „PTSD – proszę sprawdzić co to jest. Z tym wychodzili z wojen, z tym samym wyjdą z domu ci, którzy sobie nie radzą, upadają im firmy, tracą zarobki, w przyszłości dach nad głową i rodziny. Myślą o samobójstwie i nie, nie pracują za podatnicze pieniądze w TVP” – napisała.

Jak widać, po Lichockiej, następna przedstawicielka głupoty lejącej się z TVP pokazała Polakom środkowy paluch.

/md/

Źródło: wp.pl, naTemat.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

10
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
BartHerodAntypisWolnościowiecObserwatorZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jano
Jano

Co za pinda wzięła y się do uczciwej pracy a nie za na koszt podatnika ona z Pisu jej się to nalezy

freepornpics

I wish mankind victory over disease

HerodAntypis
HerodAntypis

PiS is our disease

Irena
Irena

Każdy sadzi według siebie . ogarnij się !!!

Zbyszek
Zbyszek

Dajcie spokój. Paczuszka…

Zwinka
Zwinka

Chętnie pooglądałabym Paczuską on-line w jakimś obozie odosobnienia, pozbawioną pracy, dochodów, do jakich przywykła i kontaktu z ludźmi. Mogłaby się wykazać prawdziwie bolszewickim hartem ducha, co to gniotsja nie łamiotsja…

HerodAntypis
HerodAntypis

Ma układy w kurwizji to niech się zgłosi do Rolnik szuka żony. Na wsi robota ciężka, mało opłacalna a i chłopaki jakby za karę ale za to mało wymagające i niewybredne. Komuś na pewno przypasuje do wideł.

Obserwator
Obserwator

I tak to już niestety będzie- kadra pisowskich matołów obsiadła rządowe synekury i przesadzana jest z miejsca na miejsce robiąc wokół siebie chlew!

Wolnościowiec
Wolnościowiec

Pani Paczuska jest osobą bardzo silnią psychicznie i nigdy nie czuła się smutna lub załamana że tak pisze?

Bart
Bart

Zło i chamstwo – istota pisowskiej mentalności. Tekst Paczuskiej niby w stylu Krystyny Pawłowicz, ale jak widać do czegoś takiego w pis zdolny jest prawie każdy.