Według księdza z Bemowa koronawirus chroni nas przed aborcją i „paradą gejów”

Zgwałcił ministranta kilkaset razy

Z zapartym tchem, a nawet z przerażeniem codziennie nasłuchujemy komunikatów, w sprawie spustoszeń jakie czyni koronawirus. Dziś wiemy, że na świecie zachorowało już ponad milion dwieście tysięcy osób, a zmarło niemal 65 tysięcy. Wszyscy martwimy się co będzie dalej i jak to się skończy.

 

Martwi się też ksiądz proboszcz Sławomir Abramowski z Bemowa, który podczas intensywnego poszukiwania dobrych stron epidemii wpadł na kilka tropów, czym podzielił się na facebookowym profilu parafii – w swoim autorskim cyklu „Okiem proboszcza”.

Otóż wg księdza największym plusem pandemii jest zapaść ochrony zdrowia, bo ta uniemożliwia aborcje, więc „może być nawet tak, że w ostatecznym rozliczeniu bilans ofiar COVID-19 i ocalonych od aborcji istnień wyjdzie na plus na korzyść żywych” – pisze ks. Abramowski.

 

Jest też plus ekologiczny – czyli zmniejszenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery w związku z faktem, że przez koronawirusa stoi przemysł.

Na tym jednak nie koniec, ksiądz uważa, że dzięki koronawirusowi zdradzający żony mężowie nie mogą chodzić do kochanek i prostytutek, a pracownice klubów go-go zostały pozwalniane i dzięki temu może wrócą do normalnego życia.

Ważne dla księdza jest też to, że: „Nie ma parad gejów, a w Hiszpanii prędko nie wrócą, bo to właśnie wielotysięczna manifestacja genderystów, lekceważących epidemię stała się bombą biologiczną, która rozniosła zarazę po Madrycie” – napisał ksiądz Abramowski.

Prawdopodobnie miał na myśli paradę w obronie praw kobiet, która miała miejsce 8 marca, czyli trzy dni przed ogłoszeniem stanu pandemii przez Światową Organizację Zdrowia. Wtedy jeszcze życie w Hiszpanii przebiegało normalnie: oprócz parad i marszów organizowano też mecze na stadionach, wiece polityczne itd.

Ks. Abramowski opublikował wpis w piątek 3 kwietnia, a 4 godziny później osobiście go usunął. Jak tłumaczy, chciał oszczędzić sobie i parafii niepotrzebnego rozgłosu. Trochę się jednak spóźnił, bo zdążyły go zauważyć serwisy „Wprost” i „Gazeta.pl”.

Czy to siedzenie w domu, choć wiadomo konieczne, rzuca się na różne części ciała, a szczególnie na głowę? Czy nie warto się przewietrzyć, choćby na balkonie?

/md/

Źródło: wyborcza.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

14
Dodaj komentarz

avatar
13 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
LehooZwinkaZbyszekIrenaAdam Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marek
Marek

Jacy byli byśmy szczęsliwi jak by koronawirus jeszcze zaczął chronić nas przed …. głupotą! Pisałem to już ale powtórzę że co niektórzy uwazają że „dzień bez wypowiedzianej głupoty jest dniem straconym” i ze to „mowa jest srebrem a milczenie złotem”. Czasem naprawdę warto milczeć.

Wolnościowiec
Wolnościowiec

„To efekt uboczny zapaści służby zdrowia w krajach Europy najbardziej proaborcyjnych”
W Polsce nie ma aborcji na życzenie a też służba zdrowia upada.

Maciek123454321
Maciek123454321

Nie ma chłopców do obmacywania, to i pier—–li się w głowach księżulkom. A tak na marginesie – zamknięte granice to byłby faktycznie problem niechcianych ciąż, które bez problemu usuwają lekarze nw Niemczech, w Czechach i na Słowacji. Problemu jednak póki co nie ma, bo jest zalecenie niespotykanie się i niewychodzenia z domu. Proponuję jednak postawić się na miejscu księdza, nie ma tacowego, nie ma ślubów, nie ma pogrzebów, jeszcze każą wspomagać kurie biskupie. A największa tragedia, że zniknęli chłopcy – ministranci. Biedni księża……. jak teraz żyć?????

HerodAntypis
HerodAntypis

Szczerze współczuję wiernym z Bemowa, których ten czarnuch otumania.

smętek
smętek

Obawiam się, że to przez takie głąby jak ten tutaj wirusy zmutowały się i powiedziały dosyć słuchania kretynów.

Marek
Marek

Bezwzględnie plusem koronawirusa jest spadek dochodów z tacy, dzięki czemu nieroby w czarnych sukienkach będą musiały wziąć się za normalną robotę. Ale ja im chętnie pomogę, odkupię ziemię, którą państwo sprzedało Kościołowi. Nie chcę ani zarobić, ani stracić, non profit, więc zapłacę tę samą cenę czy 10 zł za hektar.

Boguslaw
Boguslaw

Szkoda że wirus nie eliminuje rasistow i pedofilów.

Jarek
Jarek

Do komisji wyborczych darmozjadow posadzić . Ograniczyła sie pedofilia w kościele !!! Każdy ksiądz który skrzywdzi dziecko powinien mieć koro w gratisie ale takie koro by nie mogl zarazić innych tylko pedofili

Adam
Adam

A gdzie teraz ci zdrowsi koledzy w sutannach chadzają, skoro zamknęli im kluby masażu? Ci którym bardziej chłopcy się podobają też mają problem. Mieszkańcom Bemowa składam najszczersze słowa współczucia. Ze też koronwirus nie atakuje głupoty. Jaki byłby cudowny ten świat po pandemii, a Polska przez wiele lat stawiałaby pomniki wirusowi a nie zboczeńcom w kieckach.

Irena
Irena

Modl się synku za swoje szare komórki ….może cie wysłucha !!!

Zbyszek
Zbyszek

A czy on zwolnił gosposię?

Zwinka
Zwinka

Tylko księża nic nie stracą na swoich upodobaniach. I chociaż dostęp do dzieci został poważnie zakłócony, to z kolegami po sutannie wszystko leci jak dawniej.

HerodAntypis
HerodAntypis

To się fachowo nazywa „dymanie wsobne”. W wąskim gronie, z powodu braku dostępu do większej liczby osobników, coś jak kiedyś żubry w puszczy białowieskiej.

Lehoo
Lehoo

Wielki mamy urodzaj na zabobonnych durniów