Według TVP Info tzw. tarcza antykryzysowa już… „wchodzi w życie” – „Nic nie wchodzi, bo nie jest uchwalone”

Według TVP Info tzw. tarcza antykryzysowa już… „wchodzi w życie” - „Nic nie wchodzi, bo nie jest uchwalone”

„W życie wchodzi Tarcza Antykryzysowa. Sprawdź, jakie rozwiązania przewiduje” – obwieszczono na Twitterze TVP Info. – „Jak wchodzi w życie, jak nie dotarła do rządu i Sejmu?!” – zdziwiła się Dominika Długosz z „Newsweeka”.

 

„Nic nie wchodzi, bo nie jest uchwalone, a w projekcie z 212 mld zostało 12 mld na 10 lat” – zauważył jeden z internautów, cytując tweet byłej minister finansów w rządzie PO-PSL Izabeli Leszczyny.

„Tydzień temu PiS triumfalnie ogłosił jakąś tarczę. W ramach „konsultacji z opozycją” dostaliśmy dzisiaj mailem 3 projekty ustaw, w których rząd chce przeznaczyć na walkę z epidemią i jej skutkami gospodarczymi 12 mld 910 mln zł w ciągu 10 lat, a w 2020r. 6 mld 821mln zł. Naprawdę” – napisała późnym wieczorem na Twitterze Leszczyna.

 

Internauci tak komentowali wpis posłanki KO: – „Ta tarcza antykryzysowa Morawieckiego to taki sam humbug jak niezależność Dudy i doktorat Jakiego”; – „Jednej firmie (tvpis) dali 2 mld/rok, a przedsiębiorcom 6 mld/rok?!”;

– „Jak roztrwonili na kiełbasę wyborczą oszczędności na kryzys pozostawione przez poprzedników, to na walkę z kryzysem muszą dodrukowywać pieniędzy jak za PRLu”; – „Tekturowa tarcza już całkiem rozmoknięta, a nawet jeszcze nie była użyta”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
smętekdarooBart Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bart
Bart

Ostatnio włączyłem wiadomości tvp – pierwszy raz od wielu miesięcy. To był naprawdę szczyt żenady – nachalne promowanie Dudy i Morawieckiego oraz raczej tępawe próby dogryzienia opozycji. Wszysytkie kłamstwa tvp łatwe do obnażenia i obalenia. Wstyd, na dziennikarzy tvp buczeć powinien każdy, kto ich zobaczy na ulicy.

daroo
daroo

Pracuję na diagnostyce, ostatnio przyjechał samochód z oznaczeniami TVP odmówiłem badania tech. powołując się na klauzulę sumienia 🙂

smętek
smętek

Proszę nie obrażać dziennikarzy, w tej szczujni zasiadają miernoty na dodatek pozbawione moralności i zasad etycznych.

smętek
smętek

Zadaniem kurwizji, we wszystkich jej stacjach i programach, jest snucie opowieści dziwnej treści. Oni tam nie uważają, że mają obowiązek rzetelnej informacji. Mój Dziadek mówi, że w PRLu nie było aż tak obrzydliwie bo byli w TVP mądrzey i przyzwoici dziennikarze.