Wiceminister chce „strefy wolnej od LGBT” w całym kraju

Wiceminister Janusz Kowalczyk chce „W zarodku trzeba zatrzymać powstawanie tęczowej kasty w wymiarze sprawiedliwości”

Wiceminister aktywów państwowych, Janusz Kowalski (PiS), zgłosił pomysł utworzenia na terenie całego państwa „strefy wolnej od promowania ideologii LGBT”.  Pomysł ten padł na łamach dziennika „Rzeczpospolita” i był połączony z wywodami Kowalskiego na temat „lewackich” i antyrodzinnych ideologii.

 

W naszej konstytucji jest wprost zapisane, że rodzina to jest związek mężczyzny, kobiety, to są dzieci. Wszelkie lewackie ideologie, które uderzają w tradycyjną rodzinę, a więc promowanie takich relacji jak mężczyzna plus mężczyzna plus dziecko, są niezgodne z polską konstytucją i dziedzictwem kulturowym, cywilizacyjnym, uderzają w nasze DNA polskiej rodziny” – stwierdził w wywiadzie.

Prawicowy polityk ocenił też decyzję Komisji Europejskiej, która uznała, że niesławne „strefy wolne od LGBT” w Polsce nie powinny otrzymywać grantów ze środków UE.

 

To jest wielki skandal, nie wolno pozwolić na to, aby ani jedno euro zostało odebrane Polsce, polskim samorządom, jakimkolwiek polskim instytucjom za to, że przestrzegamy prawa, za to, że mówimy „nie” ideologii LGBT, za to, że chronimy polską rodzinę” – grzmiał oburzony tą decyzją wiceminister.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Ta sprawa powinna spotkać się z natychmiastową reakcją Konrada Szymańskiego, odpowiedzialnego w polskim rządzie za sprawy europejskie” – dodał.

Rozmówca „Rzepy”, oprócz wywodu nt. „stref wolnych od LGBT”, uderzył w UE. Uznał m.in., że urzędnicy tej organizacji są „nadgorliwi” i „zacietrzewieni” ideowo. Skoro oni są „zacietrzewieni”, to jak określić Kowalskiego i jego kolegów z partii?

/nt/

Źródło: gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

12
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
MariasmętekHerodAntypisZwinkaKundzia Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Strasznie się rozzuchwalił ten uciekinier z psychiatryka. A jeszcze pół roku temu pies z kulawą nogą nie słyszał o tej pokrace. Zdaje się, od aktywów państwowych. Pytanie brzmi – co mają wspólnego aktywa państwowe z mniejszościami seksualnymi? Odpowiedź – wspólnym mianownikiem jest wariat powołany na stanowisko przez największego kłamcę RP przy błogosławieństwie pana Zero, za akceptacją pana Karalucha.

Predator
Predator

Piszę do tych co wybrali tego neandertalczyka do sejmu, ludzie on ma tylko jeden zwój mózgowy więcej od kury, ten zwój odpowiada za to żeby nie wypróżniał się na podwórku.

daroo
daroo

Ja proponuje zrobić w całym kraju strefę wolną od takich „ministróf” bo mi pies wyje na widok tej zakazanej gęby 🙁

Maria
Maria

Samiście drodzy Rodacy wybrali takich posłów i takiego prezydenta, więc nie ma co jęczeć, tylko ogarnąć się przed następnymi wyborami i nie dać się omamić kolejnym 500+ lub 13. czy 14. emeryturą

Shaq
Shaq

Proponuję przestać podniecać się bełkotem Kowalskiego. Cytując Wojciecha Młynarskiego – czoło myślą nieskażone. Typowy prawacki głup, nie powinno się z takim robić żadnych wywiadów. „Rz” wydaje się, że pozwoli mu pieprzyć głupoty, a czytelnicy złapią się za głowy i powiedzą „Ale idiota!”. W rzeczywistości taki wywiad to kolejny kanał rozpowszechniania tych szkodnickich bzdur.

essence
essence

a ja żądam strefy wolnej od PIS ideologii w całej Polsce.

Jantar
Jantar

Hitler też zaczynał od zmian w prawie i dyskryminowania osób LGBT jako wrogów prawdziwej, katolickiej rodziny. Też nazywał osoby LGBT „ideologią”. Potem było coraz więcej pobić i napaści na takie osoby. A po jakimś czasie, kiedy ludzie już przywykli do ataków, Hitler wprowadził penalizację homoseksualizmu. I każdy Niemiec miał obowiązek zgłoszenia władzom znanych sobie homoseksualistów. Na koniec były getta i obozy śmierci. Kowalski nie jest jedyny, który w ostatnich dniach mówi nie tylko o tym. Poczytajcie, co wypisał europoseł Jaki na facebooku. We wpisie wręcz żąda powrotu do „starego ładu moralnego”, żeby „Polska była silną twierdzą, jak za czasów Piastów… Czytaj więcej »

HerodAntypis
HerodAntypis

Z tym zdjęciem w oknie to tylko kompleks Wałęsy, który jak wiadomo zawsze nosił MB w klapie. Ze strony kurdupla to klasyczny przykład katolskiego bałwochwalstwa.

Kundzia
Kundzia

Zacietrzewiony to jest kowalski. Pieniądze z unii są dobre i nie przeszkadzają w niczym ale przestrzeganie unijnego prawa to już jest be. Niech unia nie daje ani złotówki bo inaczej barany niczego sie nienauczą.

Zwinka
Zwinka

Sadząc po wizażu, dysponuje specjalną przepustką do różnych stref. Jak wielu z nich zapewne, od samej góry poczynając.

smętek
smętek

Przepraszam, a czy ogólnopolskie media nie utrzymujące się z finansowania budżetowego, nie mogą opuścić kurtyny, za którą schowają takie „orły intelektu”.?

Maria
Maria

Skąd zawiadowca kraju bierze takich „uczonych” menżuf” do zarzadzania krajem? Niechby chociaż powiedział co zamierza zrobić z osobami LGBT: spalić na stosach, potopić, wytruć. Przecież osoby o takich skłonnościach stworzył Pan Bóg i nie każe ich za to. Wśród nich jest wielu księży i co … i nic. Tak widocznie ma być, I nikt nie powinien wchodzić w kompetencję Stwórcy.

PS.
Polecam doskonale udokumentowaną „Sodomę Hipokryzja i władza w Watykanie” Frédérica Martela