Wicepremier Gliński na kwarantannie

Wicepremier Gliński na kwarantannie

Po Mateuszu Morawieckim kwarantanną został objęty tym razem wicepremier Piotr Gliński. Wszystko dlatego, że kornawirusa stwierdzono u biskupa Artura Mizińskiego z którym Gliński spotkał w ostatni piątek.

 

Strona internetowa Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego donosi, że „(..) Gliński uczestniczył w uroczystym otwarciu edukacyjnej sesji wykładowej pt. ‚Kościół Św. Jana Pawła II – Niepodległość Ducha’, w której brał udział również biskup Miziński”. „Podczas sesji wicepremier przestrzegał zasad dotyczących zakrywania twarzy (z wyłączeniem oficjalnego wystąpienia) oraz zachowania dystansu społecznego”- czytamy na tokfm.pl

Z tego samego źródła dowiadujemy się, że wicepremier „czuje się dobrze, nie ma żadnych symptomów choroby, pracuje zdalnie”. Poza tym komunikat stwierdza, ze polityk „(..) pozostaje w izolacji, jest oddzielony także od rodziny i domowników”.

 

Na portalu społecznościowym Piotr Gliński napisał: „W związku z kontaktem z osobą zarażoną koronawirusem przebywam na kwarantannie. Czuję się dobrze. Oczekuję na przeprowadzenie testu. Przypominam o konieczności przestrzegania zasad sanitarnych – dystans, dezynfekcja, maseczka! Chrońmy siebie i innych!”.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Pozostajemy z życzeniami zdrowia dla wszystkich.

/as/

Źródło: tokfm.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Jantar Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jantar
Jantar

Dopiero napisałam w komentarzu o tym. To już drugi biskup, a zaledwie w zeszłym tygodniu urządzili sobie zjazd w Łodzi, podczas którego żaden nie przestrzegał dystansu społecznego, jak również żaden z nich nie miał maseczki na mordzie. Rozradowani zrobili sobie jeszcze sesję fotograficzną – dupa przy dupie. I oto są efekty.

I co, biskup oczekuje też na test, czy może już ma leczenie w szpitalu wojskowym dla władz? Dlaczego nie stoi pod krzyżem morowym i nie odmawia zdrowasiek o łaskę wyzdrowienia, skoro tak właśnie zalecają wiernym?