Wiceprezydent Katowic udawał, że nie zbiera podpisów pod kandydaturą Dudy – twierdził, że reklamuje… Nestle

Wiceprezydent Katowic udawał, że nie zbiera podpisów pod kandydaturą Dudy – twierdził, że reklamuje… Nestle

„Wiceprezydent Katowic (PiS) reklamuje Nestle pod bazyliką oo. Franciszkanów… a tak naprawdę Mariusz Skiba wstydzi się i udaje, że nie zbiera podpisów poparcia dla kandydatury A. Dudy na Prezydenta” – napisał na Twitterze Marek Plura. Poseł KO dołączył do wpisu krótki film z „tłumaczeniami” Skiby.

 

Skiba zapytany, czy ma zgodę na wywieszenie banneru z wizerunkiem Andrzeja Dudy, odparł, że nie wie, o co chodzi. Jeszcze bardziej kuriozalnie zabrzmiało jego „tłumaczenie”, że wcale nie zajmuje się zbieraniem głosów pod kandydaturą Dudy, tylko rozdaje ulotki firmy Nestle!

Jednak na profilu Skiby na Facebooku na umieszczonych tam fotografiach wyraźnie widać banner z Dudą, który zawisł najpierw na ogrodzeniu bazyliki franciszkanów, a później przeniesiono go na płot cmentarza komunalnego. Widać też stolik i osoby zbierające podpisy, a wiceprezydent Katowic zaprasza do ich składania.

 

– „Śmieszne jest jak Skiba robi z siebie głupka i idiotę. Najpierw powiesi, robi stoisko, a potem udaje, że to nie on”; – „Ja bym sprawdziła, czy na tej liście z poparciem dla p. Adriana nie ma jakichś podpisów z zaświatów. PiS ma bardzo luźny stosunek do prawa i tradycje fałszowania podpisów”; – „Baner na ogrodzeniu cmentarza to jest idealne podsumowanie pisu. Od 10 lat robią politykę na trumnach smoleńskich….” – komentowali internauci.

Zastanawiali się też, czy i jak do sprawy „reklamowania” przez wiceprezydenta Katowic odniesie się koncern Nestle…

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
HerodAntypis
HerodAntypis
2 marca 2020 08:36

To wstyd czy lęk przed wygwizdaniem? Zapierał się jak św. Piotr! Na Nestle się powołał! Wolał być rozdawaczem ulotek niż zbieraczem podpisów. Bycie pisowcem to nie tylko profity i przywileje, ale też przykre obowiązki.

Maciek123454321
Maciek123454321
3 marca 2020 13:57
Reply to  HerodAntypis

Oni wszyscy się tego bardzo wstydzą. Na przykład Rafał Trzaskowski jest w sztabie wyborczym MKB i jakoś się nie wstydzi. Widocznie pan Skiba uważa, że popieranie PiSu to wstyd, obciach, słoma z butów i wiocha. Bardzo słusznie, ale skoro tak, to po cholerę na nich głosuje?