Wicerzecznik PiS Fogiel nie wyobraża sobie „Kidawy-Błońskiej jako zwierzchnika sił zbrojnych” – „Ciasne horyzonty… ciasne”

Wicerzecznik PiS Fogiel nie wyobraża sobie „Kidawy-Błońskiej jako zwierzchnika sił zbrojnych” - „Ciasne horyzonty... ciasne”

– „Nie wyobrażam sobie Kidawy-Błońskiej jako zwierzchnika sił zbrojnych” – stwierdził w Polsat News wicerzecznik PiS Radosław Fogiel. – Ciasne horyzonty, panie Radosławie… ciasne” – napisał jeden z internautów.

 

Pozostali internauci tak komentowali słowa wicerzecznika PiS: – „Odezwał się czeladnik piekarza ze średnim wykształceniem. Nie może sobie wyobrazić, że MKB może być zwierzchnikiem sił zbrojnych, bo myśli, że wszystko zależy od Jarosława. Radek, ziemia się kręci od lat, Jarek jej nie ruszył”;

– „Radziu, ja sobie nie wyobrażałem że kiedyś armię powierzycie facetowi twierdzącemu, że gotowane parówki są dowodem na wybuchy szybsze od dźwięku i jego padawanowi Misiewiczowi. A jednak”; – „W Niemczech kobieta obejmuje stanowisko ministra obrony po innej kobiecie . Rozumiem, że dla czeladnika piekarniczego kobieta jako zwierzchnik sił zbrojnych brzmi jak abstrakcja, ale w cywilizowanym świecie to nie jest żadna sensacja” – komentowali pozostali internauci.

 

Nie zabrakło krytycznych wpisów wobec obecnego prezydenta: – „A że co, że Duda to niby specjalista od wojskowości? W jakiej jednostce służył?”; – „A kto teraz jest zwierzchnikiem? Może ten, który robi zajączki nad głowami przywódców Europy?”.  

Jedna z internautek przypomniała: – „Mundur ma”. A chodziło jej o „Duda – prezydent Polski – chwali się zdjęciem w starym mundurze harcerskim!”.

bt

Źródło: polsatnews.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
AntoniPiotrLehoosmętekZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Yntelygencja tego osobnika PORAŻA. czeladnik piekarniczy… było stamtąd się nie ruszać. Skoro nie potrafisz, nie pchaj się na afisz.

ewa
ewa

a ja sie zastanawiam jak piekarz może byc wice rzecznikiem rządu

smętek
smętek

Nie potrafił przyswoić sobie wiedzy jaka mąka do wypieku każdego rodzaju pieczywa więc został członkiem rządu.

Lehoo
Lehoo

Bo to bardzo przystojna męcizna jest on

Piotr
Piotr

Nie sprawdził się, Jako piekarz trzeba mieć wiedzę, i pasję.

Zwinka
Zwinka

Hmmm…A jak z czeladnika piekarskiego zostaje się asystentem biura Jarosława Kaczyńskiego i wreszcie wicerzecznikiem całej pisowskiej ferajny ? Wystarczy być młodym mężczyzną ?

Antoni
Antoni

Wcale się nie dziwię, że pan Fogiel czegoś sobie nie wyobraża. Przecież gdyby miał wyobraźnię nie byłby wicerzecznikiem. Został nim właśnie dlatego, że w wyobraźnię przez ewolucję nie został wyposażony