Wicerzecznik PiS Fogiel „popłynął” – „Czy Kaczyński im płaci za te wszystkie pochlebne wypowiedzi??”

Powody wolnego tempa szczepień? Ile głów tyle opinii

Wicerzecznik PiS Radosław Fogiel niewątpliwie usiłuje w szybkim tempie dołączyć do grona najwierniejszych z wiernych prezesa. – „Gdyby Jarosław Kaczyński miał konto na Twitterze, to byłoby ono bez problemu popularniejsze niż konto Donalda Tuska” – stwierdził Fogiel w Polsat News.

 

W sieci zawrzało. Internauci kpili ze słów wicerzecznika PiS: – „Gdyby Jarosław Kaczyński był wysoki i przystojny, to na pewno byłby wyższy i przystojniejszy niż Donald Tusk”; -„Gdyby Jarosław nie spał do południa, przeprowadziłby pieriestrojkę”; – „Gdyby grał w koszykówkę, przebiłby Jordana. Gdyby tylko chciał oczywiście!”; – „Gdyby Jarosław rozumiał świat, miałby nie tylko konto na Twitterze, ale też w banku. Facet, który nie potrafi sam kupić żwirku dla kota i wysyłała albo ochronę, albo Joachima miałby obsługiwać Twittera? Żart”; – „Fogiel na początek roku zaserwował dowcip dekady”.

Pisali też, że w takim razie niech prezes utworzy takie konto. – „To niech założy. 20 sekund roboty. Zobaczymy…”; – „Tak. To byłby taki Martyniuk Tweetera”; – „A kto by mu to konto prowadził? Banaś?”; – „Przecież nikt JK nie zabrania założyć konta na Twitterze… A, przepraszam, zapomniałem że Prezesowi trzeba… drukować Internet”.

 

Porównywali też wypowiedź wicerzecznika PiS z innymi politykami partii, równie czołobitnie mówiącymi o Jarosławie Kaczyńskim. – „Radek Fogiel – 99,5 w skali Suskiego”; – „Czy Kaczyński im płaci za te wszystkie pochlebne wypowiedzi??”; – „Ale z pana lizus, panie Fogiel”.

„Kiedyś obwożono po miastach kobiety z brodą czy karły. Dziś taką osobliwością byłby prezes przy komputerze”; – „Jaro twierdzi, że ludzki Pan jest. Ale z ludem osobiście gadać nie chce. Buja się wszędzie z ochroną. Tusk też ma wielu przeciwników, ale żyje jak normalny człowiek i nie chowa się po kątach”; – „Gdyby JK był mężczyzną, byłby kiedyś prawdziwym opozycjonistą, a teraz nie chowałby się za spódnicą Szydło czy za Kłamouszem i wziął odpowiedzialność za burdel, który robi w kraju. A przede wszystkim stanąłby do walki ze swoim największym kompleksem – DT” – pisali też internauci.

bt

Źródło: polsatnews.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz
Janusz
3 stycznia 2020 06:38

GDYBY J.K. miał genitalia pod pachami to miałby taki długi przyrost jak jego ręka,tylko po co?

HerodAntypis
HerodAntypis
3 stycznia 2020 07:06

Już piętnastu bezdomnych usiłowało wręczyć panu jarkowi konto na tłiterze bezprzewodowym, ale ochrona ich nie dopuszcza, bo pan jarek nie ufa elementom animalnym i wciąż kultywuje maksymę bratowskiego:
„spieprzaj dziadu”.

Chermes
Chermes
4 stycznia 2020 03:22
Reply to  HerodAntypis

No i miał pecha. Jeden z owych bezdomnych się wkurzył i zamiast Jarkowi dał swoje mercedesy Rydzoliniemu. Inna sprawa, po co Jarkowi mercedesy, skoro nie jest on w stanie zrobić prawa jazdy?

Maciek123454321
Maciek123454321
3 stycznia 2020 08:07

Pan Fogiel gada takie głupoty… Wypada żałować, że tylu inteligentnych skądinąd ludzi dostało pierdolca. Naprawdę nie wiem, po co aż takie włazidupstwo. Ci ludzie w ogóle się nie szanują. Takie szmaty………..

Zwinka
Zwinka
3 stycznia 2020 10:37

Oni wcale nie dostali tego, o czym piszesz. Tak to już jest, że gdyby wokół satrapy nie znajdowali się ( zawsze !!!) jacyś przekupni, żądni władzy pomagierzy, satrapa nie miałby żadnych szans. Później będą się co prawda tłumaczyć, że „tylko wykonywali rozkazy”, ale na razie co sobie pożyją, to pożyją.

Maciek123454321
Maciek123454321
3 stycznia 2020 15:43
Reply to  Zwinka

Zwinko, ja mam na myśli takiego Gówina, Sellina, Marysię Jackowskiego, Srayusza-Wolskiego, nawet Waszcza i Cymańskiego. Przecież to byli niegłupi ludzie…. Miernot i popychadeł nie wymieniam tutaj celowo.

Zwinka
Zwinka
3 stycznia 2020 21:01

I co z tego, że BYLI., Maćku.? Liczą się czyny, a te są haniebne, bardzo delikatnie to ujmując.

Antoni
Antoni
3 stycznia 2020 14:08

Teraz już rozumiem dlaczego nie mogę kupić wazeliny technicznej – cały zapas wykupił pewnie Fogiel i jemu podobni.

Marian
Marian
3 stycznia 2020 18:16

panie rzeczniku,gdy by miał pan więcej rozumu nie był by pan himalajami głupoty.

Marian
Marian
3 stycznia 2020 18:22

panie rzeczniku,pana głupota i uniżoność sięga szczytów himalajów.Czuć smrodek nie wietrzonego wychodka

marooo
marooo
3 stycznia 2020 20:21

Gdyby Jarosław potrafił dojść to doszedłby do prawdy…

Chermes
Chermes
4 stycznia 2020 03:19

Gdyby prezes Kaczyński miał zdrowe kolanka, wygrał by kilka wyścigów Tour de France.