Większość Polaków popiera opinię Gajosa o Kaczyńskim. Sprawdź ilu

Większość Polaków popiera opinię Gajosa o Kaczyńskim. Sprawdź ilu

Wirtualna Polska zamówiła sondaż na temat ostatnich słów Janusza Gajosa o Jarosławie Kaczyńskim – aktor nazwał polityka „małym człowiekiem” i zarzucił mu dzielenie społeczeństwa. Większość Polaków popiera wypowiedź gwiazdora kina.

 

44% respondentów odpowiedziało, że „zdecydowanie pozytywnie” ocenia opinię Gajosa. 18% natomiast udzieliło odpowiedzi o „raczej pozytywnym” odbiorze.

O wiele mniej, bo zaledwie 18%, wskazało, że ocenia ją „zdecydowanie negatywnie”. „Raczej negatywnie” z kolei zaledwie 7% Polaków.

13% ludzi nie ma natomiast w tej sprawie żadnego zdania.

 

Wirtualna Polska zapytała też naród o skandaliczną wypowiedź Beaty Mazurek z PiS. Polityczka oceniła, że Gajos jest „prostakiem” i wytknęła mu rolę w serialu „Czterej pancerni i pies” (rzekomo odcisnęła ona trwały ślad na mózgu aktora).

Tylko 21% Polaków przychyla się do opinii narodowo-katolickiej parlamentarzystki. Aż 70% z kolei potępia te obraźliwe względem aktora słowa.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Sondaż dla Wirtualnej Polski przeprowadził polski ośrodek badawczy Ariadna. Badanie to wiele mówi o nastrojach w Polsce, które stają się coraz bardziej antyrządowe i demokratyczne. Partia władzy ma coraz większe powody do strachu.

/nt/

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
KimizielonaMarekMarek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marek
Marek

Bla, bla, bla, a w wyborach pis znowu zdobędzie 40 procent i samodzielną większość. Czemu? Bo narut (celowe) dostanie kolejne + i zapomni o tym co myśli o kaczyńskim.

Marek
Marek

„Partia władzy ma coraz większe powody do strachu” – tak sobie myślcie, indolenci; mnie nikt o zdanie nie pytał – i bardzo dobrze, bo gdy przyjdzie czas wyborów, jak zwykle będziecie łudzić się sondażami, zadufani w swoim rzekomym oświeceniu i wyższości nad „plebsem”, drogi „salonie”, gdy tymczasem my zmieciemy was po raz kolejny jako milcząca większość.

zielona
zielona

Ja bym się nie chwaliła swoim prostactwem

Marek
Marek

Czy to fakt, że głosuję na inną opcję czyni mnie „prostakiem”? – bo moja wypowiedź bynajmniej o tym nie świadczy.

Marek
Marek

Większość, ha, ha, ha. Kolejny raz potwierdzasz kto ma rację. Nigdy nie mieliście większości poparcia i mam nadzieję, że nigdy mieć nie będziecie. Wygrywacie tylko dzięki ordynacji przy której zaraz kaczorek będzie manipulował by dla bezpieczeństwa swojego tyłka do wygrania potrzebował mniejszej mniejszości niż teraz. ale by to zrozumieć musiałbyś wiedzieć co to ordynacja i jak wygląda, a tego tvpis i ksiądz z ambony ci nie powiedzą. Ostatnie wyniki parlamentarne pis 45 opozycja 55. 45% to większość, nowa matematyka pis już zapisana w programie szkół.

Marek
Marek

Przynajmniej wygrywamy. Wy nawet przegrać nie umiecie.

Kimi
Kimi

Tak naprawdę mądry naród wybiera ludzi mądrzejszych od siebie, którzy mają pojęcie o rządzeniu, ekonomii, polityce społecznej i zagranicznej. Co z tego, że wygrywacie jeśli rządzą nami idioci i psychopaci. Sasin nie zna się na niczym, Zero nie ma pojęcia o prawie, Gowin niszczy kulturę, itp.itp. Nie znam żadnego pozytywnego przykładu człowieka w rządzie. Polska spadła na ostatnie miejsce w UE. O to wam chodziło?