Wielki come back Bartłomieja Misiewicza

Wielki come back Bartłomieja Misiewicza

Bartłomiej Misiewicz ponownie objął funkcje rzecznika MON oraz szefa gabinetu politycznego ministra obrony. Dowiadujemy się o tym z informacji zamieszczonej na stronie resortu. W ostatnim czasie był w pełnieniu tych funkcji zawieszony, o co sam wnioskował po kompromitujących go publikacjach medialnych.
W okresie, gdy Misiewicz odsunięty był od pełnienia funkcji w resorcie obrony, trwały czynności prokuratorskie, dotyczące obietnic, składanych przez Misiewicza radnym PO w Bełchatowie. Ostatecznie, Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie Trybunalskim umorzyła śledztwo, nie dopatrując się w postępowaniu Misiewicza znamion czynu zabronionego. Postępowanie ruszyło pod koniec października po zawiadomieniu dwóch posłów opozycji w związku z artykułem, jaki ukazał się w „Newsweeku.” Polityk miał proponować radnym PO w Bełchatowie przystąpienie do koalicji z PiS, sugerując, że w zamian zapewni im zatrudnienie w państwowej spółce, której prezes miał towarzyszyć mu w „werbunkowym spotkaniu”.

Już po publikacji tygodnika – pomogli kolesie. Posłowie PiS Anna Milczanowska i Dariusz Kubiak zaświadczyli, że byli obecni podczas spotkań w Bełchatowie i według nich nikt nie proponował radnym PO pracy za głosy w radzie powiatu. – „Byliśmy tam i gwarantujemy – nic takiego nie miało miejsca” – powiedzieli.

Wcześniej PO złożyła zawiadomienie do prokuratury w sprawie powołania Misiewicza w skład rady nadzorczej PGZ. Media informowały, że Misiewicz nie zrobił kursu dla członków rad nadzorczych i nie ma także ukończonych studiów wyższych. Prasa donosiła również, że ze statutu PGZ został wykreślony zapis o tym, że kandydat na członka jej rady nadzorczej powinien przejść państwowy kurs na członków rad nadzorczych. W połowie listopada Prokuratura Okręgowa w Warszawie odmówiła wszczęcia śledztwa w tej sprawie.

We wrześniu Misiewicz w związku z kampanią wymierzoną w jego dobre imię i w niego osobiście, obawiając się jednocześnie, że to może także utrudnić funkcjonowanie Ministerstwa Obrony, poprosił o zawieszenie go w czynnościach. – „Uważam, że to jest z punktu widzenia funkcjonowania resortu słuszne stanowisko do czasu, gdy zostaną przedstawione dowody i oczekuję teraz od tych, którzy prowadzą tę kampanię, że poza pomówieniami przedstawią także dowody. A do tego czasu przychylam się do stanowiska pana Misiewicza i zawieszam go w czynnościach” – mówił wtedy Macierewicz. Teraz z radością go „odwiesił”…
(Źródło: Onet.pl)

j
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

11
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
ZgredzinkarafVIPeraszulkiadama Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mariola
Mariola

A na zdjęciu: coming out!

Maciek123454321
Maciek123454321

Miłość Macierewicza do pomywacza z apteki musi być naprawdę wielka! Uszanujmy odwzajemnione gorące uczucia, To takie romantyczne! Ach, łza się w oku kręci, zwłaszcza moherowym babciom, taka historia miłosna… Bartek, taki śliczny jesteś, okrąglutki jak jabłuszko, i Ty, Antoni, o tak szlachetnym, ascetycznym obliczu!

dobrozmianowiec
dobrozmianowiec

Został oczyszczony z zarzutów.

Zgredzinka
Zgredzinka

A mogło być obecnie inaczej?

Maciek123454321
Maciek123454321

Misiek, ty lepiej już się rozglądaj za jakimś ciepłym krajem, dokąd byś mógł zwiać. Tutaj już dla Ciebie miejsca nie ma. Niech tylko Maciora pójdzie do psychiatryka.

adama
adama

Misiewicz to symbol dojmen zmiany. Im więcej Misiewicza tym gorzej dla PiS. Misiewicza można schować jak Macierewicza przed wyborami, ale symbolu nie da się schować bo on jest w naszym języku – ile razy mówimy Misiewicz mówimy precz z PiS.

szulki
szulki

Jest taka teoria, do czego służą dzieci (czyli Misio i ten drugi Edek z grzywką) w MON. Nie jest to teoria miła, ma pewien związek z przypuszczeniami dot. roli kota w życiu nadprezesa Polskęzbawa.
W każdym razie, panie Misiewicz, witamy ponownie na wszlkich odzyskanych prez pana stanowiskach, Będzie się z czego pośmiać.
Oczywiście żartuję, wszyscy traktują pana całkowicie poważnie 😉

VIPera
VIPera

Ta teoria jest dość mocno prawdopodobna, jeśli się przyjrzeć wieloletniemu upodobaniu Półmózgownika do wszelkiej maści harcerzyków, chłopaczków ze związków strzeleckich, młodzieży szkół z nazwy wojskowych. Ot, taki pisowski Petz.

VIPera
VIPera

Dość tego zawieszenia, to jest zwykłe marnotrawstwo talentu towarzysza Misiewicz Bartłomieja! Ojczyzna go wzywa, bo potrzeba by wiernie stał u boku Wielkiego Naprawiacza Armii

Maciek123454321
Maciek123454321

Bartłomieju, a żel DUREX-a już kupiłeś?

raf
raf

On takich zboczonych akcesoriów nie używa. Przecież tradycyjna wazelina też działa 🙂