Wielki test Romana Giertycha dla Jacka Kurskiego

Jest pogoda dla adwokatów

Na Facebooku pojawił się list otwarty Romana Giertycha do Jacka Kurskiego. Były wicepremier prosi, by prezes TVP zdecydował o emisji kampanii reklamowej książki autorstwa mecenasa, w której przypomina on, że prezes TVP „został uznany za kłamcę przez Sąd Apelacyjny w Gdańsku”.

„Drogi Jacku! Przed Tobą wielki test. Wydawnictwo, które wydało moją książkę „Kronika Dobrej Zmiany” zwróciło się do TVP o emisję kampanii reklamowej. Pozornie w spocie reklamowym zawarta jest dla Ciebie treść niekorzystna, gdyż przypominam o orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku w sporze pomiędzy nami, który uznał Cię za kłamcę. Jednakże spójrz na to z innej strony i proszę Cię, opublikuj te reklamy” – napisał Giertych na Facebooku.

Mecenas przekonuje, że przecież i tak społeczeństwo odbiera treści TVP na opak, więc Kurski może tylko zyskać na emisji tej reklamy i daje przykłady: – „Jeżeli TVP mówi o „pakiecie demokratycznym dla opozycji” to chodzi o to, aby posłowie stulili mordy i siedzieli cicho. (…) Jeżeli TVP mówi o uzbrajaniu armii, to właśnie się rozbrajamy. Jeżeli TVP donosi o zwycięstwie dyplomatycznym, to właśnie nasza premier wraca ze łzami w oczach, gdyż nawet Węgry zdradziły” – dowodzi Roman Giertych.

Były wicepremier zwraca uwagę Kurskiemu, że dalsze przykłady można mnożyć. – „Zobacz, jaki sprytny plan mam dla Ciebie. Jeżeli puścisz w TVP (dlaczego tylko TVN ma brać pieniądze?) moją kampanię reklamową, w której przypominam, że jesteś kłamcą, to co ludzie pomyślą? Że jesteś najprawdomówniejszym z ludzi! I tym sposobem przechytrzysz wszystkich!” – radzi Roman Giertych.

/j/

Źródło: Onet.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
MordazdradzieckaPolka gorszego sortuMaciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Ale co to będzie, jak KURwizja zacznie mówić prawdę? Nikt im nie uwierzy i tym sposobem PiS wygra kolejne wybory. Niech kłamią lepiej jak do tej pory. Przynajmniej bekę mamy…
Pozdrawiam odmienionego mecenasa. Co prawda nie lubię endeków, ale o różnicach ideologicznych pogadamy po pozbyciu się pisiorów.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Nie zacznie, nie zacznie, spokojna głowa. Jedyna słuszna prawda płynie do nich szeroką rzeką z Nowogrodzkiej. A że to rzeka g…, to tego już nie widzą. I tylko tak dalej.

Mordazdradziecka
Mordazdradziecka

Tak jak w III Rzeszy, tam jedyna prawda plynela od Fuhrera przez Jozka Goebbelsa.