Wielki test Romana Giertycha dla Jacka Kurskiego

Wielki test Romana Giertycha dla Jacka Kurskiego

Na Facebooku pojawił się list otwarty Romana Giertycha do Jacka Kurskiego. Były wicepremier prosi, by prezes TVP zdecydował o emisji kampanii reklamowej książki autorstwa mecenasa, w której przypomina on, że prezes TVP „został uznany za kłamcę przez Sąd Apelacyjny w Gdańsku”.

„Drogi Jacku! Przed Tobą wielki test. Wydawnictwo, które wydało moją książkę „Kronika Dobrej Zmiany” zwróciło się do TVP o emisję kampanii reklamowej. Pozornie w spocie reklamowym zawarta jest dla Ciebie treść niekorzystna, gdyż przypominam o orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku w sporze pomiędzy nami, który uznał Cię za kłamcę. Jednakże spójrz na to z innej strony i proszę Cię, opublikuj te reklamy” – napisał Giertych na Facebooku.

Mecenas przekonuje, że przecież i tak społeczeństwo odbiera treści TVP na opak, więc Kurski może tylko zyskać na emisji tej reklamy i daje przykłady: – „Jeżeli TVP mówi o „pakiecie demokratycznym dla opozycji” to chodzi o to, aby posłowie stulili mordy i siedzieli cicho. (…) Jeżeli TVP mówi o uzbrajaniu armii, to właśnie się rozbrajamy. Jeżeli TVP donosi o zwycięstwie dyplomatycznym, to właśnie nasza premier wraca ze łzami w oczach, gdyż nawet Węgry zdradziły” – dowodzi Roman Giertych.

Były wicepremier zwraca uwagę Kurskiemu, że dalsze przykłady można mnożyć. – „Zobacz, jaki sprytny plan mam dla Ciebie. Jeżeli puścisz w TVP (dlaczego tylko TVN ma brać pieniądze?) moją kampanię reklamową, w której przypominam, że jesteś kłamcą, to co ludzie pomyślą? Że jesteś najprawdomówniejszym z ludzi! I tym sposobem przechytrzysz wszystkich!” – radzi Roman Giertych.

/j/

Źródło: Onet.pl

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Wielki test Romana Giertycha dla Jacka Kurskiego"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Maciek123454321

Ale co to będzie, jak KURwizja zacznie mówić prawdę? Nikt im nie uwierzy i tym sposobem PiS wygra kolejne wybory. Niech kłamią lepiej jak do tej pory. Przynajmniej bekę mamy…
Pozdrawiam odmienionego mecenasa. Co prawda nie lubię endeków, ale o różnicach ideologicznych pogadamy po pozbyciu się pisiorów.

Polka gorszego sortu

Nie zacznie, nie zacznie, spokojna głowa. Jedyna słuszna prawda płynie do nich szeroką rzeką z Nowogrodzkiej. A że to rzeka g…, to tego już nie widzą. I tylko tak dalej.

Mordazdradziecka

Tak jak w III Rzeszy, tam jedyna prawda plynela od Fuhrera przez Jozka Goebbelsa.