Śmiszek zdaniem Winnickiego: „dostał się do Sejmu poprzez łóżko lidera swojej partii”

Robert Winnicki chce walczyć o "spójność etniczną"

W czasie porannego „Śniadania w Polsat News” zgromadzeni w studiu politycy dużo uwagi poświęcili osobie Janusza Karwina-Mikkego. Polityka Konfederacji zaatakował m. in. Marek Sawicki z PSL mówiąc, że nie jest on bez wątpienia miłośnikiem demokracji. Twierdził dalej, że Mikke zawsze podkreślał, że demokracja to zły ustrój, a jemu marzy się monarchia.

 

W obronie kolegi stanął były poseł Kukiz’15, obecnie powołany na przewodniczącego nowo zarejestrowanego w Sejmie IX kadencji koła poselskiego Konfederacji – Jakub Kulesza. Jego zdaniem te ataki są nieuzasadnione bowiem Janusz Korwin-Mikke jego zdaniem zawsze „szanował prawo i był legalistą”.

Po tym stwierdzeniu do rozmowy włączył się partner Roberta Biedronia, nowo wybrany poseł Lewicy Krzysztof Śmiszek. – „Ja mam propozycję dla kolegów i koleżanek z opozycji. Zróbmy kordon sanitarny wokół Konfederacji, bo to wypadek przy pracy” – oznajmił.

 

Ciąg dalszy rozmowy odbył się znacznie później na twitterze. Wypowiedź Śmiszka skomentował Robert Winnicki, szef Ruchu Narodowego oraz poseł Konfederacji. „Odważne stwierdzenie jak na kogoś, kto dostał się do Sejmu poprzez łóżko lidera swojej partii. Widać sukces uczciwie niewypracowany sprzyja uderzaniu wody sodowej do głowy” – napisał poseł na komunikatorze.

Jeden z użytkowników komentujących dyskusję bardzo zgrabnie podsumował te słowa przytaczając tweeta byłego posła Konfederacji Jacka Wilka: „Szanowni Państwo, Szanowni wyborcy opozycji, zarówno z prawej jak i lewej strony sceny politycznej. (…) jest coś co nas łączy – chęć przywrócenia w Polsce praworządności. Odrzućmy archaiczny podział na tzw. „lewicę” i pseudo-prawicę. Tak jak Wy, mamy dosyć sprzeczek polityków.”

Kto się czubi ten się lubi!

/as/

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
RomaWolnościowiec Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wolnościowiec
Wolnościowiec

Ruch Narodowy sam startujący w wyborach miałby 1% – tyle są warci narodowcy bez Korwina i Brauna, tylko dzięki nim dostali się do Sejmu.

Roma
Roma

A Winnicki przez ile łózek swoich wyborców dostał się do sejmu?