Witek: „to był atak na rząd Prawa i Sprawiedliwości – zupełnie nie na miejscu”

Marszałek Witek zamówi ekspertyzę czy 67

Zdaniem nowo wybranej marszałek Sejmu, Elżbiety Witek, z roku na rok obniżają się standardy w polskiej polityce.

 

W rozmowie z dziennikarzami programu „Gość Wiadomości” Witek odniosła się do wystąpienia posła PO, Sławomira Nitrasa: „to był atak na rząd Prawa i Sprawiedliwości – zupełnie nie na miejscu, nie w tym momencie i nie w tej sytuacji. To jest taka trochę socjotechnika – wypuszczanie niektórych posłów, którzy specjalizują się w tym, żeby takie awantury w Sejmie wszczynać – zupełnie niepotrzebnie.”

Marszałek zaznaczyła, że „należy do osób, które szukają porozumienia” i dlatego dołoży wszelkich starań, aby wyciszyć emocje na sali sejmowej.

 

Oczywiście Witek nie zapomniała przy tym dodać, że to głównie posłowie opozycji prowokują awantury. Podkreśliła, że kiedy PiS był w opozycji, to zamiast wszczynania awantur, jej partyjni koledzy skupiali się na opracowywaniu programu wyborczego.

wb

Źródło: wiadomosci.onet.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
BartewaJantarJabis Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jabis
Jabis

Funkcjonariuszka PIS-jaczejki szybko podlizuje się swemu gensekowi.
Następna … która nigdy nie przeczytała Konstytucji i regulaminu Sejmu. O uczciwości, bezstronności i przyzwoitości też nigdy nie słyszała? Kaczyści … to dzieci bez rodziców, domu rodzinnego?

Jantar
Jantar

„Podkreśliła, że kiedy PiS był w opozycji, to zamiast wszczynania awantur, jej partyjni koledzy skupiali się na opracowywaniu programu wyborczego.”. To dziwne, bo ja pamiętam, że wszyscy po prostu wychodzili z sali obrad – od Kaczyńskiego zaczynając, a na ostatnim pośle PiS-u i koalicji pisowskiej kończąc. Wychodząc pokazywali swoje lekceważenie dla posłów i pogardę dla demokratycznie wybranego rządu RP.

ewa
ewa

atak? to była cała prawda o waszych rządach a jeżeli pani tego nie rozumie to w ogóle nie powinna pani byc marszałkiem

Bart
Bart

No to p. Wtek już pokazała, jak poważnie traktuje własne słowa o równym traktowaniu wszystkich posłów. Bo ja w przemówieniu Nitrasa usłyszałem wyłącznie prawdę i fakty. Podane w emocjonalny sposób, ale znane już chyba wszystkim.