Władze PKP Intercity chcą, by także ich pociągi omijały Kostrzyn podczas festiwalu Owsiaka?

Władze PKJeszcze sobie poczekamy na komfort jazdy polską koleją, ale ważne, że spółka PKP Polskie Linie Kolejowe jest z siebie zadowolonaP Intercity chcą, by także ich pociągi omijały Kostrzyn podczas festiwalu Owsiaka?

Pociągi PKP Intercity też będą omijały Kostrzyn nad Odrą, gdzie na początku sierpnia odbędzie się festiwal WOŚP? Tego można się spodziewać po lekturze maila, który publikuje portal oko.press.

Wynika z niego, że władze spółki przewidują wprowadzenie objazdów Kostrzyna w czasie, gdy odbywa się festiwal Owsiaka. Mail wysłał Janusz Małek – wicedyrektor Biura Rozwoju Oferty i Produktów PKP Intercity, który pisze, że w nawiązaniu do ustaleń ze spotkania z 6 czerwca, przesyła „wykaz zmian koniecznych do wprowadzenia dla pominięcia stacji Kostrzyn”. Prosi o „opracowanie przymiarek do podanych wyżej tras i przesłanie projektów zmienionych”.

Na wykazie, który publikuje oko.press, wymienionych jest 18 pociągów dalekobieżnych, które mają omijać Kostrzyn nad Odrą od 31 lipca do 4 sierpnia 2019 roku. Festiwal Pol’and’Rock (dawniej Przystanek Woodstock) trwać będzie od 1 do 3 sierpnia. Przypomnijmy, że niedawno pisaliśmy o decyzji spółki Przewozy Regionalne w artykule „Pierwszy raz od 25 lat nie będzie dodatkowych pociągów na letni festiwal WOŚP”.

bt

Źródło: oko.press.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Grzegorz
Grzegorz
11 czerwca 2019 20:48

Prywatni przewoźnicy zarobią.

Alpha
Alpha
12 czerwca 2019 00:38

Zapytać Niemców i Czechów o pomoc w przewozie..Olać pislam

daroo
daroo
12 czerwca 2019 09:27
Reply to  Alpha

Nie kuś bo jeszcze tory mogą zwinąć żeby ktoś nie korzystał

Tuster
Tuster
12 czerwca 2019 23:52
Reply to  daroo

Specjalnie wykoleja towarowy

Zwinka
Zwinka
12 czerwca 2019 00:53

Ach te metody…

Shaq
Shaq
12 czerwca 2019 06:51

Myślę, że pisiory, aby zaszkodzić Jerzemu Owsiakowi, gotowe są nawet doprowadzoć 1 lub 2 firmy państwowe do bankructwa.

daroo
daroo
12 czerwca 2019 09:29

Proponuję zwinąć asfalt wokół Kostrzyna bo go prywaciarze rozjeżdżą a piesi zadepczą na śmierć 🙁

Grzegorz
Grzegorz
12 czerwca 2019 11:48

Wraca stare… Czas wskrzesić podróżowanie auto-stopem. Ludzi dobrej woli jest więcej.

Jantar
Jantar
12 czerwca 2019 16:45

Czy to przypadkiem nie jest odbieranie wolności obywatelom? Polacy mają obowiązek jeździć tam, gdzie chce władza, a nie tam, gdzie chcą? Pytam, od kiedy tak jest? Sugeruję, żeby młodzi głosujący na PiS pomyśleli o tym przy urnie wyborczej… To dopiero początek ograniczeń swobód. Jeśli PiS utrzyma się przy władzy, wprowadzą kolejne ograniczenia. Są gotowi zwozić autokarami ludzi na organizowane modły i msze na stadionach, bo Polka musi być katolicka i musi to widzieć cały świat. A wszelkie koncerty organizowane przez ludzi, których władza chce tępić, będą nielegalne i za udział w nich będą aresztowania i więzienie.

RYŚ
RYŚ
13 czerwca 2019 17:09

KOCHANA MŁODZIEŻY ZBLIŻAJĄ SIĘ WYBORY, PODZIĘKUJCIE PISOWI ZA TAKIE POSTĘPOWANIE.