Włoszki nie chcą być „bronione” przez działaczy ONR

Włoszki nie chcą być „bronione” przez działaczy ONR

– „Interwencja Włoszek w Rimini. Protestują przeciwko pseudo patrolom polskich nacjonalistów na plaży we Włoszech. Nasze pytanie, dlaczego chcą bronić kobiet tylko przed imigrantami? Kobiety nie chcą być gwałcone przez nikogo. Czy ci panowie to wiedzą?” – napisano na Facebookowej stronie „Cudzoziemiec – taki sam człowiek jak Ty”. Kobiety pikietowały czterogwiazdkowy hotel, w którym zatrzymali się działacze ONR. Spotkali się oni we Włoszech z tamtejszą organizacją nacjonalistyczną i neofaszystowską Forza Nuova.

O „genialnym pomyśle” narodowców pisaliśmy w artykule „ONR będzie patrolował plażę w Rimini”. – „Gwałt nie ma rasy, nie ma płci. Włoszki nie chcą być „bronione” przez nacjonalistów” – mówiła jedna z pikietujących Bianca. We wpisie na Facebooku grupa Non Una Di Meno zarzuciła ONR i FN wykorzystywanie kobiet do „rasistowskiej propagandy”. – „W naszym mieście nie ma miejsca na rasizm, seksizm i ksenofobię” – czytamy we wpisie na Facebooku. Inna kobieta na nagraniu mówiła, że „bardziej boi się nazistów i faszystów” i wzywała, by lokalne władze nie dawały im przestrzeni do działania.

https://twitter.com/1934ONR/status/1015910532916875264

Komentarze internautów są jednoznaczne. – „Włosi mieli już swoich faszystów i fatalnie na nich wyszli – nie potrzeba im teraz polskich!”; – Trudno się dziwić, że Włoszki nie mają ochoty na spotkanie polskiego buractwa z ONR we własnym kraju”; – A to ciekawostka. A 11 listopada twierdzili, że nie mają nic wspólnego z Forza Nuova i w ogóle nie wiedzą, skąd Włosi na ich marszu…”.

bt

Źródło: gazeta.pl

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Robertszczerbaty jezdziec z pustostanuPolka gorszego sortuwstyd Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
wstyd
wstyd

Pojechali do ojczyzny faszyzmu, a tam ich nie chcą!

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Czterogwiazdkowy hotel w Rimini?! Kto za to płaci? Bo nie grzyb toruński, to pewne. On jak wyrwie jakąś kasę, to już jej z pazurów nie puści. On tylko chwali, że „robią dużo dobrego”. Tymi maszerującymi ulicami bojówkami powinna się zająć włoska policja. Zamiast hotelu – areszt.

szczerbaty jezdziec z pustostanu
szczerbaty jezdziec z pustostanu

ONR – Ochrona Nabrzeża Rimii. Pustaki o łysych łbach pojechali się nachlac na włoskie wybrzeże za państwowe pieniądze.

Robert
Robert

Włoszki ? Raptem dwie Włoszki. Taka do bólu doprowadzona poprawność polityczna napędza takim środowiskom jak ONR sympatyków.