Wojewoda przyznał medale za walkę z LGBT. Postraszył szatanem

Wojewoda przyznał medale za walkę z LGBT. Postraszył szatanem

Dziewięć lubelskich samorządów przyjęło stanowisko w sprawie sprzeciwu wobec ideologii LGBT. W uznaniu, lokalny wojewoda Przemysław Czarnek nagrodził ich gospodarzy „Medalem Wojewody”

Gdy wojewoda zabrał przy tej okazji głos postraszył… szatanem. Powiedział, że „od dłuższego czasu widać „wielkie totalne uderzenie w jedność wspólnoty narodu polskiego”. Czyja to sprawka? – To szatan. Nazywajmy rzeczy po imieniu. Jeśli szatan chce uderzyć w tę wspólnotę, to uderza w rodzinę. Jeśli zniszczy rodzinę, zniszczy naród” – ocenił Czarnek.

Mówca odniósł się też do filmu Tomasza Sekielskiego „Tylko nie mów nikomu”. Stwierdził, że Kościół musi stanąć w prawdzie i się oczyścić, ale trzeba znaleźć przyczyny pokazanych zachowań. Następnie samorządowiec wskazał na homoseksualizm jako główną przyczyną pedofilii w kościele.

Pierwszym samorządem w województwie lubelskim, który podjął stanowisko w sprawie sprzeciwu wobec ideologii LGBT był powiat świdnicki.

W obronie rodziny stanęli też radni gminy Mełgiew, którzy wyszli z inicjatywą uchwalenia takiego stanowiska. W nagrodę, oprócz nich medale otrzymali: sejmik woj. lubelskiego, miasto Ostrów Lubelski, powiat rycki, miasto Świdnik, miasto Urzędów, gm. Wilkołaz oraz gm. Zakrzówek.

/p/

Źródło: Onet.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
AnaZwinkaeva_mxJabisObserwator Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Obserwator
Obserwator

Łoo matko, ale mamy mądrego wojewodę!

Jabis
Jabis

DE BIL STWO! Fajne na wybory. 😉 Więcej takich egzorcystów na stołkach pis-wojewodów i … po PISie.

eva_mx
eva_mx

Wojewoda nie jest samorządowcem, to przedstawiciel administracji rządowej w województwie mianowany przez premiera. – CZY JUŻ MAMY PAŃSTWO WYZNANIOWE?

Zwinka
Zwinka

No dobra. Na imię ma Szatan. A teraz poproszę o nazwisko.

Ana
Ana

Gdyby to nie było takie straszne, to mogłoby być nawet śmieszne. Zawsze mi się wydawało, że Polska jest jedna: nowoczesna, na miarę XXI wieku, tyle tylko że mieszkając na Dolnym Śląsku nie dopuszczałam do siebie myśli o wschodnim zaścianku, który został daleko w tyle za murzynami, w rozwoju cywilizacyjnym. Nie wiem więc czy śmiać się czy płakać gdy taki jeden z drugim ograniczony bęcwał za publiczne pieniądze nagradza podobnych sobie bęcwałów, którzy organizują egzorcyzmy nad ludźmi ze środowisk LGBT, doszukując się dzieł szatana w dziele bożym. Niechby jeden z drugim dureń poczytali sobie chociażby Baśnie Polskie, z których jedna mówi… Czytaj więcej »