Wojewódzki ostro odpowiedział Latkowskiemu w sprawie filmu „Nic się nie stało”. „Idę z tobą i TVP do sądu”

Wojewódzki ostro odpowiedział Latkowskiemu w sprawie filmu „Nic się nie stało”. "Idę z tobą i TVP do sądu"

Przemoc seksualna, prostytucja i pedofilia – w lokalu, który miał być wizytówką Sopotu i który odwiedzali celebryci. Mroczne kulisy jego funkcjonowania ujawni Sylwester Latkowski w filmie dokumentalnym ‚Nic się nie stało’”. Tymi słowami zapowiadano film Sylwestra Latkowskiego, który miał premierę w środę na antenie TVP.

 

W intencji Jacka Kurskiego ma to być na kolejny film Tomasza i Marka Sekielskich, „Zabawa w chowanego”. Dokument opowiada o tuszowania przez kościelnych hierarchów działań pedofilskich duchownych. Z kolei Latkowski pokazuje, że postępowanie takie zdarza się nie tylko wśród duchownych, ale „mają to na sumieniu także tzw. elity” – czytamy w portalu NaTemat.

Na dzieło Latkowskiego ostro zareagował na Facebooku dziennikarz i gwiazdor TVN, Kuba Wojewódzki, którego wizerunek pojawia się w filmie „Nic się nie stało”. Swoje słowa skierował bezpośrednio do reżysera. – Boję się, że znowu wpadłeś w złe towarzystwo sponsorujące twe posępne fantazje, które już nie raz zaprowadziły cię do problemów z prawem, konieczności ucieczki z kraju aż w końcu do więzienia – pisze Wojewódzki. – W sposób haniebny i kłamliwy starałeś się wmieszać zarówno mnie jak i bliską mi osobę w brutalną aferę kryminalną Zatoki Sztuki. Próba przekonania świata, że bywając tam stawałem się uczestnikiem tamtejszych patologii tudzież ich cichym wspólnikiem to absurd i zwykłe przestępstwo. Tymczasem, jak podkreśla w swoim poście Wojewódzki, przez lata bywałem też w budynkach TVP1, co nie czyni ze mnie waszego wspólnika, kłamcy, lokaja władzy i aferzysty.

 

Wojewódzki zapowiada też, że wkracza na drogę sądową i sprawy nie odpuści. – Twój mecenas Jacek Kurski nie ukrywał, że wasz film ma być odpowiedzią na kino Braci Sekielskich. Zaiste prawi z was chrześcijanie. Jeśli tak ratujecie Polski Kościół to jestem ciekaw jak ratować będziecie siebie. Bo ja nie powiem – Nic się nie stało. Idę z tobą i TVP do sądu. Postaram się wyrwać z 2 miliardów złotych dotacji dla tak zwanej telewizji publicznej tyle ile się da. Dla tych, którzy potrafią wykorzystać te pieniądze w imię miłości i pomocy innym –  deklaruje Wojewódzki, w typowym dla siebie bezkompromisowym stylu.

W facebookowym wpisie dziennikarz patrzy na film Latkowskiego szerzej, nie tyko w kontekście wykorzystania jego wizerunku. Pisze: Dramat wielu dzieci molestowanych przez Krystiana W. bywalca i współtwórcy tego miejsca, a także samobójczą śmierć jednego z nich zamieniłeś na oręż politycznej i światopoglądowej nienawiści. To przeraża.

Walkę Sylwestra Latkowskiego o chronienie świata przed pedofilią ocenia ostro, wskazując na jej „karykaturalne” aspekty. Jego zdaniem ujawnia je właśnie to, w jaki sposób wykorzystano jego wizerunek. Z taką etyką, uczciwością, cwaniactwem i brakiem jakichkolwiek zasad jakie reprezentujesz to świat należy chronić przed tobą. Naraziłeś na publiczny lincz zarówno mnie jak i tych których kocham. W imię bezlitosnej propagandy i odwetu – zauważa we wpisie Kuba Wojewódzki.

mpm

Źródło: natemat.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

12
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
OjojojPredatorMajaPiotrJanusz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jacek Doliński
Jacek Doliński

Kuba Wojewódzki to nie jest postać z mojej bajki, ale w tej sprawie będę mu z całego serca kibicować. I mam nadzieję, że za jego przykładem pójdą inne osoby, których wizerunku nadużył Latkowski.
A przeglądając uprzednio nagrany film „Nic się nie stało” zauważyłem w końcowych napisach datę 2019. Wynika z tego, że film jest już drugiej świeżości. Najwidoczniej kur.wizja wstrzymała premierę o co najmniej kilka miesięcy, żeby mieć materiał do kontrataku na film Sekielskich. A tu – mokry kapiszon!
P.S. Film, wbrew intencjom autora, najbardziej oskarża PiSi wymiar sprawiedliwości, który od 2015 r. nie był w stanie skazać sutenerów z klubu.

Zbyszek
Zbyszek

Gwałty na dzieciach to dla ciebie „kapiszon”?! Głupek!

Grave
Grave

Nie zrozumiał pan tekstu

Irena
Irena

Gdzie byli rodzice tych nieletnich co to do 5 rano bawily się w nocnym klubie ??? No i bądź grzeczny i nie przezywaj osoby , której nie znasz !!!

Jantar
Jantar

O zapowiedziach emisji filmu już jesienią pisali na forum media2. Miał być wyemitowany w ciągu kilku dni po premierze filmu Sekielskich jako odpowiedź na niego. Pierwotnie film Sekielskich miał mieć premierę jakoś w październiku, czy listopadzie, ale została ona przesunięta. W związku z tym Kurski odłożył także emisję tego filmu w TVP. Więcej znajdziesz w tematach TVP na forum. Czytam w komentarzach po emisji, że celebryci powinni być aresztowani i przesłuchiwani. Pisowscy komentatorzy wzywają Ziobrę do pilnego zajęcia się „mafią pedofilską celebrytów”. Spodziewam się zmasowanego ataku zwłaszcza na tych, którzy krytykują PiS i spektakularnych informacji w Wiadomościach o aresztowaniach czołowych… Czytaj więcej »

Misiek
Misiek

Odpowiedz jest prosta – idą wybory, chcą zwalić ze to wina TVN i mają słuchać TVP i tyle.

Zdzisław
Zdzisław

Celebryci następna kasta wybrańców,woda sodowa niektórym do głowy uderzyła

Maja
Maja

Zdzisławie, zgubiłeś rozum na podczas wyprowadzania kota prezesa na spacer?

Janusz
Janusz

dziś przez przypadek widziałem w porannym dzienniku kurwizji „dyskusję” o dziele Latkowskiego, wśród komentujących był jakiś facet z „Niedzieli”, prawie ulało mi się i miałem chęć krzyknąć: ” ch…uje zakłamane, weźcie się za swoich szamanów”

Piotr
Piotr

bracia Czarni Mniejsi to najlepiej zorganizowana i zamaskowana MAFIA tego świata .A w PIS tylko „i” jest prawdziwe

Predator
Predator

Nie ma przypadków ja jak dotknę przycisku z tvp to od razu blokuje mi się żyłka łącząca mózg z ręką i od pięciu lat nie udało mi się wejść na kurwizyjne kanały. Pozdrawiam

Ojojoj
Ojojoj

Na zdjęciu Wojewódzki a na drugim planie młodziutka dziewczyna. Ciekawe czy pełnoletnią hahaha