Woronicza 17 – strefa zarażona

Rewolucyjny wyrok:  można nie płacić abonamentu RTV

Przed siedzibą TVP na Woronicza na słupie ogłoszeniowym pojawiły się plakaty informujące o zagrożeniu. Plakat przypominający ostrzeżenia o zagrożeniu radioaktywnym, zwięźle przestrzega „Uwaga! Strefa propagandy”. Inny plakat to ostrzegawczy czerwony trójkąt, w który wpisane jest logo TVP przerobione na TVPiS oraz orzeł w koronie znajdujący się w emblemacie wiadomej partii.

Woronicza 17 jest zoną, w której grozi utrata twarzy i trwały uszczerbek na godności i honorze. Uważam, iż ktokolwiek, wkraczając w tę strefę winien się ubezpieczać albo żądać z góry odszkodowania.

Zastanawiam się, dlaczego – coraz bardziej nieliczni – politycy opozycyjnych partii nie przychodzą na rozmowy z dziennikarzami w kombinezonie ochronnym OP-1, a przynajmniej w masce przeciwgazowej. Zaś asystent powinien taszczyć za politykiem butlę z tlenem. Dziennikarz zadaje pytanie, a taki Grzegorz Schetyna odpowiada głosem przez rurę. Propaganda PiS (znana już w takiej formie w naszej historii jako gadzinówka) każe płacić za produkcję skażonego towaru comiesiecznym abonamentem, co w zasadzie jest mandatem za nieparkowanie umysłowe przy tej zarazie pisowskiej.

Pojawiają się propozycje, aby kablówki w swoich pakietach usuwały kanały TVP i radia publicznego. Handlowo jest to ryzykowne. Ale może być tak, iż przedsiębiorstwa kablówek mogłyby podzielić się na dwie firmy” z kanałami publicznymi i bez tych kanałów. Jeszcze raz trzeba byłoby podpisać umowę z klientami. Rzecz warta zachodu.

Prawo nie może zmusić do korzystania z trefnego towaru. Jeżeli doszłoby do ścigania komorniczego, można pozwać zbiorowo TVP lub instytucję odpowiadającą za funkcjonowanie tego zakażonego tworu. Gdyby zaś sądy zostały zawłaszczone przez Ziobrę, istnieje odwołanie do trybunałów międzynarodowych. Nie może dochodzić do przemocy psychicznej, nie można zmusić na siłę, aby Polak upadlał się w imię interesów partyjnych, aby godził się na Tworki. Niech sobie Kaczyński przebywa w bezpiecznych pomieszczeniach o gumowych ścianach i bez klamek (bo tym są ochroniarze, które 24 h na dobę izolują go od normalności).
Leszek Balcerowicz proponuje PiS: „- Chcecie mieć PiS TV, to zapłaćcie sami”. Lepiej nie kusić takiego rozwiązania, bo mogą zapłacić z budżetu państwa, tj. suwerena.

Zdecydowanie lepiej dokonać zbiorowego oporu. Udało się piosenkarzom z Opolem, dlaczego nie miałoby to samo wyjść z gadzinówką. Niech Jacek Kurski symbolicznie przeniesie zarażoną zonę Woronicza 17 do Kielc, a nawet do bastionu PiS – Rzeszowa.

Waldemar Mystkowski
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
JacekbartKatarzyna NawrodzkaMaciek123454321murem za Mateuszem ! Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
magdalena
magdalena

Tvpis jest od dawna strefą skażoną chamstwem, prymitywizmem i propagandą jak z wczesnego PRLu, dziwię się opozycji, że przychodzi do tego przybytku kłamstwa, powinni bojkotować tvpis, a my powinniśmy wykonać nieposłuszeństwo obywatelskie i nie płacić abonamentu.

Katarzyna Nawrodzka
Katarzyna Nawrodzka

Abonament jest za posiadanie odbiorników radiowych i telewizyjnych a nie za TVP.

Jacek
Jacek

Sofistyka! Abonament idzie na TeleVizję Narodową.

bart
bart

Też uważam, że od tvpis należy się trzymać na dystans. Nie oglądam.

Zgredzinka
Zgredzinka

Panie Waldemarze,
skoro wpadł Pan już na tak genialny pomysł, to proszę poprowadzić dalej tę krucjatę o uwolnienie społeczeństwa od pisowskiej moralnej zarazy.
Proszę rozpuścić wici w mediach społecznościowych i spróbować wywołać efekt kuli śniegowej, tak jak zrobiła to juź parokrotnie Krystyna Janda (czarny marsz, przywitanie Tuska itd,).
Myślę, że kablówki bardzo chętnie poszerzą swoją ofertę.
Przecież lepiej mieć widza koncesjonowanego, niż żadnego.

murem za Mateuszem !
murem za Mateuszem !

W TVP nawet słowa nie ma o nowym ruchy społecznym powołanym przez Mateusza – Komitet Społeczny „Odnowa” !

Maciek123454321
Maciek123454321

Od dłuższego czasu namawiam wszystkich (na tym portalu również) do obywatelskiego nieposłuszeństwa i niepłacenia haraczu na KURwizję. Cieszę się, że nie jestem odosobniony w swoim buncie przeciwko kloace z Woronicza,