Wredna UE wstrzymuje nam kasę z KPO. To ona winna, nie ten wspaniały obóz władzy…

Kasa unijna przejdzie nam koło nosa i kto winien? Na pewno nie obóz władzy...

Wiemy już, że na pieniądze z Funduszu Odbudowy musimy jeszcze poczekać.

Wprawdzie w lipcu ruszyła już pierwsza transza do kilku państw, teraz kolejne mogą się cieszyć, bo lada moment dostaną pieniądze, a my czekamy i małe szanse, byśmy załapali się na nie przed wrześniem.

Zjednoczona Prawica ma swoje wyjaśnienie, dlaczego wciąż nie dostajemy tej kasy.


Uwaga! Komisja Europejska wstrzymuje się z decyzją, bo chce „zmotywować” Polskę do wykonania orzeczeń TSUE.

Jak przekonuje w „DGP” anonimowa osoba, „KE na każdym kroku nas atakuje. Komisja nie ma własnych pieniędzy, a próbuje wykorzystywać kwestie merytoryczne do realizowania kwestii politycznych”.

I właśnie taki przekaz idzie w Polskę. Obóz władzy niewinny, to ta UE zła. Chce nas zmusić do rezygnacji z naszego prawa do własnej praworządności i niezależności.

Szkoda, że zapomina poinformować naród, że to tak trochę na własne życzenie, bo nie potrafił rząd przygotować na czas Krajowego Planu Odbudowy i sam poprosił KE, by przedłużyła nam czas na jego złożenie, co automatycznie opóźniło cała procedurę.

Szkoda, że ten argument do zwolenników prezesa i jego koalicjantów nie trafi. Twardo będą wierzyć w złe intencje Wspólnoty Europejskiej, bo przecież jeśli ktoś tu nawalił, to nie ten wspaniały rząd, ten rewelacyjny obóz władzy.

Ratujmy Koduj24.pl - Zrzutka.pl

/do/

Źródło: gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jantar
Jantar
26 lipca 2021 12:45

Jak przekonuje w „DGP” anonimowa osoba, „KE na każdym kroku nas atakuje.

Przecież to oczywista oczywistość, że taki przekaz idzie do suwerena! Władzy chodzi o to, żeby suweren znienawidził Unię, bo wtedy nie będzie protestów, jak nas z niej wyprowadzi. I zauważcie, moi drodzy, że pod rządami PiS poparcie dla Unii już spadło o jakieś 10%.