Wreszcie merytoryczna kandydatka! PiS wprowadza „kozę” do komisji rodziny?

Kompromitacja kandydatki PiS – nie wiedziała, ilu posłów i senatorów zasiada w parlamencie

Jak informuje portal wPolityce.pl, Prawo i Sprawiedliwość zmierza do usunięcia Magdaleny Biejat (Lewica) ze stanowiska szefowej sejmowej komisji rodziny. Pragnie ją zastąpić PiSowską posłanką Dominiką Figurską-Chorosińską.

 

„Taka osoba na takim stanowisku, to nie jest dobry pomysł” – ocenił Kaczyński wybór przedstawicielki Lewicy i zapowiedział: „Ta sprawa wkrótce zostanie rozwiązana”.


Na „rozwiązanie” nie trzeba było długo czekać… Figurska Chorosińska popiera całkowity zakaz aborcji i dała się poznać jako obrońca rodziny oraz wartości konserwatywnych. Jakiś czas temu w wywiadzie dla Radia ZET oświadczyła: „Dla mnie życie zaczyna się od poczęcia, a kończy podczas naturalnej śmierci. To jest dla mnie życie” – mówiła.

 

Rządzący najwyraźniej uznali, że nadaje się… Jednak na Twitterze zawrzało: „Właściwa osoba na właściwym miejscu!” ; „Niech sobie Martę Kaczyńska do pomocy zaprosi, będzie duet ekspertek” ; „1.Miej Męża 2.Zdradzaj go 3.Zamieszkaj z kochankiem 4.Wróć do męża 5.Wyjedź z mężem na wakacje 6.Wróć do kochanka, powtarzaj punkty 1-4 7.Zajdź w ciążę z kochankiem 8.Odejdź od kochanka, Twój mąż uznaje dziecko 9.Bądź ekspertką od moralności 10. Zostań szefową Komisji Rodziny” – to tylko kilka komentarzy zamieszczonych na popularnym portalu.


Rodzina jest najważniejsza Naszym fundamentem jest Rodzina Rodzina, rodzina, rodzina. Dlatego szefową komisji rodziny zostanie osoba kompetentna i merytoryczna. Kryształowa. Jak wszyscy w PiS” – kpił Robert Biedroń.

Figurska-Chorosińska przed wyborami do Sejmu była radną sejmiku mazowieckiego z listy PiS, była też kandydatką tej partii w wyborach do europarlamentu.

/p/

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
antymoher
antymoher
1 grudnia 2019 11:45

Taaaaaaaaaa,w końcu dowiedziała się ilu jest poslów w polskim parlamencie to i spełnia wysokie standardy pisich!!!!!!!!!!!!!!!

Anda
Anda
3 grudnia 2019 07:04
Reply to  antymoher

PiS jest jak sklep z tandetą. Jakiego kupują osiedlowe głupole, Macierewicza – obłąkani, Tarczyńskiego miłośnicy chamstwa, a tę paniusię fani zdrad małżeńskich. Pytanie, jak ta grupa wewnętrznie się dogaduje. Czyżby wszystkich godził duce Kaczor?

Maciek123454321
Maciek123454321
1 grudnia 2019 12:06

Co to za posłanka, która nie wiedziała, ilu jest posłów do sejmu? Głupia jak but, niespełniona aktorka, cholera.

Historyk
Historyk
1 grudnia 2019 14:00

To nie jest wątek o Jachirze

Maciek123454321
Maciek123454321
1 grudnia 2019 21:07
Reply to  Historyk

„Dominika Małgorzata Chorosińska, z domu Figurska (ur. 28 grudnia 1978 w Elblągu) – polska aktorka teatralna i filmowa, działaczka samorządowa oraz dziennikarka telewizyjna, posłanka na Sejm IX kadencji.”
Cytat z Wikipedii, durniu.

Irena
Irena
1 grudnia 2019 12:07

Kobieta bez MORALNOSCI….co na to rodzina ???

Aleksander
Aleksander
1 grudnia 2019 20:11

Taki kaczyński jako władca Polski,nawet jeżeli jest to tylko republika Banasiowa to nie jest dobry pomysł.