„Współczuję kobietom, z którymi styka się ten buc”

„To nie jest wynik rewelacyjny!” – Kukiz komentuje rezultat Kosiniaka-Kamysza

– „Kukiz zachęcił swoich fanów do seksistowskiego hejtu na kobietę, którą te słowa dotknęły” – tak skwitował Adrian Zandberg zachowanie Pawła Kukiza, który skrytykował Justynę Samolińską za tekst o seksistowskim zachowaniu posła Kukiz’15 Marka Jakubiaka. Kobieta oskarża Jakubiaka o „niestosowne zachowania” podczas wieczoru wyborczego w TVP w październiku 2015 roku.

Według relacji Justyny Samolińskiej, „znudzony Jakubiak najpierw zaczął z obleśnym uśmiechem pytać, czy nie zimno mi w tej cienkiej bluzeczce, następnie stwierdził z żalem, że program długi, on już wypił całą swoją wodę i poszedłby do toalety, może poszłabym z nim?”.

Marek Jakubiak zaprzeczył i oświadczył, że sprawą zajmuje się już jego prawnik. W obronie posła stanął Paweł Kukiz, który nie wierzy w winę partyjnego kolegi. Ponadto diagnozuje u Samolińskiej „objawy jakiejś obsesji albo ogromnej potrzeby zaistnienia”.

Wtedy Adrian Zandberg oskarżył Kukiza o wywoływanie hejtu wobec swojej koleżanki partyjnej. – „Nie mam słów na chamstwo @pkukiz. Zachował jak podpity chamuś spod monopolowego. Zamiast porozmawiać z kolegą o jego niestosownych słowach, Kukiz zachęcił swoich fanów do seksistowskiego hejtu na kobietę, którą te słowa dotknęły. Współczuję kobietom, z którymi styka się ten buc”. Pod wpisem Pawła Kukiza pojawiło się bowiem wiele wpisów potępiających Justynę Samolińską.

/p/

Źródło: naTemat

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Pawełobrzydliwośćbartsmętekgboor Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Janina
Janina

Choćby nie wiem jak się zarzekali, to i tak im nie wierzę. Myślę, że tych akurat ludzi stać na każde chamstwo. O Kukizie szkoda gadać, a już strawić nie mogę Jakubiaka z tą wieczną apaszką na podgardlu, jak nie przymierzając jakiś bon vivant, wypowiadającego się autorytatywnie i to zawsze podniesionym głosem, na każdy temat. No, wprost omnibus! Przy tym zarozumiały pyszałek. I Kukiz też.

gboor
gboor

Ciągle nie wykluczam, że Kukiz jest „prawdziwkiem” o szczerych intencjach. Intelektem, dojrzałością i mądrością jednak nie grzeszy. Na Jakubiaka wystarczy spojrzeć, żeby wiedzieć że to Janusz-oblech. Media już nieraz donosiły o podobnych jego zachowaniach.

smętek
smętek

Kto oczekiwał kultury po tym ciulu, na gębie którego widać ile hektolitrów napoi procentowych wlał w siebie. Ciekawe co powiedzą na to ci którzy go wybrali do sejmu.

Paweł
Paweł

Teraz przeprosisz?

bart
bart

Mogę tylko przyłączyć się wyrazów współczucia. Na co stać Jakubiaka, wiadomo od czasów jego ordynarnego pyskowania Dariuszowi Michalczewskiemu.

Paweł
Paweł

Teraz przeprosisz?

obrzydliwość
obrzydliwość

Oni są tak samo chamscy jak pisuary

Paweł
Paweł

Napiszcie jakieś sprostowanie. Samolińska przyznała się, że wymyśliła tę aferę. Teraz boi się, że będzie musiała zapłacić te dwadzieścia tysięcy.