„Wszyscy powinni wstąpić do PiS”.

„Kto teraz zapłaci za 33 miliony nieaktualnych kart do głosowania? PiS powinien te pieniądze zwrócić” 

„Ja to myślę, że wszyscy powinni do PiS wstąpić. Nie pojedynczo, (że tylko ci „cudownie nawróceni”) ale masowo – wszystkie partie. Wszystkie. Nawet SLD i Razem. A i Korwin byłby szczęśliwy, bo mielibyśmy wówczas monarchię. Z królem Prawym i Sprawiedliwym. Jak w bajce”, tak swoim wpisem na Facebooku skomentował Paweł Kukiz, decyzję Zbigniewa Gryglasa o wstąpieniu do klubu Prawa i Sprawiedliwości. Poseł obecnie niezrzeszony, Z. Gryglas, do sejmu trafił z listy Nowoczesnej. Długo miejsca tam nie zagrzał.

Ja to myślę, że wszyscy powinni do PiS wstąpić. Nie pojedynczo, (że tylko ci "cudownie nawróceni") ale masowo -…

Opublikowany przez Paweł Kukiz na 11 grudnia 2017

Władze partii udzieliły mu bowiem we wrześniu nagany, za wystąpienie na sejmowej mównicy, z opaską Narodowych Sił Zbrojnych, zarzucając posłowi „zajmowanie postawy sprzecznej z programem i ideami Nowoczesnej”. Że nie po drodze mu z Nowoczesna, było widać już znacznie wcześniej: przy okazji np. sporów o in Vitro, czy o kandydaturę Pawła Rabieja na prezydenta Warszawy.

Skończyło się na tym, że w listopadzie poseł Gryglas został wiceprezesem Porozumienia Jarosława Gowina. Sam podkreśla, iż nie oznacza to, że jest członkiem partii PiS.

Uzasadniając swoją ostatnią decyzję oświadczył na antenie TVPInfo, że wstępując do klubu Prawa i Sprawiedliwości chce wesprzeć działania Zjednoczonej Prawicy i rządu, pod kierownictwem premiera Morawieckiego.

W wyniku decyzji posła, klub PiS liczy już 236 posłów.

/jp/

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

10
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
4 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
GrześbartbaboonWaldemarkulawka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Zbyszek

W innych czasach taki Gryglas byłby pewnie żołnierzem niezlomnym albo nawet krzyżakiem.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Sprzedawczyki i oportuniści są wszędzie, a teraz wyłażą ze wszystkich katów jak robactwo. Szkoda słów.

bart
bart

Na pewno nie wyłażą z tych kątów za darmo. Pytanie brzmi: co w zamian obiecano Gryglasowi?

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Jak to co? Lukratywne posadki dla krewnych i znajomych w tworzonych na potęgę agencjach i „społecznych” komitetach.

Maciek123454321
Maciek123454321

Pawełek chyba dla żartu rzucił taki pomysł. Kończą mu się pomysły. Jego koncepcja tak zwanej „konstruktywnej opozycji” zbankrutowała kompletnie. PiS wyraźnie daje do zrozumienia, że ma WSZYSTKICH centralnie w dupie – łacznie z PAD-em, opozycją i – co najgorsze – całym polskim społeczeństwem.

baboon
baboon

@Maciek – to, że piss ma pada w dupie wynika wyłącznie z tego, że to pad się do tej dupy pcha z maksymalnie rozwiniętym spinakerem na ośmiobeaufortowym fordewindzie. Taka jest przyczyna bycia pada w owej pissdupie. Gdybyś był na miejscu owego pada, ustawiłbyś tę piss kamarylę w tydzień. Ponadto, ta cała opozycja to kosmiczna amatorka, która nie potrafiłaby nawet nakręcić enerdowskiego pornola radziecką kamerą 8mm na baterie paluszki importowane z NRD. I proszę nie pisz nazwy tej organizacji wielkimi literami, bowiem na to nie zasługuje owa. Podsumowując, to my Polacy jesteśmy w dupie, ale większości Polaków się to nader podoba… Czytaj więcej »

kulawka
kulawka

No, widzisz, Kukizie..
Po co dwa lata temu zrobiłeś to, co zrobiłeś?
Trochę szabli dodałeś PiS-owi.
A teraz co?
Pomroczność jasna?

Waldemar
Waldemar

Czy ktoś wierzy jeszcze w posiadanie tzw. poglądów politycznych? W ich jakby nie było – trwałość? Czy Nowoczesnej tak blisko do PiS, że dla posła Gryglasa był to zwykły spacerek? Przypomina mi się jak ktoś bodaj przy generale Maczku powiedział: „Tylko krowa nie zmienia poglądów”. „A świnia zawsze”, dokończył generał.

baboon
baboon

Panie Waldemarze. Pozwoli Pan, że zajmę stanowisko. Otóż świnia jest znacznie inteligentniejszym ssakiem niż krowa. Ponadto genotypem jest najbliższa człowiekowi, który sam siebie chyba na własną cześć nazwał rozumnym, Czy jeszcze coś muszę wyjaśniać? Pozostańmy przy głębokim szacunku dla generała Maczka, którego doskonale pamiętają moi holenderscy znajomi, Niestety, Polacy w Polsce jakoś zapomnieli generała Maczka. Cóż, mamy teraz innych bohaterów. Życzę Panu wielu lat zdrowia i osiągnięcia wieku generała Maczka. Jako i sobie egoistycznie.

Grześ
Grześ

ty nieoficjalnie już tam jesteś, gratuluję