Wulgarne gesty „aniołków Kurskiego” nie są problemem dla TVP Info

Wulgarne gesty „aniołków Kurskiego” nie są problemem dla TVP Info

„Zasłynęli” pokazywaniem środkowych palców podczas lipcowych manifestacji w obronie sądów. Lucjan Ołtarzewski i Filip Styczyński, zatrudnieni w TVP Info, pozowali do zdjęć przed Sejmem, wykonując ten wulgarny gest. Mimo że zdjęcie mówi samo za siebie, jeden z nich twierdził, że wcale nie pokazywał środkowego palca, a dwa palce „dla znajomych”.

Na Twitterze nazywano ich „aniołkami Kurskiego”. Ich materiały z pogoni za posłami Platformy Obywatelskiej – bo inaczej nie można określić ich zachowania wobec posłów opozycji – promowano w programach TVP Info.

Nie można więc było pozbyć się tak „cennych” pracowników… Podobno wyrazili skruchę – tak przynajmniej twierdzi Samuel Pereira, szef tvp.info. – „Po okresie zawieszenia z nimi współpracy przez TVP za zdarzenie, do jakiego doszło na lipcowej demonstracji przed Sejmem, panowie wyrazili pełną skruchę i są gotowi do pracy” – powiedział portalowi wirtualnemedia.pl.

Ich skrucha i tłumaczenia musiały być niezwykle przekonujące dla władz TVP, bo już niedługo zostaną zatrudnieni w portalu tvp.info. O standardach dziennikarskich chyba nie warto wspominać…
(Źródło: wirtualnemedia.pl)

bt

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
1 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
Polka gorszego sortumagdalenajacekMariastańczyk Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Czy ktoś będzie chciał udzielać wywiadu albo rozmawiać z tymi gnojami? Bardzo wątpię.

Zgredzinka
Zgredzinka

Tacy młodzi ludzie, wydawałoby się na poziomie i już tacy zdemoralizowani.
Doznaje się szoku, gdy widzi się degrengoladę Jakiego (który został Byle-Jakim), Gowina, Cymańskiego i wielu innych, wydawałoby się przyzwoitych ludzi.
To najlepszy dowód na to, że władza demoralizuje, a władza absolutna … demoralizuje absolutnie.

Andrzej
Andrzej

To bydło na salonach.

stańczyk
stańczyk

Czego oczekiwać od gebelsowskiej hołoty spod znaku Kurwizji?!

jacek
jacek

Jak kto to… łatwe panienki!

Maria
Maria

i nie dziwota jaki elektorat takie „aniołki”

magdalena
magdalena

PIS jest partią ultra konserwatywną. A ci to jest konserwatyzm? Prymitywizm i zacofanie, nie dziwią więc prymitywne gesty młodych pisiorów. Tak oto z kraju otwartego na świat i ludzi stajemy się prymitywnym i zacofanym peryferium Europy.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

„Skrucha i tłumaczenia”… Kiedyś to się nazywało „głęboka samokrytyka”. A standardy wszędzie lecą na pysk, więc czemu tu się dziwić? Chamstwo górą. Wystarczy do Sejmu zajrzeć i posłuchać tego „parlamentarnego” języka.