Wybrany przez PiS nowy szef NIK zarabia na wynajmie pokoi na godziny?

Jego współpracownicy wyłudzali VAT, a Marian Banaś w tym czasie dostał prawie 68 tys. zł premii!

Marian Banaś, wybrany głosami posłów PiS nowy prezes Najwyższej Izby Kontroli, zarabia na wynajmie pokoi, gdzie odbywają się erotyczne schadzki? Jeden z najważniejszych urzędników w kraju jest bohaterem najnowszego wydania „Superwizjera” w TVN24, którego emisję zapowiedziano na sobotni wieczór.

 

Autor materiału Bertold Kittel pyta, czy Banaś nie pominął w swoich oświadczeniach majątkowych istotnych informacji. Reportaż zatytułowano „Pancerny Marian i pokoje na godziny’’.

W zapowiedzi reportażu pojawia się sugestia, że Banaś może być powiązany z gangiem sutenerów. Pada też stwierdzenie, że w pensjonacie można spotkać „niewiernych małżonków, prostytutki oraz szarą strefę seksbiznesu”.

 

– „Nowe elity Kaczyńskiego”; – „Przewiduję wersję a’la Ziobro… NIC nie wiedział…zakład???”; – „Obstawiam, że jak okaże się, że materiał SUPERWIZJERA jest naprawdę mocny, to usłyszymy, że powołany przez PiS na prezesa NIK Marian Banaś, nie należy do partii, co akurat jest prawdą, jego nominacja to przypadek i błąd, a w ogóle to nikt z PiS go nie zna i kim jest ten pan” – komentowali internauci.

Przypomnijmy, że  kilka dni temu Banaś uczestniczył w tajemniczym spotkaniu w Sejmie: „Panie prezesie, co pan robił w gabinecie marszałka? Tak ma wyglądać apolityczność prezesa NIK-u?”.

A okolicznościach jego powołania pisaliśmy w artykule „Po wyborze nowy szef NIK Marian Banaś głównie dziękował… prezesowi PiS”.

bt

Źródło: tvn24.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
sonarJanJacek DolińskiBartAleksander Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Coraz pełniejszy przegląd Kodeksu Karnego. Stefan W. – zabójstwo, grupa „Kasta” – pomówienia, Brudziński – chuligaństwo, Pięta – kradzieże, Rydzyk – defraudacje, Banaś – sutenerstwo, księża dobrodzieje – obcowanie płciowe z nieletnimi poniżej 15-go roku życia, ministrowie – przywłaszczenie mienia… SOP – sprowadzenie niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym, Nie wspomnę o rozlicznych przykładach prowadzenia pojazdów mechanicznych pod wpływem… Czekamy niecierpliwie na dalsze rewelacje. Oglądamy „Superwizjer”.

Maciek123454321
Maciek123454321

No to zdaje się, że mamy autentycznego sutenera na stanowisku prezesa Najwyższej Izby Kontroli. Państwo już nie z tektury, nie teoretyczne, ale państwo z gówna. Jak wam się podoba?

Aleksander
Aleksander

Oglądałem.Obraz kompetencji moralnych członków tego rządu coraz bardziej wyrazisty.

Bart
Bart

Hehe, właśnie za to dostał stanowisko, że cichcem zarabiał na prowadzeniu burdelu. To był i jest tzw, hak. dzięki któremu gość jest posłuszny.

Jacek Doliński
Jacek Doliński

Jeżeli nawet przyjąć za słuszną nieprawdopodobną tezę, że Banaś nic nie wiedział o tym kto urzęduje i co dzieje się w jego kamienicy, to pozostają dwie poważne nieprawidłowości w jego oświadczeniu majątkowym: – Nieujawnione w oświadczeniu majątkowym obciążenie hipoteki kamienicy kwotą 2,5 mln PLN jako gwarancja pożyczki udzielonej jego synowi (działalność syna to oddzielna kwestia wymagająca dziennikarskiego śledztwa). – Zaniżenie kwoty przychodu z wynajmu nieruchomości w Krakowie: za wynajem 3 mieszkań o łącznej powierzchni 187 m.kw. i kamienicy 400 m.kw. pan Banaś bierze tylko 65 700 zł rocznie, czyli niecałe 5,5 tys. miesięcznie. Czysta filantropia! I pomyśleć, że za niewpisanie… Czytaj więcej »

Jan
Jan

Banaś i cały wspierający go PiS, to żarliwi katolicy, w świetle kamer biegający do kościółków, padający na kolana przed klerem, przyjmujący komunię, manifestujący i broniący wiary katolickiej, religii katolickiej … Kiedy jednak przyjrzeć się bliżej to okazuje się, że ci sami ludzie to przestępcy, oszuści, złodzieje, fałszerze, że ci żarliwi katolicy promujący katolicką rodzinę wynajmują „pokoje na godziny” niewiernym mężom i żonom, że robią przestępcze interesy z niebezpiecznymi gangsterami … Tak wygląda ich KATOLICYZM !!! A hierarchowie kościoła MILCZĄ !!! Ani jednego słowa krytyki !!! DLACZEGO ??? … Bo sami są tacy sami !!!

sonar
sonar

Rozumiemy ze p.BanaśNIK wynajmował pokoje na godziny wszystkim opcjom seksualnym, aby mogły w spokoju oglądać sobie klasery ze znaczkami a następnie pomodlić do krzyża wiszącego na ścianie.