Wyciekł przekaz dnia dla polityków PiS – już wiedzą, co mają mówić o naklejkach „Strefa wolna od LGBT”

Repolonizacja i dekoncentracja mediów coraz bliżej

– „Wpadł mi w ręce przekaz dnia dla posłów PiS, a w nim zabawny fragment o naklejce „GP”: „TO NIE JEST NASZA AKCJA, PROSZĘ PYTAĆ JEJ ORGANIZATORA O CO MU CHODZI I CZEMU WYBRAŁ TAKĄ FORMĘ. Mamy tu do czynienia z jednym z tytułów prasowych, który rozdaje takie dodatki jakie chce” – napisał na Twitterze Wojciech Szacki z „Polityki”. Chodzi o kolportowane przez tygodnik Tomasza Sakiewicza naklejki „Strefa wolna od LGBT”.

 

A zastosowanie tegoż przekazu w praktyce mogliśmy zaobserwować już wczoraj. – „Jako rządzący nie będziemy narzucać wolnej prasie i wolnym mediom, co ma pisać i jakie ma naklejki dołączać” – mówił jeden z najwierniejszych współpracowników Jarosława Kaczyńskiego wicepremier Jacek Sasin w TVN24.

W tym wolnym medium, czyli „Gazecie Polskiej,” w radzie nadzorczej spółki Forum, która wydaje pismo, zasiadają europoseł PiS Ryszard Czarnecki, kierowca Jarosława Kaczyńskiego oraz dwie sekretarki z biura partii. Prezesem spółki jest krewny prezesa PiS.

 

 

– „O tym, że 40% jej przychodu [„Gazety Polskiej] to sponsoring ze strony spółek skarbu państwa – cicho, sza!”; – „Powinni tam jeszcze dopisać: wszelkie związki „GP” z naszą partią są czysto przypadkowe”; – „Jak ONI to spamiętają biedaczyska? Chyba ściągę muszą dawać niektórym egzemplarzom”; – „Dla posła Czarneckiego był jakiś indywidualny, czy liczą na jego kreatywność?” – komentowali internauci.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MirandaJabis Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jabis
Jabis

Pytać prezesów spółek … dlaczego SPONSORUJĄ. Nie odpowiedzą – sądownie. Nagłaśniać, nagłaśniać.

Jabis
Jabis

„Pod płaszczykiem obrony dzieci i rodziny, Kaczyński dał sygnał do ataku na osoby LGBT+, podobnie jak w poprzednich latach, gdy za cel obierano uchodźców” – jasne!? To prokuratura … do roboty!

Miranda
Miranda

Skoro PIS tak cały czas powołuje się na swoje chrześcijaństwo, to czemu zachowuje się jak Piłat ? To raz , dwa – ok. 40 % wyborców /w/g sondaży/przyjmie przekaz dnia Prezesa Narodu za pewnik , ale czy pozostali to sami idioci, za których ma ich panująca partia i albo nie pójdą na wybory albo zagłosują na PIS dla 30 srebrników ? Mam wciąż nadzieję ,że w pażdzierniku nie naród a społeczeństwo wybierze mądrze i nie pozwoli nigdy więcej na kłamstwa, manipulacje, dzielenie ludzi, niszczenie mniejszości , Wyznawców PISu nie da się zmienić , bo tak działają sekty, ale wolni ludzie… Czytaj więcej »