Wyrembak pisze o Pereirze: „…nie ma już takiego kłamstwa, przed którym byłby skłonny się zatrzymać”

Pereira atakuje małżeństwo Pazurów i sugeruje, że powinni skrytykować Gajosa

Nominowany przez PiS sędzia Trybunału Konstytucyjnego, Jarosław Wyrembak zasłynął z ostrej krytyki swojej przełożonej, Julii Przyłebskiej. W oficjalnym piśmie Wyrembak zwrócił się do prezes TK o natychmiastowe zrzeczenie się pełnionej przez nią funkcji, gdyż „jej działania rażąco naruszają elementarne reguły praworządności.”

 

Jak można się domyślić, po takich wystąpieniach Wyrembak stał się wrogiem partii rządzącej, ale dla sędziego Wyrembaka przestrzeganie prawa ma większe znaczenie niż sympatia dawnych kolegów z PiS.

Dał temu ponownie wyraz publikując pismo pt. „Kilka informacji i refleksji w związku z publikacjami Pana Samuela Pereiry.” Pismo zostało skierowane do Komisji Praw Człowieka, Praworządności i Petycji, a Wyrembak omawia w nim materiał dziennikarza TVP Samuela Pereiry: „Nowe kłamstwa całą dobę. Przyłębska skazana w pokazowym procesie TVN.”

 

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego skrupulatnie obnaża każde kłamstwo i manipulację Pereiry. „Cytowane wywody pana Samuela Pereiry zdają się wyraźnie świadczyć o tym, że nie ma już takiego absurdu, którego mógłby się jeszcze wstydzić dziennikarz telewizji publicznej – i nie ma już takiego kłamstwa, przed którym byłby skłonny się zatrzymać. I to takiego kłamstwa, którego nic nie usprawiedliwia” – pisze Wyrembak.

Wyraża przy tym nadzieję, że wkrótce nastaną w Polsce warunki, by poddać prawnemu sprawdzeniu działań sędzi Przyłębskiej. Jednocześnie podkreślił, że „polemika z wywodami dziennikarza zajmującego się zawodem na poziomie proponowanym przez Pana Samuelę Pereirę nie ma większego sensu”.

wb

Źródło: natemat.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
4 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
plnistkaKatarzynaBartMaciek123454321Ryszard Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ryszard
Ryszard

Z fizjognomii Pereira do złudzenia przypomina twarze ofiar kompulsywnej masturbacji, które ilustrują książkę „Niebezpieczeństwa onanizmu” Jacques’a Doussina-Dubreuila z XIX w.

Maciek123454321
Maciek123454321

Ostro 🙂

Bart
Bart

Tego nie wiem, ale jest potwierdzeniem powiedzenia, że g…o zawsze wypływa. Jedna z najbardziej odrażających postaci, jakie kojarzę.

Katarzyna
Katarzyna

Wygooglałam sobie, sprawdziłam grafikę no i zgadza się ;D

plnistka
plnistka

O mowo ojczysta………

Maciek123454321
Maciek123454321

Jeżeli sędzia dubler zdobywa się na takie słowa, powtarzam DUBLER, to znaczy, że następuje całkowita degrengolada nie tylko TK (wstydzę się pisać nazwę w całości), ale całego PiS-u. Nawet sędzia dubler, który doskonale wie, w jakiej sytuacji się znajduje, widzi, co się dzieje. Pan sędzia Wyrembak stał się tymczasem obok Banasia kolejnym nieodwoływalnym wrzodem na dupie PiS-u. Czekamy na jakiś trzeci wrzód………. i następne………….