„Wystarczy tylko pozwolić Jarusiowi mówić, a on się sam zaorze” – internauta o wywiadzie Kaczyńskiego dla TVP…

Sędziowie o kontaktach towarzyskich Kaczyńskiego z Przyłębską: są niedopuszczalne  

Wywiad miał być „luźny” i był… Trzeba przyznać ponad wszelką miarę. Monika Zamachowska i Michał Olszański pobili rekord wazeliniarstwa, po to by pokazać „anielską” twarz Jarosława Kaczyńskiego.

Całość jednak wywołała drwiny i prawdziwą burzę w sieci. „Jak wygląda pana dzień?” – pytali lidera PiS w „Telewizji Śniadaniowej” TVP. Oczekiwali odpowiedzi czy intensywna praca wymaga specjalnych sposobów relaksu, no i nie obyło się bez tematu kotków. „Czy ma pan teraz dwa koty?” – brzmiało pytanie.

Jakby tego było mało prowadzący zahaczyli o temat kiełbasek, pytając czy prezes gustuje w grilowaniu i interesowali się jego możliwościami kulinarnymi. Byli ciekawi czy sam gotuje, jaką robi jajecznicę i czy lubi… zjeść schabowego.

Przy okazji wydało się kim są przyjaciele lidera PiS.

„Mam przyjaciół, którzy się polityką nie zajmują” – zaznaczył. „Moje odkrycie towarzyskie ostatnich lat to Julia Przyłębska, bardzo lubię u niej bywać” – dodał.

„Julka Przyłębska – sumienny, obiektywny, apolityczny prezes Trybunału Konstytucyjnego!!! Czy konie mnie słyszą? Nie, bo konie rżą i turlają się ze śmiechu! W PiSobolszewickiej Polsce nie jest radośnie, ale na pewno jest groteskowo i śmiesznie, a przy tym strasznie” – skomentował wyznanie prezesa czytelnik portalu naTemat i nie on jeden tak zareagował na wyznanie gościa TVP.

Komentatorzy są wręcz zaskoczeni tym, że Kaczyński tak otwarcie przyznał, że zadaje się z Przyłębską. Przypomnijmy, że stoi ona na czele rzekomo apolitycznego Trybunału Konstytucyjnego. „Rzekomo”, bo wszyscy wiedzą, że obecne kierownictwo TK jest powiązane z PiS.

„Wystarczy tylko pozwolić Jarusiowi mówić a on się sam zaorze…Gdyby Donek powiedział coś takiego, że z Rzeplińskim się kumplują i u siebie bywają to hohohohohoho pieniacze z PiS by z tego zrobili spisek „pomnożony przez” pucz”

/p/

Źródło: naTemat

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

13
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
IrenaZwinkaZdzisławAndaJacek Doliński Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

Wzruszyłam się. Taki Srebrny a skromny. 🙂

Anda
Anda

Kurczę, nie wiedziałam, że Monika Richadson Zamachowska, amatorka nieswoich mężów, jest tak sprzedajną osobą. Straszne, przecież to kiedyś była nawet sympatyczna prezenterka, a teraz to żenujące przymilanie się. Co na to jej obecny mąż, w końcu dobry aktor z zasługami? Nie wstyd mu za nią?

Zwinka
Zwinka

Śmierdząca kasa im nie śmierdzi. Zgodnie z łacińską sentencją.

Przylebski Wolfgang
Przylebski Wolfgang

Jeszcze brakuje wierszy i piosenek o jarusiu bo to że ptaki radośnie kołowały na niebie gdy podjechał do TVP uzyczoną skodą suoerb to już powszechnie wiadomo. A pod wieczór będą wykresy na TT u Kurwskiego jak wzrosła oglądalność TVP

Jacek Doliński
Jacek Doliński

Oto i wierszyk (znaleziony kiedyś w sieci i zapamiętany przeze mnie):
„Pewien człowiek – nazwisko od ptaka
To obłudna, fałszywa pokraka.
I przez tego szmaciarza
Cała polska uważa:
‚Polityka to wielka kloaka.’ „

Zwinka
Zwinka

O, to przecudnej urody limeryk.! 🙂

Zwinka
Zwinka

„Niech żyje nam towarzysz Stalin, co usta słodsze ma od malin…”
Jak to leciało dalej nie pamiętam, ale kierunek właściwy…

Jabis
Jabis

” …”Precz z komuną, precz z PiS-em”. Awantura w TVP, polityk siłą wyrzucony z programu” 😉 Walka PIS z bratnią KONFEDERACJĄ, która dostała zakaz wstępu do TVP.

azi
azi

Żenada.

smętek
smętek

Olszański i madame Richardson są przekonani, że Kaczyński będzie rozdawał karty do końca świata. Ich zachowanie to szmalcownictwo dnia dzisiejszego.

Janina
Janina

Cud-miód i tona wazeliny ! A teraz jest prośba do tych dwojga prowadzących, aby przekonali swojego pryncypała Kurskiego do wyemitowania filmu pp. Sekielskich w Jedynce tuż przed, albo tuż po wieczornych wiadomościach. Niech Telewizja Polska stanie na wysokości zadania i pokaże ten dokument Polskiemu Społeczeństwu. Telewizja publiczna jest własnością państwa polskiego, a nie państwa pisiorskiego.

Zdzisław
Zdzisław

Julia Przyłębska, bardzo lubię u niej bywać – a czy przyłębski o tych wizytach wie czy spotykacie się w garsonierze po kryjomu

Irena
Irena

Zbychu….taka miałeś kiedyś cudowna zone…..i na co Ci teraz przyszlo…..nie przylepiasz się w nocy do tej wazeliny , która ocieka obecna „amatorka kwaśnych jabłek ” !!! Trzymaj się chlopie ….zal nam Ciebie lata pracowales na swoje nazwisko ….a teraz…. wstyd !!!