Jaki prezydent, taka Marilyn Monroe

Andrzej Duda kłamał ws. ułaskawionego dewianta?

Głowa państwa Andrzej Duda po prostu skompromitował się, podążając z gratulacjami na galę z okazji 25 urodzin „Super Expresu”. Ranga pisma, bardzo przaśny klimat imprezy z podkasaną piosenkareczką w roli głównej – to kiepska okazja do oficjalnego wystąpienia prezydenta państwa. Dziennikarz „naTemat” stara się bagatelizować sytuację, argumentując, iż tabloidom czapkują przecież wszyscy politycy… „naTemat” udowadnia, że „Prawdziwymi władcami masowej wyobraźni w świecie mediów drukowanych są nie tradycyjne dzienniki czy tygodniki, ale właśnie tabloidy. Na pierwszym miejscu jest „Fakt”, a na drugim właśnie zaczyna się mościć „Super Express”, który dogonił już „Wyborczą”. Tylko patrzeć jak stanie się opiniotwórczym organem partii rządzącej. Prezydent musiał się pojawić na tej imprezie, bo jest politykiem, wybieranym przez ludzi, a ludzie czytają „SE”. Po prostu taki „swój chłop”.

Podczas imprezy skandalistka Doda Elekroda wręczyła Dudzie ze sceny kawałek urodzinowego tortu, połyskując półnagimi pośladkami dokładnie na wysokości głowy państwa. Dzieląc tort, zawołała: – „Pierwszy kawałek dla najważniejszej osoby! Gdzie jest Pan Prezydent?! Wskazano jej Andrzeja Dudę i wtedy stało się…

Ciekawe, co na to nabożny i zasadniczy elektorat Dudy, co na to biskupi, co Rydzyk? Czy są też zdania, że prezydent państwa, który nie znajduje czasu na to, by wyjść na spotkanie z nauczycielami, lekarzami, pielęgniarkami i matkami, zrozpaczonymi poczynaniami rządzących, ma obowiązek dobrze żyć z tabloidami, a przede wszystkim z ich elektoratami. Powinien zgadzać się na „ustawki”, które mają w problematyczny sposób ocieplić jego wizerunek? Oto jest pytanie, bo nawet jeśli jeden czy drugi publicysta ich skrytykuje, to i tak przy urnie wyborczej jego głos waży tyle samo, co pana Zenka z mleczarni i pani Gosi ze spożywczaka. Więc może chwilowy lokator Pałacu Namiestnikowskiego przy Krakowskim Przedmieściu powinien poczuć się chociaż trochę nieswojo?
(Źródło: naTemat)

p
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

12
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
5 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
JadziaadamagrześZwykły KowalskiEla Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ilona
Ilona

Podsumowując – Duda dał du…y. Facet infantylny do bólu. Ma szczęście, że żonka niemota, bo gdyby to mnie spotkało, wykopałabym Maliniaka nie tylko z łóżka, ale z życia.

Ela
Ela

zonka taka sam jak on

Mariola
Mariola

Nie „swój chłop” ale równiacha wręcz i do tego taki obyty. To złapie z uśmiechem hostię, to zerknie z szacunkiem na Dodę, to z zachwytem na d.pę. Ale to dobrze, to jest bardzo dobrze bo podkreśla „prawidłową” orientację i mieści się w obowiązujących „tryndach”

Ela
Ela

jak to Lesne ruchadełko w trawie

Zwykły Kowalski
Zwykły Kowalski

Od teraz będzie już taka moda.
Goła pupa na scenie ci DODA;
uroku, powabu no i wzięcie
– nawet, gdy obrócisz się na pięcie
Podając torcik prezydentowi
Odkryć coś więcej będziesz gotowy.

Zwykły Kowalski
Zwykły Kowalski

Podczas imprezy skandalistka Doda Elekroda wręczyła Dudzie ze sceny kawałek urodzinowego tortu, połyskując półnagimi pośladkami dokładnie na wysokości głowy państwa. Dzieląc tort, zawołała: – „Pierwszy kawałek dla najważniejszej osoby! Gdzie jest Pan Prezydent?! Wskazano jej Andrzeja Dudę i wtedy stało się… Wiadomość to ci jest niesłychana ta pani musi być ukarana pokazać naraz oba pośladki? ta pani trafić musi za kratki. Bo co miał zrobić prezydent Duda, gdy „ELEKTRODA” pokaże uda? Spuścić oczęta…? zakryć pośladki? On taki grzeczny, on taki gładki. Zrobił więc tylko głupawą minę, jakby co najmniej połkną cytrynę i nie osłodził mu torcik tego co w domu… Czytaj więcej »

Mariola
Mariola

Na stronie http://www.ruchkod.pl zachwycał Pan prozą, ale widzimy, że poezją równie wymownie komentuje Pan otoczenie i występujące zjawiska. Liczbę mnogą zastosowałam rozmyślnie. ::))

Zwykły Kowalski
Zwykły Kowalski

Miło mi, że zostało to przez Panią zauważone. Aczkolwiek poezją to, to chyba nie jest, – co najwyżej rymowanką. ;)) Otoczenie i wszelakiego rodzaju zjawiska komentuję w sposób jaki je odbieram, więc są i prześmiewcze. Głupotę trzeba nazywać po imieniu. Na dzień dzisiejszy tylko w taki sposób możemy się bronić przed całym tym złem tworzonym na szkodę tego państwa przez obecną władzę. Dodajmy sobie tym sposobem otuchy i wiary w to, że pewnego dnia zniknie ten koszmar…
i nie będą to żadne cuda,
jak zniknie cały PiS i Duda. ;))
pozdrawiam serdecznie

grześ
grześ

jeżeli zdjęcie to zostało zrobione po tej imprezie to gość raczej nie jest zadowolony ze zdarzenia ???

Mariola
Mariola

Masz 100% racji, bo trafnie odczytujesz znak z prezydenckiej brody i nie jest to: ::))) , którym Cię pozdrawiam.

adama
adama

‚Ocieplanie wizerunku” byłoby wtedy, gdy Duda byłby prezydentem który na codzień podejmuje ważne, trudne decyzje. Tymczasem jest pajacem, pacynką, kimś niepoważnym i utwierdził swój wizerunek nadwornego błazna Kaczyńskiego. A Doda w swoim zawodzie gwiazdy wykorzystała okazję i to bardzo sprytnie pokazała się na tle prezydenta, ale zaznaczyła do niego swój dystans. Doda profeska a otoczenie Dudy to fajtłapy.

Jadzia
Jadzia

fajny tytuł