„Wzruszający” wpis b. szefowej kampanii Dudy – „Pani Mecenas, wg WHO zarazić się można również kąsając ukrytego nosiciela”

Turczynowicz-Kieryłło zrezygnowała z funkcji szefowej kampanii Dudy – „Kto panią wygryzł?”

„Nasze oczy często będą patrzyły spod zasłony łez, Zmęczone powieki nie pozwolą widzieć wyraźnie, Strach o bliskich może przesłonić widok potrzebujących. Dlatego tak ważne byśmy w tym trudnym czasie pandemii patrzyli również sercem” – napisała na Twitterze Jolanta Turczynowicz-Kieryłło, była szefowa kampanii Andrzeja Dudy.

 

Przypomnijmy, że podała się do dymisji z „uwagi na stan zdrowia”. Wcześniej „Gazeta Wyborcza” opublikowała materiał, z którego wynikało, że Jolanta Turczynowicz-Kieryłło ugryzła mieszkańca Milanówka. Próbował on powstrzymać ją przed roznoszeniem plakatów ośmieszających jednego z kandydatów w kampanii przed drugą turą wyborów samorządowych w 2018 r.

„Pani Mecenas według najnowszych ustaleń WHO zarazić się można również kąsając ukrytego nosiciela…” – napisał do byłej szefowej kampanii Dudy Roman Giertych.

 

A pozostali internauci komentowali: – „Poeta… Tylko głowa nie ta…”; – „Ło matko. Raz coś podobnego napisałem w 1 kl. liceum. Pan od polskiego poinformował mnie, że to kiczowate. To dobre liceum było”; – „Grafomania obniża odporność w tym, och tak trudnym czasie pandemii”.

Jeden z nich natomiast skonstatował: – „Bardziej podobał mi się wiersz o kaczkach”. A chodzi oczywiście o „Szefowa sztabu Dudy Jolanta Turczynowicz-Kieryłło: „Do pieca wsadzić Kaczora, w ten sposób naród by się obudził”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
BartandrzejLeszek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Leszek
Leszek

Coś jest w opinii, że niektórzy adwokaci to krwiopijcy …

andrzej
andrzej

To znaczy że To to wilkołak?

Bart
Bart

Kurczę, szkoda, że ją wyrzucili z ekipy Dudy. Pewnie parę punktów poparcia by mu odjęła. Z takim umysłem na poziomie mało kumatej nastolatki….