Z cyklu „nic głupszego już dziś nie przeczytacie”, czyli Holecka próbowała się „odgryźć” Mazurkowi

Z cyklu "nic głupszego już dziś nie przeczytacie", czyli Holecka próbowała się „odgryźć” Mazurkowi

– „Z cyklu „nic głupszego już dziś nie przeczytacie” – tak skomentował prof. Stanisław Żerko odpowiedź Danuty Holeckiej na list skierowany do niej przez Roberta Mazurka. Opisywaliśmy sprawę w artykule „Mazurek do Holeckiej. „Za Jaruzela było klarowniej, bo oni przynajmniej występowali w mundurach”.

 

Z odpowiedzi Holeckiej wybraliśmy dwie znaczące „myśli” autorki. – „Nie rozumiem dlaczego rozbicie przez „Wiadomości” TVP informacyjnego kartelu, który w III RP decydował o przekazach dnia, wywołuje w Tobie aż taką frustrację. Pierwszy raz od lat Polacy mają szansę zobaczyć rzeczywistość, która nie jest autoryzowana na Czerskiej” – to pierwsza „złota myśl”.

I druga, a właściwie pytanie, które Holecka postawiła Mazurkowi: – „Czy ten tekst to Twoja inicjatywa, czy zapotrzebowanie na niego zostało ustalone w czasie kolejnego spotkania przy słynnym śmietniku? Robercie, ile listów otwartych napisałeś do mediów i dziennikarzy, którzy przez lata byli twarzami przemysłu pogardy?”. O serwowanej przez siebie propagandzie Holecka nawet się nie zająknęła.

Głos za to w komentarzach zabrali internauci: – „A może redaktor Holecka wszystkim przypomni, gdzie pracowała przed 2015??? Bo jeśli wikipedia nie kłamie, to w publicznej TVPInfo i TVP3. Tak, w czasie kiedy rządził krwawy reżym PO”; – „Odpowiedź typowa dla wszystkich pisowskich funkcjonariuszy i ich wyznawców: „Bo PO…”. Holecka nie polemizuje z Mazurkiem, tylko go oskarża, co zabawniejsze, o to, co sama robi”; – „Czy za 40000 każdy byłby w stanie wygadywać takie głupoty? Czy trzeba mieć do tego specjalne predyspozycje?”; – „Trzeba umieć stopniować słowa – przyjmując Wasz język o tworzonym kiedyś „przemyśle pogardy”, to do opisu Waszej działalności brakuje skali – zarówno do opisu ilościowego, jak i jakościowego”.

bt

Źródło: tvpinfo.pl, Twitter

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Zwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

No Teraz Kurwa My ( to słowa samego wodza, więc proszę się nie czepiać), czyli autoryzacja z Nowogrodzkiej.