„Z drogi śledzie, bo król jedzie”. Szczecin stoi, bo A. Duda prowadzi kampanię”

Borowski „nisko lata” i nie jest człowiekiem z klasą? Tak uważa prezydent

– „Z drogi śledzie bo król jedzie”. Szczecin cały stoi bo kandydat A.Duda prowadzi dzisiaj u nas kampanię. 7 limuzyn, dwa radiowozy i karetka. Karetka akurat przy jego stylu jazdy bardzo wskazana. Uważajcie na siebie w Szczecinie i Policach dzisiaj” – napisał na Twitterze  Sławomir Nitras.

 

Poseł KO dołączył do swojego wpisu krótki filmik. Na nagraniu widać, jak liczna świta towarzyszy Andrzejowi Dudzie w jego wizycie na Pomorzu Zachodnim.

„Jak to leciało? Aha, „koniec z Bizancjum””; – „11 samochodów, w każdym pewnie 3-4 osoby. Ponad 30 ludzi Duda ciąga za sobą za państwowe pieniądze dla robienia kampanii wyborczej”;

 

– „A Dudabus już zezłomowany?”; – „Jak zawsze, będzie więcej obstawy niż zgromadzonych” – komentowali internauci.

A jeden z nich zastanawiał się i kpił: – „Może właśnie prom w Szczecinie wodują? Cała seria tych promów ma być. Naprawdę tak mówili w 2017 r. W 2019-2020 pierwszy prom miał być gotowy, więc tak pędzą na wodowanie?”. Dodajmy, że w czerwcu mijają trzy lata, odkąd odbyły się wielkie uroczystości położenia stępki pod budowę tych promów przez Mateusza Morawieckiego.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Predator
Predator
1 czerwca 2020 19:33

Z drogi śledzie bo lizydupa kaczora jedzie.

HerodAntypis
HerodAntypis
1 czerwca 2020 21:49

Mówią o nim ociężały to się wkurzył i pokazuje jaki szybki w limuzynie. Jeździ po wolsce i rzuca ostatni cień. Po wyborach „gorzkie żale przybywajcie”.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu
1 czerwca 2020 22:30

A tak się zarzekają, że żadnej kampanii nie ma. Śmiech na sali.

Maja
Maja
3 czerwca 2020 08:58

Ciekawa jestem, czy ten tchórz zgodzi się na debatę 1 na 1 z Trzaskowskim. Pewnie nie, sądząc po tym, jak zwiewa przed dziennikarzami, gdy ci mają niewygodne pytania.