Za chwilę doradcami ministrów zostaną dzieciaki z podstawówki…

Gowin grozi „budową alternatywnych scenariuszy” wobec Zjednoczonej Prawicy

Macierewicz miał 25- letniego Bartłomieja Misiewicza i 20-letniego Edmunda Janigera, Gliński 25-letniego Krzysztofa Przekwasa to Jarosław Gowin załatwił sobie dwudziestolatka, Edmunda Antoniego Bojanowskiego.

Pan Edmund Bojanowski został zatrudniony na część etatu przez Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii Jarosława Gowina 9 października 2020 r. Asystent wicepremiera zdobył doświadczenie zawodowe pracując w sektorze organizacji pozarządowych a także w Biurze Krajowym Porozumienia Jarosława Gowina”.

Młodzieniec jest więc teraz członkiem gabinetu politycznego pana wicepremiera. Według Gowina ma on na tyle dobre doświadczenie zawodowe, że się nadaje do tej pracy.

Sam Gowin nie ukrywa, że „to młody, bardzo zdolny prawnik, mający pewne doświadczenie zawodowe. Przeszedł przeróżne szkolenia, bodajże w Fundacji Konrada Adenauera. Jest człowiekiem, o którym mogę mówić wyłącznie w samych superlatywach. Siłą rzeczy, osoba, która jest na drugim bądź trzecim roku studiów nie może być doradcą. Jest moim asystentem„.

No to przyjrzyjmy się temu doświadczeniu. Jak wynika z podanych informacji, chłopak jest studentem prawa i jedynym źródłem jego okazjonalnych dochodów było do tej pory Biuro Krajowe Porozumienia Jarosława Gowina.

Ech, ciężko jest, gdy brak profesjonalistów w Zjednoczonej Prawicy. Nie ma z kim pracować! Faktycznie, politykom nie pozostaje więc już nic innego jak rozejrzeć się uważnie wokół siebie, bo iluż wybitnych organizacyjnie młodych ludzi kończy właśnie szkoły podstawowe czy licea. Może warto zainwestować właśnie w kilkunastolatków?

Zostań patronem KODUJ24.PL

Tamara Olszewska
Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
daroo
daroo
2 grudnia 2020 08:56

„Przeszedł różne szkolenia ,BODAJŻE!!!! w fundacji…. „Nie no serio? Następny kuźwa Edek z fabryki kredek

Ryszard
Ryszard
2 grudnia 2020 12:18
Reply to  daroo

„… przeróżne …”, to zdecydowanie więcej niż „różne”

daroo
daroo
2 grudnia 2020 14:50
Reply to  Ryszard

Chodziło bardziej o „bodajże”

Antykaczor
Antykaczor
2 grudnia 2020 08:58

Klucz? Pampersy!

Ryszard
Ryszard
2 grudnia 2020 12:22

A tymi uczniami z podstawówki, to wcale nie takie głupie. W dobie hybrydowej nauki będą wiadomości z pierwszej ręki i pierwszej ławki. Jeszcze Gowin podziękuje za pomysł.

Maria
Maria
2 grudnia 2020 12:42

Nie tylko księża lubią chłopców

Zbyszek
Zbyszek
2 grudnia 2020 12:47

A ładny chociaż? No bo skoro podoba się Gowinowi to po co mu jakieś kwalifikacje?

Marek
Marek
2 grudnia 2020 14:17

.W czasach zamierzchłych w modzie było zatrudnianie młodziutkich sekretarek w spódniczkach mini. a dziś w PiS mają słabość do chłopców. Coś w tym jest …..Ale Gowin w sutannie nie chodzi?

daroo
daroo
3 grudnia 2020 09:31
Reply to  Marek

Ale ponoć skończył KUL a to właściwie to samo 🙂

Janina
Janina
2 grudnia 2020 14:46

Co z tymi pisiorami jest nie tak, że sięgają po takich młodzianków ? Zastanawiające i dające do myślenia.