Za rozróbę pod Empikiem 11 listopada aż jeden jej uczestnik ukarany! To się nazywa praworządność!

Za rozróbę pod Empikiem 11 listopada aż jeden jej uczestnik ukarany! To się nazywa praworządność!

Wszyscy pamiętamy sceny przed Empikiem na rondzie de Gaulle’a  w Warszawie podczas ubiegłorocznego Marszu Niepodległości. To właśnie tam doszło wręcz do regularnej bitwy z „czczącymi” Święto Niepodległości, narodowcami – pseudokibolami.

 

MSWiA nazwało to  „szturmem na bramę przy Empiku i znajdujący się w głębi oddział Policji”,  w stronę funkcjonariuszy leciały „race, petardy, kamienie i kostka brukowa„, a policjanci „dosłownie walczyli w ogniu„.

Minęło już kilka miesięcy i … Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście-Północ skierowała do sądu aż jeden akt oskarżenia. JEDEN!!!

Oskarżony był już wcześniej karany. Zarzucono mu rzucanie kostką brukową w policjantów. Mężczyzna „przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu i wyraził skruchę”.

 

Jedna ze spraw została umorzona, ale wciąż siedem innych postępowań, w tym jedno zawieszone, trwa.

Niestety, nie ma możliwości by dowiedzieć się, na jakim etapie są te postępowania i czy skończą się skierowaniem do sądu.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Internauci wiedzą swoje i jak piszą, „oczywiście, gdyby tam kobiety protestowały to wszystkie miały by już akty oskarżenia …”, „Łatwiej łamać ręce młodej kobiecie. Ludzie wam ufają oj ufają” czy też „Nie można skazywać ludzi medialnie pochwalanych przez partię. Kostka brukowa i race wypadły im z rąk i nie były kierowane w policję. Widzicie policjanci? Chronicie partię, a oni was nie”.

Tamara Olszewska

Źródło: gazeta.pl

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Czytelnik
Czytelnik
19 lutego 2021 10:50

Przecież PiS nie będzie ścigał swoich pożytecznych idiotów. Melanż PiSu z nasionami trwa w najlepsze.

Czytelnik
Czytelnik
19 lutego 2021 12:13
Reply to  Czytelnik

Powinno być melanż PiSu z naziolami ale słownik przekręcił.

Dron
Dron
22 lutego 2021 19:22

Jeśli w Zgromadzeniu Parlamentarnym Rady Europy zasiada ręka w rękę z niemiecką AfD, to jak można mieć pretensje do młodych, trochę rozhukanych Polaków, nieprawdaż???