Zadziwiający wpis Marka Suskiego na Twitterze – „Caryca” na tropie kolejnego spisku?”

Słodka zemsta Dudy! Marek Suski w niełasce u prezydenta?

„Odnośnie Mariana Banasia powiem tyle: Nie mam pełnego zaufania do służb. Ani wtedy, ani dzisiaj. Dlatego że tam jest jeszcze mnóstwo ludzi z poprzedniej ekipy” – napisał na Twitterze Marek Suski. W tak zadziwiający sposób szef gabinetu Mateusza Morawieckiego skomentował aferę z udziałem prezesa NIK.

 

Wpis Suskiego komentowali dziennikarze. – „Szef Gabinetu Premiera RP pisze oficjalnie cztery lata po przejęciu władzy, że nie ma zaufania do służb bezpieczeństwa państwa podległych premierowi” –  napisał Bartosz Węglarczyk z Onetu. – „Rozumiem, że to nieporadnie sformułowany apel o dymisję szefa służb” – to opinia Wojciecha Szackiego z „Polityki”.

„Czyli mówicie Suski, że w służbach jest syf, a PMM mianując Kamińskiego ministrem, ten syf wzmaga? Czy to w innym rządzie się dzieje?”; – „I to te pełowskie służby sfałszowały jego oświadczenia majątkowe i podstawili mu do wynajęcia kamienicy gangsterów”; – „Wygląda na to, że w obecnej sytuacji, zaufaniem do służb mogą pochwalić się wyłącznie sutenerzy z Krakowa” – brzmią komentarze pod wpisem Suskiego.

 

Internauci nawiązywali oczywiście do poprzednich wypowiedzi, z których zasłynął Suski: – „Caryca” na tropie kolejnego spisku?”; – „Od pewnego czasu myślę, że ten oto Pan zbijałby kokosy na własnym talk show/reality show. Nazwać ‚Caryca mówi’, no byłby hit!”; – „Najważniejsze, że w Radomiu będzie duże lotnisko i warszawiacy będą mogli latać na południe Europy”; – „Caryca nie ma zaufania do Ochrany….świat się kończy….kometa nadlatuje….piekło zamarza…dinozaury szykują się na śmierć…ze śmiechu…”.

Przypomnijmy tylko, że koordynatorem służb w rządzie PiS od 4 lat jest Mariusz Kamiński. A CBA, które od pół roku zajmuje kontrolą oświadczenia majątkowego Mariana Banasia, kieruje  Ernest Bejda, bliski współpracownik Kamińskiego.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Jacek DolińskiBGmbleje_banaś Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
je_banaś
je_banaś

No przecież aby skutecznie walczyć z patologiami Banaś musiał mieć orientację jak to działa dlatego dla dobra ojczyzny poświęcił się i przy pomocy swojego syna podnajął kamienice gangusom na dom pielgrzyma

BGmble
BGmble

Zwrot „blysnac inteligencja jak Suski o Carycy” powinie na stale wejsc do jezyka polskiego.

Jacek Doliński
Jacek Doliński

Dziennikarz: Panie premierze, czy pan wiedział o niejasnościach w oświadczeniach majątkowych prezesa Banasia?
Morawiecki: Wiedziałem że trwa kontrola CBA i nawet trochę mnie to zaniepokoiło, więc zadzwoniłem w tej sprawie do prezesa. Ale dostałem taki OPR, że natychmiast powołałem Banasia. Prezes udobruchał się dopiero po tym, jak mu powiedziałem że za 14 lat przegonimy Niemcy.