Zajrzyj koniecznie na nasze aukcje

Zajrzyj koniecznie na nasze aukcje

Coraz więcej tam wspaniałych rzeczy: obrazy, płyty, książki, bilety do Teatru 6 piętro a nawet na premierę do Teatru Polonia.

Zapraszamy na nasze aukcje!!!  Codziennie wystawiamy nowe fajne przedmioty. Można je licytować, kupować i tym samym wspierać nasz portal.

Bo wspierać to niekoniecznie znaczy dawać pieniądze. Można pomagać sprawiając równocześnie sobie przyjemność. Sprawdźcie to sami. Wystarczy wejść na naszą zbiórkę i zobaczyć, jak to działa.

Nasze aukcje znajdziesz tutaj: https://www.facebook.com/groups/koduj24/

 

Warto zobaczyć, co akurat dziś można tam fajnego kupić! A może i Wy moglibyście  coś przekazać. Stworzyliśmy coś w rodzaju małego bazarku – codziennie mamy małą „dostawę towaru”.

Ten „towar”, głównie, dostarczają nam pisarze, artyści, twórcy, szczególnie ci odważni, którzy świadomie, w obronie istotnych wartości, narażają się władzy. Kochamy ich i podziwiamy za odwagę. To oni bezinteresownie nas wspierają.  Wspaniali aktorzy i reżyserzy, dają nam bilety na spektakle, oddają nam swoje płyty i książki. Są wśród nich wielkie nazwiska, takie jak Krystyna Janda czy Wojciech Malajkat. Ich „dary” znajdziecie także na licytacjach.

Na naszą aukcję już niebawem trafią też takie dzieła, jak ta grafika ilustrująca tekst o naszej zrzutce czy wierszyk zachęcający do niej.

Kim są ich autorzy? Autorem prezentowanej grafiki jest Tomasz Wawer, znakomity artysta (studia na ASP w Krakowie i na Wydziale Grafiki w Katowicach). Jego rysunki i grafiki chce się po prostu mieć. Obiecał, że jeszcze da nam jakiś inny rysunek, może grafikę. Cokolwiek to będzie będziemy szczęśliwi, że mamy coś tak pięknego i że Tomek chce to piękno dać na nasz portal.

A wierszyk – „Ust nie zamkną nam na kłódkę, jeśli wesprzesz naszą zrzutkę” – napisał Michał Rusinek, wieloletni sekretarz i przyjaciel Wisławy Szymborskiej.  Obiecał, że ręcznie go dla nas napisze.

Maże następnym darczyńcą będziesz Ty? Może masz coś, czego już nie potrzebujesz, a może ktoś inny chciałby to mieć? Zachęcamy gorąco wszystkich Państwa do wzięcia udziału w naszej aukcji. Każda transakcja pomoże naszemu portalowi.

Jesteśmy zbudowani, że jest tak wielu odważnych i zaangażowanych ludzi w Polsce, którzy rozumieją, jak ważne w obecnych czasach są wolne media. Dziękujemy tym wszystkim, którzy są z nami i pomagają nam. Niektórzy jeszcze o nas nie wiedzą, więc pomóżcie nam do nich dotrzeć. Zapraszamy do naszej grupy na facebooku wszystkich Państwa, szczególnie tych, którzy rozumieją, że wolne media należy wspierać dla dobra nas wszystkich.

Dziękujemy serdecznie wszystkim. Warto być z nami, bo po naszej stronie są ludzie wyjątkowi.

Koduj24.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o