Żalek „niby jest za życiem (przeciw aborcji) a zatłukłby gwałciciela?”

Żalek "niby jest za życiem (przeciw aborcji) a zatłukłby gwałciciela?”

„Trudno o tym dyskutować” – powiedział wiceprzewodniczący klubu parlamentarnego PiS Jacek Żalek, w rozmowie z „Dziennikiem Gazeta Prawna,” na temat dopuszczalności aborcji. Tę cechującą go trudność pan poseł uzasadnił w przedziwnym wywodzie:

„Aborcja to przemysłowe zabijanie dzieci, a obłąkany ruch proaborcyjny to drugie wcielenie nazizmu. Wcześniej zajmowali się mordowaniem jednej nacji, teraz zajmują się mordowaniem dzieci (…) Nie da się obronić tego, że życie, które zaczyna się w momencie poczęcia, może zostać odebrane” – podkreślił.

W swojej tyradzie nie cofnął się ani o krok zapytany o to co zrobiłby, gdyby ciąża z gwałtu przydarzyła się jego żonie. „Gdyby ktoś zgwałcił moją żonę, najpierw zatłukłbym tego, kto to zrobił. Zgrzeszyłbym, bo nie okazałbym miłosierdzia, skrzywdziłbym go, co nie wyrównałoby krzywdy i nie przywróciło szczęścia mojej żony. Jednocześnie nie zgodziłbym się, by zabić dziecko, które w niegodziwy sposób zostało poczęte, bo jego życie też jest święte. Ono nie jest niczemu winne i nie mogę go zabić tylko dlatego, że jego matce został zadany gwałt” – przekonywał Żalek.

Po tej wypowiedzi na Twitterze aż zawrzało: Panu posłowi się coś nie styka, niby jest za życiem (przeciw aborcji) a zatłukłby gwałciciela?”;

„Pytanie, jak zachowałby się pan poseł, gdyby ktoś zgwałcił nie jego żonę, lecz jego samego. Czy pan poseł Żalek urodziłby dziecko gwałcicielowi? PS. Poza tym przypominam, że w Polsce kobiety mają prawa obywatelskie i same decydują za siebie.” „Poseł Żalek mówiąc „życie jest święte”, bez oporów zatłukłby tego, kto zgwałciłby jego żonę.”;

„Typowy mocny w gębie hipokrytyczny katolicki idiota. Religia każe mu chronić życie od poczęcia do naturalnej śmierci, więc aborcji nie zrobi, ale człowieka zabije. Katolicyzm w pełnej krasie.” – czytamy w komentarzach.

/j/

Źródło: msn

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
BartRafał PZbyszekZwinkaMaciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Pamiętacie, jak się zachował w stosunku do opiekunów niepełnosprawnych w sejmie? Uważam, że ten sukinsyn nie jest wart nawet, żeby na niego napluć. I to bydlę chciało wygrać wybory na prezydenta Białegostoku!

Zwinka
Zwinka

Ej, Żalek, Żalek. Przecież gwałciciel żony był kiedyś życiem poczętym i należy mu się z tego tytułu ochrona. A ten zatłukiwać chce. Ot, pisia logika.

Zbyszek
Zbyszek

Jest to trochę pokręcone. Kiedyś gwałciciel był nienarodzonym życiem i ów dziwny człowiek zginął by za niego. Teraz by sam gwalciciela zabił. Musi słyszeć jakiś głos,mówiący co robić. I to wyraźny.

Rafał P
Rafał P

Oj, żal(ek) doopę ściska.

Bart
Bart

Ciemniactwo tego człowieka pewnie dawno doprowadziło jego nauczycieli ze szkoły do depresji.