Żałosny dowcip Prezydenta. „Prosimy o start sezonu narciarskiego, niech zajmie się rzeczą, na której się jako tako zna”

No cóż, dobrze że dowcip nie

Andrzej Duda zaszczyciwszy swoją obecnością uroczystości związane ze stuleciem krakowskiej Akademii Górniczo Hutniczej błysnął typowym dla siebie poczuciem humoru.

 

Przemówienie prezydenta Andrzeja Dudy na AGH to szczyt chamskiego rasizmu. Wzniósł się na poziom swojego kumpla, Donalda Trumpa. Wstyd”- ocenił na Twitterze były ambasador Jan Wojciech Piekarski.

Prezydent opowiedział bowiem dowcip o tym, jak to samolot wiozący rektorów uczelni rozbił się w dżungli w środku Afryki, na szczęście wszyscy przeżyli. Niedługo jednak trwała ich dobra passa, bo ludożercy zjedli wszystkich poza rektorem AGH. Dlaczego akurat on uszedł z życiem? Otóż dlatego, że wódz plemienia kanibali znał go z czasów, gdy sam studiował na tej uczelni.

 

W sieci zamiast oczekiwanego rechotu i rozbawienia nastała konsternacja, po czym zawrzało. „No cóż, dobrze że dowcip nie pojawił się na spotkaniu z prezydentem Republiki Środkowej Afryki Touadérą. Doktorat z matematyki z Uniwersytetu Lille (kilka setek wyżej w rankingach niż AGH). Prezydenta o porównywalnym wykształceniu to ostatni raz mieliśmy 97 lat temu” – napisał z drwiną na Twitterze socjolog Michał Bilewicz.

„W Polsce mamy prezydenta publicznie opowiadającego neokolonialny, rasistowski dowcip, i zachwyconych tym profesorów” – zauważyła dziennikarka Kalina Błażejowska.

Z kolei politolog Marek Migalski, przypomniał: „A Justin Trudeau musiał się tłumaczyć z tego, że w młodości pomalował sobie twarz na czarno. Ale to w Kanadzie. Nad Wisłą takie zapodaje kawały prezydent RP” – dodał Migalski.

Z innej beczki potraktował żenujący żarcik pana prezydenta Jacek Nizinkiewicz, dziennikarz „Rzeczpospolitej”.Mało udany ten dowcip. I wydaje mi się, że w Polsce jakoś średnio taktowne są żarty z katastrof lotniczych…” – napisał.

/j/

Źródło: naTemat

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

23
Dodaj komentarz

avatar
17 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
18 Comment authors
MarcinMitchBGmbleantyuzurpatorMaria Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Trawestując hasło z pewnej reklamy: chce się rzy…

Janina
Janina

Ani to nie było dowcipne, ani na miejscu, za to świadczy o potężnej skazie na umyśle naszego prezydenta. Opowiastka na poziomie leśnego ruchadła, a nie głowy państwa. WSTYD I HAŃBA , ale też dla tych Polaków, którzy wybrali taką prymitywną osobę na najważniejsze stanowisko w państwie. Najgorsze, że zaczadzony suweren szykuje mu następną kadencję,

antyuzurpator
antyuzurpator

Albo cynicznie gra na potrzeby reelekcji, mówiąc językiem i na poziomie swoich wyborców, nie bacząc na opinię jaka idzie w świat, albo faktycznie jest osobnikiem o skrzywionej osobowości, nie potrafiącym zachować się jak normalny, myślący człowiek, w sposób wymagany przez miejsce i okoliczności.
Nie wiadomo, co gorsze.

andre
andre

wszystkim wszak wiadomo ze duda to idiota, od początku sprawowania urzędu udowadnia to kazdego dnia, w pełni zasługuje do wejścia w nowe elity kaczynskiego, oszustów, złodziei idiotow

Lehoo
Lehoo

Żenujący pajac z kijem w tyłku potrząsanym przez kaczyńskiego*
———————-
* Mała litera użyta świadomie i intencjonalnie

PiS my ass
PiS my ass

Ale on się uczy, on się całe życie uczy, w domu się uczy, w samolocie się uczy, przy jedzeniu się uczy….

HerodAntypis
HerodAntypis

Chyba tuczy a nie uczy bo wiedzy i mądrości nie przybywa- wpadka za wpadką.

andre
andre

a jak był glupi tak i jest

D..a Jasiu
D..a Jasiu

Ani to dowcip , ani śmieszne .Miny profesorów mówią same za siebie .A ten żenujący Adrian lepiej niech podzieli los małżonki i się nie odzywa .Żenada do delikatne słowo .

Zwinka
Zwinka

Jaki suweren, taki prezydent. Jego Nadętość też się zdziwił, że ten gostek wygrał wybory, bo przecież miał przegrać, ale okazało się, że postawienie na takiego figuranta to był strzał w sam środek niskiego czółka suwerena. I w dodatku na kolejne wybory Wuc wcale nie musi się wysilać z szukaniem nowego głupka, bo obecny robi to tak koncertowo, że nawet Zenek Martyniuk do pięt mu nie sięga.

Miranda
Miranda

jak patrzę na to , co robi Andrzej Duda , to pasuje mi tu jako komentarz fraszka Jana Sztautyngera :
Czy Pan Bóg stworzył nas czy czart ,
Widzę , że to był kiepski żart.

HerodAntypis
HerodAntypis

W necie jest zdjęcie dudy z marszu. Do złudzenia przypomina to z Ministerstwa Głupich Kroków ale nasz zawodnik podniósł porzeczkę dodając absolutnie durną minę. IQ poniżej 80.

Chermes
Chermes

Osiemdziesięciu??? Aż tak wysoko jego intelekt oceniasz?

dffs
dffs

i to coś ma 50 % poparcia?

Ryszard
Ryszard

Żenada żenad. Obciach nad obciachy. Ale gdyby już chcieć na serio rozważyć warstwę słowną tego witzu, to trzeba zadać pytanie: jakie to nauki wyniósł ów mieszkaniec Afryki z AGH, jeśli po powrocie do ojczyzny wrócił do praktyk plemiennych i ludożerstwa?

Ryszard
Ryszard

Ha! Już czekam niecierpliwie, jak to adoratorzy Dudopisu wyskoczą z opowieścią Komora o długich kiełbasach i bigosie.

Chermes
Chermes

Dowcipas przedni. Myślę, że się nam Duduś marnuje na stanowisku prezydenta. Dużo lepiej wyglądałby na scenie kabaretowej w duecie z „Pieprzakiem”.

Maria
Maria

No cóż mnie chyba już nic nie zdziwi ze strony p.prezydenta Adriana Dudy

Chermes
Chermes

Skoro już przy dobrych, prezydenckich, dowcipach jesteśmy:
– Przychodzi Duda do lekarza:
– Panie doktorze, mam problemy z wypróżnianiem. Powiem wprost – zaparcia.
Lekarz wejrzał w istotę problemu i stwierdził:
– Nic dziwnego, ma tam pan sumienie, uczciwość i konstytucję.

Maria
Maria

to był ŻŻP – żenujący żart prowadzącego
w kabarecie by uszło, ale na spotkaniu z szanowanymi profesorami….?

Niestety pewne zachowania wynosi się z domu rodzinnego )-:

BGmble
BGmble

Ciekawe jaki jazgot i histerie by podniosla #dojnazmiana, gdyby p.Merkel opowiedziala dowcip z lat 90-tych:

„Na wakacje jedz do Polski. Twoj samochod juz tam jest.”

Mitch
Mitch

Pan Prezydent wcale nie musi być dowcipny i to nie było jego celem. Ruszcie glową dyskutanci jakie przesłanie stoi za tym niby dowcipem zanim zaczniecie krytykować.
Na harvardzie, MIT, Yale przebrańców-rektorów nie ma i dlatego tam są nobliści. A ci nasi rektorzy w sukienkach będą czekać na nobla naukowego kolejne sto lat.

Marcin
Marcin

A ja tam byłem i wszyscy się śmiali. Pozdrawiam i łącze się z wszystkimi szogunami w „bulu”