Zamiast numeru do punktu szczepień prywatny numer telefonu do senatora PSL

Zamiast numeru do punktu szczepień prywatny numer telefonu do senatora PSL

Jako numer kontaktowy do punktu szczepień podano numer, który okazał się być prywatnym kontaktem do senatora Jana Filipa Libickiego z PSL.

 

Senator, który zaczął otrzymywać coraz więcej telefonów w sprawie szczepień, poinformował o pomyłce na Twitterze: „Nie wiem, która z instytucji wspaniale funkcjonującego państwa PiS podała mój numer telefonu jako punktu szczepień przeciw COVID-19. Wiecie Państwo, jak się teraz grzeje mój telefon, prawda?

Między 12 a 13, zadzwoniły do mnie w tej sprawie cztery osoby. Ludzie pytali mnie, czy to przychodnia i chcieli zapisać się na szczepienie”. Polityk twierdzi, że ta sytuacja go zaniepokoiła, dlatego zaczął szukać kontaktu do kogoś odpowiedzialnego za organizację szczepień. „Trochę się zaniepokoiłem, dlatego postanowiłem o tym napisać. Miałem nadzieję, że to do kogoś trafi” – powiedział polityk Wyborczej.

 

Rządowy profil „#SzczepimySię” zareagował na wpis od razu i tłumaczył, że to pomyłka pracownika Punktu Szczepień. Senatorowi zaoferowano pomoc. Libicki przyznał, że wprawdzie nie udało mu się nawiązać kontaktu z Centrum Informacji Rządu, ale po wpisie na Twitterze telefony ustały.

Ratujmy Koduj24.pl - Zrzutka.pl

Może podać numery różnych nielubianych przez nas polityków jako wydział skarg i zażaleń NFZ??? Niech sobie posłuchają co naród ma im do powiedzenia” – komentuje Internauta.

/td/

Źródło: Gazeta.pl

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments