Zandberg: „Koalicja 276 to mem, z którego wszyscy się śmieją”

Zandberg: "Koalicja 276 to mem, z którego wszyscy się śmieją"

Adrian Zandberg w rozmowie z Polsat News z dużą ostrożnością wypowiadał się na temat potencjału koalicyjnego głównej partii opozycyjnej – informuje wprost.pl

 

„Trzaskowski z Budką opowiadają, jak to niby PO marzy o współpracy. A prawda jest taka, że tej „zjednoczonej opozycji” nie chce nawet sama PO, która tylko opowiada takie bajki swoim coraz bardziej wkurzonym wyborcom, żeby zatrzymać ich odpływ do Hołowni”.

Kontynuując wątek Zandberg mówił: „Niektórzy politycy mają do mnie pretensje, że nie biorę udziału w cyrku, w którym do kamer opowiada się, jak to wszyscy się kochają, a poza kamerami kopie się po kostkach. Ja po prostu nie lubię hipokryzji”.

 

Polityk proponowaną przez Trzaskowskiego i Budkę „Koalicję 276” określił mianem politycznego niewypału. „Koalicja 276 to już trochę jak ruch Rafała Trzaskowskiego – mem, z którego wszyscy się śmieją. Ja się do tych śmiechów nie będą dołączał, bo i po co. Niech każdy robi swoje. Dla nas naturalną formułą startu jest koalicja „Lewica”.

Ratujmy Koduj24.pl - Zrzutka.pl

 

Przy tak jednoznacznie formułowanych opiniach rodzi się pytanie o to czy cytowane opnie są wynikiem obiektywnej recenzji sytuacji politycznej czy formą politycznej walki?

/as/

Źródło: wprost.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
salsolo
salsolo
22 kwietnia 2021 20:56

Zandberg sam jesteś mem, czy raczej „ukryta opcja pisowska”.

Zwinka
Zwinka
22 kwietnia 2021 22:19

Powiedział zgodnie z tradycją Razem, czyli osobno.

HerodAntypis
HerodAntypis
22 kwietnia 2021 22:21

Liczba Zandberga i jego kawałka lewicy to 2.76, za mało nawet na mem, więc Adian, nie πierdol o koalicji!

Zanberg
Zanberg
23 kwietnia 2021 00:05

Zandberg no cóż Zandberg

Goool
Goool
23 kwietnia 2021 08:35

Oj jaki „bul” w komentarzach, bo Zandberg obraził PO. Ale czy to nie PO w głosowaniu na RPO nie poparła Ikonowicza?

Gekon
Gekon
23 kwietnia 2021 10:53
Reply to  Goool

Dokładnie tak. Fanatycy Platformy uznają opozycyjność jedynie pod światłym przywództwem myślicieli Budki i Trzaskowskiego 🙂

Darka
Darka
23 kwietnia 2021 10:42

Nie rozumiem „działalności” Zandberga. Mam wrażenie, że jego i jego ugrupowania, jedynym celem jest trwanie, aby dostawać dotację na działalność . Sposób na życie???? Dziwnym trafem Zandberg jakoś tak działa, aby opozycja broń Boże, nie miała wysokich notowań, o zjednoczeniu nawet nie wspomnę. Jest świetnym mówcą, potrafi przykuć uwagę i ciągle krytykuje PO, PSL, ruch Hołowni… Jedyny sprawiedliwy – działający w ten sposób na rzecz PiS. Może w „normalnych czasach” jego działanie byłoby zrozumiałe, ale teraz????

Bart
Bart
23 kwietnia 2021 23:34

Ja w koncepcie 276 nie widzę nic zabawnego. A że Zandberg to dziwny gość, któremu nie wiadomo o co chodzi…. Lewica powinna tego buca trochę utemperować, bo jego słowa i działania na pewno bardzo odpowiadają kaczafiemu.

Wujo Wkurw
Wujo Wkurw
24 kwietnia 2021 09:54

Za to co zrobił Polsce i Polakom – nienawidzę hucpiarza! Dzięki niemu właśnie, od2015 r. żyjemy w Kaczystanie, zdani na humory kaczysława ostatniego. Było wiele czynników, ale on był tym języczkiem u wagi. Nie chciał połączenia z tradycyjną lewicą (Razem = osobno), i dzięki swojej bujnej retoryce ukradł lewicy młody elektorat. Ani on ani SLD nie przekroczyło progu wyborczego w 2015, a prawo d’Honta dało pełnię władzy pisiorom. On dostał 2 mln. dotacji partyjnej i żył jak paczek w maśle. Paskudny typ, ten koszerny Wiking. Jeszcze nam nabruździ