Zandberg w ostrych słowach do Pereiry „JESTEŚ CHAMEM!”

Zandberg: "Koalicja 276 to mem, z którego wszyscy się śmieją"

Posłanka Marcelina Zawisza (Lewica Razem) wystąpiła dziś na konferencji prasowej ws. awantury w Sejmie, sprowokowanej przez Terleckiego i jego partyjnych kolegów. Przemawiając, parlamentarzystka trzymała w rękach swoje nowonarodzone dziecko.

 

Domagaliśmy się przede wszystkim wprowadzenia na agendę, do porządku obrad, ustawy o depenalizacji aborcji. Tak, aby pokazać, że jest rozwiązanie krótkoterminowe. Takie, które pozwoli na to, żeby kobiety czuły się w Polsce bezpiecznie, żeby lekarze nie czuli, że muszą się bać prokuratorów” – mówiła.

Na konferencję w bardzo chamski sposób zareagował Samuel Pereira z tvp.info.

To jest lalka, czy klub Lewicy naprawdę, jako rekwizyt na konferencję aborcyjną, wykorzystał dziecko?” – napisał na Twitterze etatowy pracownik rządowych mediów.

Rekwizyt to ma Pan zamiast mózgu, niestety!” – odpisał celnie poseł Tomasz Trela.

Pan jest posłem, więc proszę sobie nie pozwalać. W ten sposób to sobie rozmawiajcie na klubie” – odparował niemal natychmiast Pereira.

 

Głos w sprawie ekstremalnie niekulturalnej wypowiedzi Pereiry zabrał też lider ugrupowania Lewica Razem – Adrian Zandberg. Napisał w social mediach:

Jesteś chamem, Pereira. I świetnym przykładem, jaki jest rzeczywisty szacunek prawicy dla macierzyństwa”. O dziwo, wypowiedź spotkała się z odpowiedzią Pereiry.

Największym szacunkiem do macierzyństwa jest jak wiadomo – aborcja” – stwiedził funkcjonariusz tvp.info.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Słowa Pereiry nawet nie wymagają naszego komentarza, ponieważ ten pan swoim zachowaniem wielokrotnie pokazał już do jakich „popisów” oratorskich jest zdolny. Naprawdę przykro nam, że człowiek o takich manierach kieruje portalem tvp.info.

/nt/

Źródło: wprost.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zbyszek
Zbyszek
27 października 2020 18:13

Miałem kiedyś takiego terierka. Masakra jak ujadał. Nie było sensu z nim dyskutować, trzeba byli zamknąć to w kuchni dać coś do nic by to się zamykał. Spróbujcie tego z Pereirą.

Barbara
Barbara
27 października 2020 19:21
Reply to  Zbyszek

Cudne 🙂

Włodzimierz
Włodzimierz
27 października 2020 20:53

Pogłaszcze chama to cię kopnie. Kopnij chama to cię pogłaszcze