„Zarząd uważa, że nie obraził pana Marka i chce dochodzić swoich racji przed sądem”

"Zarząd uważa, że nie obraził pana Marka i chce dochodzić swoich racji przed sądem”

Kuba Strzyczkowski, szef radiowej Trójki, nie utrzyma się zapewne zbyt długo na nowym stanowisku, bo wyraźnie widać, że nie zamierza stać po stronie Zarządu, który nie widzi powodu, by przeprosić Marka Niedźwieckiego za postawienie mu zarzutu manipulacji przy liście przebojów.

 

Jak napisał Strzyczkowski na Facebooku, „w związku z Państwa komentarzami informuję, że poprosiłem o umieszczenie moich przeprosin dla Marka Niedźwieckiego na stronie Trójki. Decyzją zarządu przeprosin nie umieszczono. Zarząd uważa, że nie obraził pana Marka i chce dochodzić swoich racji przed sądem”.

Jednocześnie poinformował o złożeniu propozycji dyrektorowi Mirosławowi Rogalskiemu (zastępca szefa Trójki), by podał się do dymisji, bo zespół tej stacji nie chce z nim współpracować po tym, jak potraktował on Niedźwieckiego. Odniósł się też do redaktora Cejrowskiego, który według niego złamał zasady etyczne, biorąc aktywny udział w kampanii wyborczej.

 

Strzyczkowski nie ukrywa, że czeka na reakcję Biura Programowego i Zarządu, jednocześnie prosząc słuchaczy, by pozostali wierni Trójce.

Internauci mają dla Strzyczkowskiego jedną radę. „Strzyczkowski, pamiętam Cię jako młodego „szczuna” stawiającego w Trójce pierwsze kroki. Przyjmuję za dobrą monetę Twoje tłumaczenia, że chcesz dobrze, choć sam uważam, że są w dobrych chęciach granice, poza które nie warto się posuwać. Teraz powinieneś zauważyć, że jeśli chcesz ratować swoją twarz (lub – jak niektórzy uważają – już tylko jej resztki) czas najwyższy na Twoją dymisję” i proponują „Obudź się człowieku póki jeszcze jakieś resztki honoru zostały…

Tamara Olszewska

Źródło: gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
MariolaPawełZwinkaHerodAntypislea Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
lea
lea

Gratuluję autorce wyboru komentarzy internautów. Wiele się z nich można dowiedzieć,,z tym, że ta wiedza w najmniejszym stopniu dotyczy pana Kuby…

HerodAntypis
HerodAntypis

Mamy RNŚ więc na trujkę możemy położyć laskę. Pacjenci tego hospicjum niech dogorywają w spokoju.

Zwinka
Zwinka

Trójki nie słucham od 5 lat, a słuchałam jej od samego początku i to namiętnie. Nie wrócę, dopóki trwa pisia zaraza. Dbam o zdrowie.

Mariola
Mariola

Mam to samo.

Paweł
Paweł

Jestem rok młodszy od Trójki i cały czas jej słucham. Dlaczego, dlatego, że jest to radio, które poza prawdziwą muzyka jeszcze gada i to mądrze gada. Nawet kiedy była tylko muzyka, słuchałem. Dlatego, że moim zdaniem nie mogłem traktować radia jako „za słonej zupy”. Niektóre audycje nie podobają się i dlatego ich nie słucham, myślę, że każdy tak robi. Panie Kubo pamięta Pan kiedy opowiadał Pan historie odwiedzin Marka i w końcu zaczęliście płakać, dla nie nie ma w tym nic złego, śmiesznego. Ludzi którzy tworzyli i włożyli w to radio nie widzą nic poza nim. Samemu kilka razy zaszkliły… Czytaj więcej »