Zawarcie porozumienia „bardziej przypominało dokonywanie wpisów do księgi kondolencyjnej”

Zawarcie porozumienia "bardziej przypominało dokonywanie wpisów do księgi kondolencyjnej"

Po długim okresie oczekiwania na zakończenie nadmiernie rozdmuchanego konfliktu w szeregach Zjednoczonej Prawicy, wczoraj jej liderzy obwieścili narodowi radosną nowinę o podpisaniu porozumienia.

 

Mamy dla państwa radosną wiadomość. Zostało zawarte porozumienie. Jestem głęboko przekonany, że dzisiejszy dzień dobrze zapisze się w naszej historii. Mamy przed sobą trzy lata do kolejnych wyborów parlamentarnych i będą to lata dobrze wykorzystane. Nasze porozumienie jest tego gwarancją” – tymi słowami rozpoczął spotkanie z dziennikarzami prezes Jarosław Kaczyński.

Przedstawiciele mediów oczekiwali, że będą mieli szansę poznać szczegóły podpisanego porozumienia.

 

Niestety, kolejne wystąpienia zarówno Jarosława Gowina, jak i Zbigniewa Ziobry czy premiera Mateusza Morawieckiego były tylko okrągłymi zdaniami wychwalającymi wzajemną współpracę bez podania jakichkolwiek informacji na temat dokumentu.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Czas pokazał, a czas się nie myli, że te pięć lat za nami to dobry czas dla Polski. Kolejne trzy lata to też będzie dobry czas. Dobra współpraca jest zapowiedzią, którą możemy tu dziś powtórzyć” – mówił Zbigniew Ziobro, a premier przekonywał, że podpisane „porozumienie to potwierdzenie naszych zobowiązań wobec milionów wyborców.”

wb

Źródło: natemat.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
RafaponZwinkaPolka gorszego sortuJantar Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jantar
Jantar

Aż się boję tych najbliższych 3-ch lat. Boję się tego, co jeszcze zrobią. Po tych 3-ch latach faktycznie będziemy już poza unią i możemy być państwem wyznaniowym w pełnej krasie i ze zmienioną konstytucją. Tylko matka natura może nas od tego uchronić.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

A mogli ująć ten wylew komunałów w kilku krótkich słowach: baju, baju, będziesz w raju.

Zwinka
Zwinka

Prezes się bardzo bardzo ( tę manierę powtarzania „bardzo bardzo” w różnych okolicznościach zauważyłam już bardzo bardzo dawno temu) cieszył, ale gdyby tak wyłączyć głos, to pozostałaby grobowa mina. Ale jest też kwiatuszek do tego kożucha: oto prezes PiS zostanie wicepremierem, a premier rządu zostanie wiceprezesem PiS. i jak tu nie turlać się ze śmiechu. Czego oni nie wymyślą !!!

Rafapon
Rafapon

W tym wszystkim chodziło chyba o to, że teraz Zwykłemu P-osłowi już żadne ziobro nie będzie mogło się postawić. Teraz Żoliborski Hodowca Kotów będzie miał nad wszystkimi formalną władzę.